Skocz do zawartości
miko45

co przyniósł Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

kserkses A jakieś konkretne modele ursusa są?

C-45

 

Zetro894 GRATULACJE

 

 

no dobra za dużo ursusów nie ma bo poca jak ich technika jest w innych modelach. ursusy nie zrobiłyrzadnego nowego rozwiązania wszystko na podstawie innych ukazanych modeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do; kserkses i miko45 ciekawa ta książka "Ciągniki Świata"? Bedę wiedział czy warto kupić ją jako prezent na imieniny dla Taty. Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do; kserkses i miko45 ciekawa ta książka "Ciągniki Świata"? Bedę wiedział czy warto kupić ją jako prezent na imieniny dla Taty. Dzięki za odpowiedź
Ciekawa jest, ale czy każdemu się spodoba to nie wiem. Głównie są ciągniki amerykańskie i angielskie, dla kogoś kto się tym interesuje znowu opisy są zbyt pobieżne, ale znów o wielu rzeczach się dowiedziałem dopiero z tej książki. Są ciągniki które nie wyszły poza fazę prototypu - np. ośmiokołowy, 600 konny Versatil. Jeśli kosztuje te niecałe 40 złotych to uważam że nie jest to dużo i warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tej moje krówki co poroniła . Ona była cielna drugi raz a poroniła bo sie przewróciła ale mówie wam cielaki to piękne miała już zaczynały włoskami porastać ale co zrobić lekarzpowiedział że bliżniaki ostatnio bardzo często ronią ale ona jeśli by sie nie przewróciła to na pewno by donosiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że temat warto odnowić bo za niedługo zbliża się mikołaj. Polecam świetny sklep z zabawkami dla dzieci - (link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami myślenie boli ...

 

Śledząc wypowiedzi w Internecie mam wrażenie, że raczej często niż czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasami myślenie boli ...

 

Czasami bardziej bolesne jest niewychwycenie ironii i brnięcie w otchłań głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u mnie mikołaj przyniósł natomiast elegancki płaszcz. Dopiero teraz, bo musiałem samemu się zająć kupnem, tylko po prostu otrzymałem przyzwolenie od żony, że mi za niego zapłaci, a wiadomo, że ciężko jest się później zmotywować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...