Skocz do zawartości
zbyszek

Czy zabraknie ropy naftowej?

Rekomendowane odpowiedzi

i można takiego jadalnego oleja wlać do baku??? Ja bym się bał...przeczież po dłuzszym czasie to musi się zemścić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stare ursusy zetory łykają bez problemu a jak masz podgrzewacz to już wogóle spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i można takiego jadalnego oleja wlać do baku??? Ja bym się bał...przeczież po dłuzszym czasie to musi się zemścić...

Ponoć zetor i fendt mają produkować ciągniki z silnikami na olej jadalny. Uruchomienie ma się odbywać na ON a jak się silnik rozgrzeje to ma się przełączać na jadalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie bardzo się nadaje... skoro trzeba przełączać, dostosowywać silnik itd.

 

Znaczy chodzić - chodzi... ale zdrowe to nie jest...

 

W życiu nie naleję do mojej Toyoty Corolli.... w życiu...

 

a taki traktor - może wszystko spali... nawet jak z moczem zmieszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest trochę analogiczne do LPG. W lpg rozruch jest na benzynie a później jazda na gazie a tu rozruch będzie na ON a jazda na kujawskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Ramzes czytałem kilka twoich postów i już mnie nie dziwi ich opinia o tobie ty faktycznie jestes z innej epoki... pierdzisz w stołek zarabiasz... ale jakby nie unia pewnie bys siedział na rencie babci...w bloku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w biopaliwach widzę szansę rozwoju wsi tym bardziej że UE nam tego nie zakaże nie ma limitów, niszczejące gorzelnie miałyby co robić rolnik zbyt a ludzie pracę tylko mądrego prawa brakuje. a tych kilku krzykaczy że bio wykończą silnik niech jeździ na zwykłym założę się że jak zobaczą cenę na dystrybutorze to i tak wleją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
założę się że jak zobaczą cenę na dystrybutorze to i tak wleją.
Biopaliwa bez dotacji ( czy inaczej ulg podatkowych ) są zbyt drogie, przecież nikt nie zabrania ich produkcji tylko szkopuł właśnie w ulgach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukasz52- podziwiam Twoją przenikliwość...

 

Masz rację... jakby nie Unia, to bym (tu) nie pracował...

 

To samo da się powiedzieć o Tobie... jakby nie ziemia, obora, chlew i gumofilce - to byś (tam) nie pracował...

 

No i co z tego wynika???

 

Tyle tylko, że ja jestem prawnikiem i czy tu, czy gdzies tam...prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli nie bardzo się nadaje... skoro trzeba przełączać, dostosowywać silnik itd.

 

Znaczy chodzić - chodzi... ale zdrowe to nie jest...

 

W życiu nie naleję do mojej Toyoty Corolli.... w życiu...

 

a taki traktor - może wszystko spali... nawet jak z moczem zmieszać.

 

Kolego Ramzes Twoja toyotka to nie jest jakies cudo , nie ktore ciagniki maja bardziej skomplikowane silniki .Jak zabraknie on to pewnie pokusisz sie na ten olej ktory pochodzi od rolnikow co

To samo da się powiedzieć o
Tobie... jakby nie ziemia, obora, chlew i gumofilce - to byś (tam) nie pracował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(słowo zostało usunięte) pracowałem w Szwajcarii, Anglii, towar u mnie kupują Węgrzy Rumuni Słowacy, a taki kiep jak ty uważa sie za wielkiego prawnika... poczytaj własne posty i zastanów sie ... to ze tatus ma kancelarie nie znaczy ze ty też jesteś wielki pan prawnik..

Dzieki uni mamy kosmiczne ceny nawozów, ziemi, i syfiastą zywnosc w sklepach typu lidl....i chre przepisy oraz równie zdrowych Szanownych Prawników i Urzedników....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Ramzes wyrobniku na państwowym garnuszku za kogo się uważasz, jako pracownik agencji pełnisz tylko i wyłącznie służebną rolę w stosunku do rolników i pewnie zżera cię zawiść, że tak lubisz z tych rolników drwić, a joko że nie możesz i nie śmiesz żadnemu powiedzieć tego w twarz to robisz to na forum, po zatym to chyba zaoczny z ciebie prawnik skoro nie załapałeś się na jakąś intratniejszą posadkę np.: w kancelarii adwokackiej? ponadto jako prawnik i co za tym idzie człowiek wysokiej kultury powinieneś doskonale wiedzieć, że ludzi trzeba traktować z szacunkiem bez względu na to kim są, bo o człowieku nie świadczy dyplom tylko on sam, czegoty jesteś najlepszym przykładem: z dyplomem i cham co mu słoma z butów wystaje, moja opinia opiera się na lekturze wszystkich twoich postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramzes

 

 

 

Dołączył: 09 Lut 2007

Posty: 124

Skąd: taka jedna agencja co to rolnikom robi dobrze

 

PostWysłany: Pią Gru 14 12:26:16 GMT Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i wogule w kraiu powinni rzondzic chlopi!

