Skocz do zawartości
marek12

Kredyt na ziemie!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

palnuje zakup ziemi sa jednak problemy jest trzech spadkobiercow dwuch z nich mieszkaja w Niemczech a trzeci w Polsce. Wiec z tego tytułu mam problem z wzieciem kredytu.Byłem w BS ale tam mi powiedzieli ze nie da rady załtawic kredytu gdy jeden z nich wezmie na siebie pełnomocnictwo.

Może znacie jakas oferte kredytowa sprawdzona Prosze o pilna odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź kredyt z linii nKZ na zakup ziemii jesli masz gospodarstwo powyżej średniej powierzchni gospodarstwa w województwie lub poprzez zakup gruntów utworzysz takie to możesz dostać ten tani kredyt. Niech ten co mieszka w Polsce weźmie notarialne pełnomocnictwo do reprezentowania tamtych dwóch z niemieć w transakcji kupna sprzedaży nieruchomości i żaden Bank nie powinien mieć co do tego zarzutów.

Kredy z linii NKZ obecnie oprocentowany jest na około 1,9% prowizja zazwyczak 2% okres kredytowania 15 lat w tym mołżiwa karencja w spłacie 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jest tataka sprawa gdyz moj bank spółdzielczy niechce uwzglednic tego pełnomocnictwa czy oni maja takie prawao jak jest uwas w waszych bankach.

Zapoznałem sie z oferta bgż jest tam taki kredyt na 15 lat o niskim oprocentowaniu chyba sie skusze na niego.Co sadzicie o tym banku .Piszcie wasze plusy i minusy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już parę lat mam do czynienia z BGŻ, na początku byli strasznie upierdliwi ale jak parę kredytów spłaciłem i nie miałem żadnych problemów to są jak do rany przyłóż. Jednak wszystko zależy od ludzi! Poza tym konto rozliczenia itp. przez internet i telefon, w BGŻ tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...