Skocz do zawartości
1rom

KIRROWIEC T 150 OPINIŃJA

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za błąd. Strachu nie moge znaleść jak możesz prześlij mi linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec za 17tys masz spoko maszyne do pracy a cena po remoncie jak za c-330 oczewiscie to nie john derre czy fend ale w moich okolicachto ci co maja np furgusony to klna na skrzynie spalanie u mnie trzyma sie ok 18-20 litrów na hektar warzne aby pola były długie i min 4-5 he. w jednym kawałku a przynajmniej rzeby było długie bo jak zaczniesz jezdzic po takich pipidówach czy klinach to ci 30 na he wyjdzie ja te kliny to 1224 i 3 orze pozdro

 

 

Trójka plug do szóstki??? czemu nie większy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak robić silnik w K150 to można za niewielkie pieniądze kupić od LIAZA pasuje idealnie i motor nie do zdarcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale zaszło nieporozumienie bo mi chodzi o cięgło , łącznik centralny do kirowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ile kosztuje naprawa turbo albo wumiana na nowe w kirowcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech was nie zmyli miejscowość

pisze Bytów, ale w rzeczywistości miejscowość w której ten ciągnik się znajduje leży ok. 30km od Bytowa, a dokładniej w Niemczewie. Trasa Bytów-Słupsk przez Unichowo/Dębnica Kaszubska.

Raz widziałem ten ciągnik w pracy (na jesieni 2007), pług miał zaczepiony, ale nie pamiętam już ile miał skib. Dźwięk silnika jeśli dobrze pamiętam, to jeszcze miał dość zdrowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście zapomniałem napisać jedną rzecz, ten ciągnik cały czas tanieje, jeszcze na jesieni kosztował 10tys, później 9,5tys, a teraz jak widać kosztuje 9tys zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o zamontowaniu silnika od Jelcza do T 150 może ktoś z was ma coś takiego? jakie taka przeróbka ma zalety i wady Chetnie wymienię się doświadczeniami na temat tego ciągnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak robić silnik w K150 to można za niewielkie pieniądze kupić od LIAZA pasuje idealnie i motor nie do zdarcia.

Witam wszystkich ,chcialbym sie dowiedzieć czym różni się Kirowiec od Liaza poza silnikiem oczywiscie , zastanawiam sie nad kupnem tego drugiego

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o zamontowaniu silnika od Jelcza do T 150 może ktoś z was ma coś takiego? jakie taka przeróbka ma zalety i wady Chetnie wymienię się doświadczeniami na temat tego ciągnika

tu w okolicy ma gosc kirusia z silnikiem od jelonka turbo,idzie lepiej, tzn. zbiera sie lepiej niz na orginalnym tyle ze tamten byl bez turbiny no i twierdzi ze mniej pali ale czy to prawda niewiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...