Skocz do zawartości
windprospect

dzierżawa ziemii pod elektrownie wiatrowe

Rekomendowane odpowiedzi

Wszędzie , napisz w jakim powiecie chcesz kupić ile jestes skłonny zapłacić za 1h a ludzie sami to Ciebie się odezwą , pod warunkiem że zaproponujesz rozsądną cenę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też zgłosiła się osoba w sprawie elekterowni fotowoltaicznej. Chcą wydzierżawić działki od 3 sąsiadów w sumie 3 lub 6 ha. Szczegółów jeszcze nie znam ale dopiero poznam. Cena proponowana to 12 tyś za rok.

Nie wiem jak wygląda sprawa podatków i odrolnienia ziemi. Czy ja zapłacę tylko podatek dochodowy i po jakiej stawce czy inny oraz jak zmieni się podatek rolny.

Pod wiatrak to wiadomo, że nie zabiorą 1 ha i resztę działki można użytkować, ale w przypadku fotowoltaiki to chyba na całej działce musząto położyć.

Pytanie do innych fotowoltaików ile działki chciała firma wydzierżawić i na ile lat.

Ja jestem z łódzkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspomniana cena dotyczyć ma całości,czy 1 ha, i czy jest to netto czy brutto.dokładniej musisz sprecyzować otrzymane warunki.POZDRAWIAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspomniana cena dotyczyć ma całości,czy 1 ha, i czy jest to netto czy brutto.dokładniej musisz sprecyzować otrzymane warunki.POZDRAWIAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli proponują Ci 12 tys za 3 ha to powiedz im niech idą w p....... Z tego co słyszałem to płaci się od 5-10 tys za 1ha . Za taką kasę nie ma sensu w to wchodzić . Takie jest moje zdanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do wydzierżawienia ziemie pod elektrownie wiatrowa, ziemia znajduje sie w woj. wielkopolskim gm Kłodawa. Mógł by mi ktoś doradzić czy to nadal sie opłaca ? i gdzie można znale-sc potencjalnych dzierżawców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydzierżawiłbym działkę 2 lub 3 ha pod farmy fotowoltaiczne , woj . podlaskie powiat bielski . Kontakt 505951921 , proszę o poważne oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach sprostowania , mam do zaoferowania takie działki za odpowiedni czynsz za dzierżawę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadam ziemię pod elektrownie wiatrowa w okolicy znajdują sie trakcje energetyczne.

Działki oddalone o ok 2 km od zabudowań.

Wiecej info telefonicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy do zaoferowania ziemię do wydzierżawienia w woj. mazowieckim (okolice Radomia):

Działka rolna:

 

1. Powierzchnia: 2,7 HA

 

2. Wymiary 80 m szer x 350 m dł.

 

3. Teren przylega do drogi gminnej, w której przebiega ziemna linia energetyczna wybudowana dla okolicznych wiatraków, które podłączone są pod rozdzielnię prądu. Teren jest idealny pod budowę elektrowni słonecznych.

 

Działka cieszy się zainteresowaniem inwestorów pod budowę farm fotowoltaicznych. Jesteśmy na etapie przeglądania ofert złożonych przez inwestorów. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt z właścicielem nieruchomości:696263016.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do zaoferowania ziemię do wydzierżawienia pod budowę farm fotowoltaicznych w woj. warmińsko-mazurskim (okolice Szczytna):

- działka rolna o powierzchni ok 1,5h,

- na terenie działki znajduje się słup średniego napięcia,

- teren bezpośrednio przylega do drogi gminnej.

 

Kontakt dla osób i firm zainteresowanych: dzoanalpc@gmail.com

Pozdrawiamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydzierżawię od właściciela grunty od 2,5 ha pod farmy fotowoltaiczne, tylko teren województwa łódzkiego, szerokość działek minimum 25m, sieć elektroenergetyczna średniego napięcia (SN) w pobliżu działki, grunty niskiej klasy V-VI, nieużytki, najchętniej bez miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, teren niezacieniony.

