Skocz do zawartości
leon2601

program do kart wstawień brojlerów

Rekomendowane odpowiedzi

jakich programów komputerowych uzywacie do prowadzenia kart produkcyjnych brojlerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ze to jakis dokument w Wordzie badz Excelu miałby tu zastosowanie. Planuje coś takiego zrobic i myśle jakie rubryki powinny sie znaleazc. Ma ktoś jakies propozycje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle ze to jakis dokument w Wordzie badz Excelu miałby tu zastosowanie. Planuje coś takiego zrobic i myśle jakie rubryki powinny sie znaleazc. Ma ktoś jakies propozycje??

Ja sobie coś takiego zrobiłam, he nawet robiłam to na pracę dyplomową. Jak ktoś chce to moge podesłać wzór. Może ktoś dopisze jeszcze jakieś udogodnienia. Jak ktoś chce to przysłać do mnie na PRV maila swojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowalem soebie tabele. Moze o niczym ni e zapomnialem. Jak ktos chcetny to moge wysłac. Sa to dokumenty w Wordzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam kartę odchowu z normami dla ROSS 308 na podstawie informatora o rasie. Karta sama wylicza upadki, % upadków, spożycie paszy, ilość spożytej wody i duuużo innych udogodnień. Karta jest napisana w exelu. Można ją sobie wydrukować na papier, ale łatwiej jest oczywiście w komputerze. Hodowcy pozostaje tylko wpisywać dane codziennie

Napracowałam się trochę nad tym i jest to moje dzieło autorskie, wszystkie prawa zastrzeżone .

Jeśli ktoś jest zainteresowany koszt 5 zł za maila z załącznikiem (na konto).

Kontakt przez PRV w ppr ZAPRASZAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Gratis dorzucam tabelę do wyliczania kosztów i przychodów z jednego wsadu. Równie łatwa do wypełniania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 5 zl to sie nie oplaca przelewu wysylac. Powodzenia.Jak miałas zamiar to sprzedawac na forum to wogole nie tzreba bylo wspominac ze na maila wyslesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 5 zl to sie nie oplaca przelewu wysylac. Powodzenia.Jak miałas zamiar to sprzedawac na forum to wogole nie tzreba bylo wspominac ze na maila wyslesz.

 

A nie pomyślałeś, że Tasin mogła żartować z tymi 5 zł. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niw wygladalo na zart.

Bo to nie jest żart. Dlaczego mam rozdawać swoją pracę za darmo?? Moge za free wysłać kalkulację do jednego wsadu, a nad kartą na prawdę było sporo pracy.

Czy wy rozdajecie swoje utuczone kurczaczki czy inne ptactwo każdemu kto poprosi??

I jeszcze jedno jeśli chodzi o wpłatę tych pięciu złotych. Bank PKO BP nie pobiera prowizji od wpłaty na moje konto.

A jak ktoś nie chce mojej karty to przecież nikogo nie zmuszam żeby ją odemnie kupował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niw wygladalo na zart.

Bo to nie jest żart. Dlaczego mam rozdawać swoją pracę za darmo?? Moge za free wysłać kalkulację do jednego wsadu, a nad kartą na prawdę było sporo pracy.

Czy wy rozdajecie swoje utuczone kurczaczki czy inne ptactwo każdemu kto poprosi??

I jeszcze jedno jeśli chodzi o wpłatę tych pięciu złotych. Bank PKO BP nie pobiera prowizji od wpłaty na moje konto.

A jak ktoś nie chce mojej karty to przecież nikogo nie zmuszam żeby ją odemnie kupował...

 

Tasin......w sumie...... Ty to masz głowę, jak się teraz nie da zarobić na kurkach to przynajmniej na czym innym odkujesz się.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was prośbę.

Jeśli ktoś ma już moją kartę, to niech powie parę słów, czy jest ona przydatna i czy Wam odpowiada.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś jest zainteresowany koszt 5 zł za maila z załącznikiem (na konto).

Kontakt przez PRV w ppr ZAPRASZAM

 

Duch przedsiebiorczości w czystej postaci

To chyba naprawde jest już marnie na tym brojlerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tasin kupil ktos ta Twoja karte?? Tak z ciekwosci pytam

Kilka osób. Mówili, że całkiem przydatny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta ułatwia życie hodowcy. Zamiast siedzieć z kalkulatorkiem i przeliczać wszystko, hodowca wpisuje tylko dane a program sam wylicza mu wszystkie istotne informacje

Polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM.MAM KARTE W EXELU,SZCZERZE BARDZO MALO SKOMPLIKOWANA,ALE POMAGA SLEDZIC KOSZTY RZUTU-LUDZI,LEKARSTWA,OGRZEWANIE ITP.JAK KTOS CHCE TO WYSLE,ALE NIE GWARANTUJE ZE SIE PRZYDA,WIEC ZEBY PROBLEMOW NIE BYLO.ZAINTERESOWANI PROSZE O MAILA NA SEEEBA@POCZTA.FM I WPISAC ZE CHODZI O TABELE.ODPISZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebo to jak możesz to wrzuc tą kartę na FORUM niech wszyscy zobaczą co jest warta!!!!!!! Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się czegoś takiego wkleić na forum. Trzeba to przesłać na mail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto się podzieli kartą ??? i przesle mi na meila ? zulusi@op.pl z góry dziekuje ... jak ktoś chce to moge przesłać to co sam wymyśliłem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta to pikus ..tylko chodzio to aby w kompie to mieć ... na papierku to przypuszczam ze większośc ma - a rozchodzi sie o to ze w Exelu zrobić os aby dzienne upadki wpisywac i do poszczegolnych kurnikow przenosilo by wartosc

ale dzieki tak czy siak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...