Skocz do zawartości
rybka2485

CENY NAWOZOW W WASZYM REGIONIE

Rekomendowane odpowiedzi

noi stałosię polifostki około 150zł. do góry ! zaklepałem w starej cenie zobaszymy czy dowiozą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka to polifoska? 6 czy 8?

teraz to dowalili saletra po 90 zl, a mocznik po 115, niezle nas wyrolowali... a slyszeliscie ze pulawy niedowazaly big bagów, na 24 tonach okradali nas na 1,5 tony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie polic jest cennik , codo niedoważenie to podobno poseł Wojciech M. wytoczył sprawe a wydało się przypadkiem bo ma bystry rozsiewacz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka to polifoska? 6 czy 8?

teraz to dowalili saletra po 90 zl, a mocznik po 115, niezle nas wyrolowali... a slyszeliscie ze pulawy niedowazaly big bagów, na 24 tonach okradali nas na 1,5 tony

żadna rewelacja, jak przyjeżdża transport saletry z Kędzierzyna to jest ważony w zakładzie i waga netto przy 24T to 23,5 tony. Nic im nie można zrobić bo na workach jest napisana tolerancja

+_ 3%. Tyle że zawsze jest -3%. Zgłaszałem reklamacje w firmie która mnie zaopatruje i rozmawiałem z prawnikiem, sprawa jest ciężka do wygrania bo wiąże się z rachunkiem prawdopodobieństwa i trzeba by było udowodnić że to celowe działanie a nie przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w jakiej firmie? netto czy z vat?

 

 

HaGe, Osadkowski, Agrosieć (zarówno anwil jak i police pozbywają się nawozów), cena oczywiście netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy mozliwa jest cena NPK z yara mila po ok 800 zl za tone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem saletre z Kedzierzyna po 820zl/t z vatem

Chetnym z okolicy moge podac namiar.

Firma BISO z Jawora k.Legnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saletra u mnie cały tir po 835zł/t a chciałbym sie dowiedzieć jak sprawa wygląda z mocznikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawe zjawisko nawozy staniały i to bardzo, ciekawy jest tego powód z tego co pamietam kontrola zakładów produkujacych nawozy nie stwierdziła zmowy cenowej i ze nawozy sa tak drogie bo poprostu jest kosztowna ich produkcja a tu prosze jednak jak chca to potrafia a raczej musza to potrafia obnizyc ceny ale tak to jest jak chce sie za duzo z rolnika doic wiec chyba troszke przejrzeli na oczy bo napewno nie sa dobrym wujkiem i nie obnirzyli cen zeby bylo nam lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie ,byłem w trzech punktach i wszedzie po 120zł, odchodząc rzuciłem na odczepnego ze za 95zł moge kupic, i o dziwo sprzedali mi po 98zł!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają stare zapasy handlarze i cena 1200 t ale zapytajcie przedstawiciel to wam zaproponują na dzień dobry 830 t u mnie też w dwóch miejscach po 1200 w jednym 850 a przedstawiciel bez rabatów 830

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i ceny są niskie tylko jest problem z dostępnością, z dwóch pośredników tylko jeden zrealizował moje zamówienie a dostawę zrealizowano dopiero po tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie polic mocznik po 1050, a saletra z pulaw 82 to standard w tej chwili, a handlarze jak nakupili drozej to niech teraz ogrodki nawozą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...