Proszę o konkretne informacje: powiat, gmina, obręb (miejscowość) i numery działek.

solarlodzkie@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydzierżawię od właścicieli grunty od 2,5 ha pod farmy fotowoltaiczne, tylko teren województwa świętokrzyskiego, szerokość działek minimum 25 m, sieć elektroenergetyczna średniego napięcia (SN) w pobliżu działki, grunty niskiej klasy V-VI, nieużytki, najchętniej bez miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, teren niezacieniony.

Proszę o przesyłanie konkretnych informacji: powiat, gmina, obręb (miejscowość) i numery działek, na e-mail: fotowoltaika.swietokrzyskie@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do zaoferowania ziemię do wydzierżawienia pod budowę wiatraków elektrycznych na rozsądnych warunkach w okolicach Przasnysza (płn. Mazowsze) Dostęp do trakcji elektrycznych. Szczegóły pod mailem kris151515@interia.pl

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam grunt rolny w gminie puszcza mariańska, miejscowość Wygoda, Obszar 2h, brak drzew, teren przylega z dwóch stron do drogi: gminna i przelotowa do żyrardowa.

 

Proszę o kontakt: xq1@tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Wydzierżawie 11ha pod farmy solarne lub wiatrowe.Gmina Ostróda Turznica Dojazd drogą gminną średnie napięcie przebiga przez działke.Teren płaski nie zacieniony.

Kontakt Tomek 662857253 lub tomak37@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wydzierzawie terem pod el. wiatrowe dzialka niezacieniona, teren plaski, woj. ślaskie okolice Rusinowic kontakt 601-402-264.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ok 6 hektarów gruntu kl V i VI na pomorzu , poszukuję dzierżawcy pod budowe ferm fotowoltaicznych , teren urozmaicony a przez działkę przebiega linia sn. czekam na odpowiedzi. pozdrawiam Adam!!

 

email: bomm4@wp.pl

tel: 783-011-692

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewnien problem otóż: Dziś zauważyłem ze na moim polu kręcą sie jacyś ludzie, dowiedziałem sie od nich ze przez brzeg mojego pola bedzie przebiegał kabel od wiatraków, geodeci wymierzyli że worałem sie w pas drogi powiatowej na szerokość 2,5m, o czym nie wiedziałem bo słupek geodezyjny na skraju pola jest 30cm w rowie, kable dzis przywieźli na pole i jutro mają już kopać moje buraki. Mam pytanie czy mogą tak zrobić czyli zniszczyć moje buraki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osa21 dobrze by było jakbyś wzioł swojego geodetę i dokładnie wymierzył bo czasem prawdziwe wymiary i granice pola nie pokrywają się ze słupkami granicznymi . Jak wyjdzie , że to Twoje pole to nic bez Twojej zgody nie będą mogli zrobić , a jak będzie to droga powiatowa to mogą . Jednak za szkody powstałe na Twoim polu w wyniku wkopywania tych kabli ( bo napewno będą jeździć po burakach ) firma wykonująca te prace będzie musiała zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ok 6 hektarów gruntu kl V i VI na pomorzu , poszukuję dzierżawcy pod budowe ferm fotowoltaicznych , teren urozmaicony a przez działkę przebiega linia sn. czekam na odpowiedzi. pozdrawiam Adam!!

 

email: bomm4@wp.pl

tel: 783-011-692

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynajmę grunty idealne pod elektrownie wiatrowe.

Idealne warunki. Tereny położone najwyżej i na linii największych wiatrów.

Kontakt zainteresowanych wyłącznie telefoniczny 515 787 709

Województwo pomorskie (blisko morza i Pucka) i warmińsko mazurskie (blisko linii brzegowej Jeziora Śniardwy).

Przez cały rok silne wiatry - tereny najwyżej położone, widokowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ok 6 hektarów gruntu kl V i VI na pomorzu , poszukuję dzierżawcy pod budowe ferm fotowoltaicznych , teren urozmaicony a przez działkę przebiega linia sn. czekam na odpowiedzi. pozdrawiam Adam!!

 

email: bomm4@wp.pl

tel: 783-011-692

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...