 

Bo kazden chlop wi jak pracowac piłą, jak naprawic płot i jak przymocować wiadro do chaka, żeby do studni nie wpadło!

 

(strasznie się zdenerwowałem)

Powrót do góry

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ramzes

 

 

 

Dołączył: 09 Lut 2007

Posty: 124

Skąd: taka jedna agencja co to rolnikom robi dobrze

 

PostWysłany: Pią Gru 14 12:04:05 GMT Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy Rolnik, Syn Tej Ziemi - to jedynie ten, który umi gnuj rożżucać, wbić gwuść,narychtować płóg, zadać karmę prosiakom i to lewom renkom (!), nosi kalesony latem, pali mahorke, pije wudke i pięknie śpiwo godzinki...

 

Tak jezd!

 

No i ni mo łazienki...za to chodóje świnki w łobejściu a w wannie trzymo wungiel.

 

A jakis taki, któren ma 100 ha szparagów - to ni!!!!

 

Bo nie umi nareperować dyszla od woza drabiniastego!!!

 

Łot co!

 

Do Łełropy! Do Łełropy jadziemy!!!

 

bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mania - no właśnie pełnię tę służebną rolę i staram się wam wytłumaczyć, że nadchodzą ciężkie czasy i trzeba się do tego jakoś przygotować, a Wy we mnie kamieniem... to nie po chrześcijańsku!!!

 

I planujecie jedynie blokady dróg, palenie opon... blokować to sobie mogliście przed 1 maja 2004... teraz to inna bajka jest, ale część z Was nawet się nie zorientowała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatkało kakało.....

jedynie ramzes wiedział ze unia zabroni protestów bo teraz sie sprzedaliśmy i niemamy zdania...

mieliśmy... niepamietasz jak kaczory potrafily blokowac porozumienia z moskwa traktaty itp.... tepy jestes....albo dziwny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety Kaczorów już nie ma ale jest za to Donald Cudotwórca
Ale za to jaki oszczędny http://www.rmf.fm/fakty/?id=128667

 

Merdia przynajmniej są zachwycone, jak przed TVP protestowało trzech dziennikarzy to w Tusk Vision Network przez cały dzień a może i dłużej pokazywali. Jak wczoraj w Warszawie kilkaset osób protestowało przeciw ograniczaniu wolności słowa to w merdiach cisza aby nie mącić spokoju cudotwórcy

http://www.gazetapolska.pl/?module=messages&message_id=296

http://dokwadratu.blogspot.com/

http://tatarstan1.salon24.pl/51967,index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Unia nie zabrania protestów!!! Protestować sobie mozna śmiało... tyle, że nieskutecznie...

 

Inna rzecz, że rządy powinny negocjować potrzeby swoch narodów i odpowiednie zmiany w WPR, ale to wymaga zgody wszystkich członków...

 

Kaczory świetnie coś zablokowali... dobrze, że nie wypowiedzieli Rosji wojny...

 

Powiedz raczej co ODBLOKOWALI... bo oni tylko wysadzać mosty umieją... budować, to już nie bardzo.

 

Może coś się zmieni dla rolników, po likwidacji rosyjskiego embarga na mięso, ale nie sądzę, że to wpłynie zasadniczo na ceny... zarobią tylko pośrednicy, przetwórnie, masarnie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś się zmieni dla rolników, po likwidacji rosyjskiego embarga na mięso, ale nie sądzę, że to wpłynie zasadniczo na ceny... zarobią tylko pośrednicy, przetwórnie, masarnie itd.

 

nie wierzę w to co czytam chwila słabości u ramzesa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja bym chciał, żeby było wszystkim dobrze, żeby świat był piękny, piwo niekwaśne a kobiety miłe i uczynne...

 

Staram się po prostu być realistą... to nie są chwile słabosci, tylko taki pech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no napewno to się odbiję po pewnym czasie na silniku. Nie da rady

, żeby to źle nie działało na silnik. Takich cudów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...