Skocz do zawartości
rybka2485

CENY NAWOZOW W WASZYM REGIONIE

Rekomendowane odpowiedzi

Yara Mila NPK 8-15-30 1230 mały worek 1210 bb

Yara Mila NPK 5-15-25+S 1185 mały worek i 1160 bb

lubofos 12-20 875 mały worek 865 bb

saletra z Mg 783 mały worek 790 bb

Mocznik i mały i bb po 915

ceny brutto z dostawą na przedpłatę

 

a ty Ukasz52 jeśli masz police na składzie to się ciesz, jeśli zamówione to się módl żeby Ci dowieźli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yara Mila NPK 8-15-30 1230 mały worek 1210 bb

Yara Mila NPK 5-15-25+S 1185 mały worek i 1160 bb

lubofos 12-20 875 mały worek 865 bb

saletra z Mg 783 mały worek 790 bb

Mocznik i mały i bb po 915

ceny brutto z dostawą na przedpłatę

 

a ty Ukasz52 jeśli masz police na składzie to się ciesz, jeśli zamówione to się módl żeby Ci dowieźli

na przedpłate

ja chce na termin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny u mnie z dziś

Yara can 700 zł brutto,

Canwil 665 brutto

saletrzak tarnów makro - 675 brutto

mocznik 940 brutto. zamówienie 24 tony, termin płatności 30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na przedpłate

ja chce na termin

 

wszystko do dogadania a na przedpłatę najtaniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na przedpłate

ja chce na termin

 

wszystko do dogadania a na przedpłatę najtaniej

Ja na przedpłate to nawet papieru toaletowego nie kupuje to nie czsy komuny !Coś mi tu smierdzi dzisiaj wszyscy wala z nawozem tylko zebyś kupił a termin zapłaty do dogadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten ZIELONY ma nas za idjotów i jeszcze pisze że nawozów brakuje

urwał się chyba z .... gdzie tu do świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno się urwał z choinki dzwoniłem w 3 miejsca wszystkiego w brud z jakiej chce firmy ceny do negocjacji przy całym składzie:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalna oferta hurtowa nawozów azotowych przy zamówieniach całosamochodowych - 24 Tony z wliczonym transportem bezpośrednio do Państwa Gospodarstw.

 

 

Saletra Amonowa 34 % N - 695 PLN

 

Saletrzak 27% N+7% CaO+5% MgO - 590 PLN

 

Mocznik 46% N - 830 PLN

 

 

Dostawy 24 ton. Worki a.50 kg. ofoliowane na paletach lub big-bag. Cena z dostawą w woj.śląskie,świętokrzyskie, małopolskie,podkarpackie,lubelskie , pozostałe po uzgodnieniu.

 

Po kalkulację dla pozostałych województw prosimy o kontakt

 

http://fast-chem.pl/lang/pl/promocje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Specjalna oferta hurtowa nawozów azotowych przy zamówieniach całosamochodowych - 24 Tony z wliczonym transportem bezpośrednio do Państwa Gospodarstw.

 

 

Saletra Amonowa 34 % N - 695 PLN

 

Saletrzak 27% N+7% CaO+5% MgO - 590 PLN

 

Mocznik 46% N - 830 PLN

 

 

Dostawy 24 ton. Worki a.50 kg. ofoliowane na paletach lub big-bag. Cena z dostawą w woj.śląskie,świętokrzyskie, małopolskie,podkarpackie,lubelskie , pozostałe po uzgodnieniu.

 

Po kalkulację dla pozostałych województw prosimy o kontakt

 

http://fast-chem.pl/lang/pl/promocje

ta saletra to Anwil

za ile do Bydgoszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawozy są sprowadzane z Węgier w jakości nie gorszej niż nasze polskie, do tego wszystkie palety są ofoliowane posiadają dodatkowo rok czasu gwarancji na folię zewnętrzną.

 

Cena ze względu na transport do Pana do Bydgoszczy wzrasta o 10 PLN / Tonie

 

Termin realizacji ok. 5 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawozy są sprowadzane z Węgier w jakości nie gorszej niż nasze polskie, do tego wszystkie palety są ofoliowane posiadają dodatkowo rok czasu gwarancji na folię zewnętrzną.

 

Cena ze względu na transport do Pana do Bydgoszczy wzrasta o 10 PLN / Tonie

 

Termin realizacji ok. 5 dni

czyli za Węgierską 705 brutto

a termin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarki, paweł0128, matii nie obrażajcie innych bo to nie ładnie bo u mnie pula Polic w ilości kilku set samochodów poszła w mig, jeśli ktoś ma u siebie na składzie to bierzcie, ale jeśli nie ma tylko ma zamówiony w Policach to możne być różnie z dostępnością. Naśmiewasz się z przedpłaty a mogę się założyć że jeśli byś miał gotówkę to byś wpłacił przedpłatę aby było najtaniej. A z resztą to jest post o cenach a nie o komentarzach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jarki, paweł0128, matii nie obrażajcie innych bo to nie ładnie bo u mnie pula Polic w ilości kilku set samochodów poszła w mig, jeśli ktoś ma u siebie na składzie to bierzcie, ale jeśli nie ma tylko ma zamówiony w Policach to możne być różnie z dostępnością. Naśmiewasz się z przedpłaty a mogę się założyć że jeśli byś miał gotówkę to byś wpłacił przedpłatę aby było najtaniej. A z resztą to jest post o cenach a nie o komentarzach

nie kupiłem na przedpłate NICZEGO od jakichś 15 lat i nie kupie też od ciebie a My tu nikogo nie obrarzamy tylko piszemy jak jest więc pomyśl o dawaniu na terminy bo to nie ta epoka jak tu Ktoś wspomniał a jak się obraziłeć to pa... pa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie powiedziałem ze nie mam terminów tylko podałem najlepsze ceny max termin na jaki można u mnie zakupić nawozy to 5 miesięcy wszystko do dogadania !!! 8) ale różnica cenowa jest znacząca za samą przedpłatę masz 500 zł taniej na samochodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nie powiedziałem ze nie mam terminów tylko podałem najlepsze ceny max termin na jaki można u mnie zakupić nawozy to 5 miesięcy wszystko do dogadania !!! ale różnica cenowa jest znacząca za samą przedpłatę masz 500 zł taniej na samochodzie

 

 

ja Cię nie obrażam ale powiec gdzie ty mieszkasz ja rozmawiałem dziś ze sprzedawcą nawozów i mówi mi że oDebra1ć kiedy chcę forma płatności jaką chcę i nawozy jakię chcę podaj ceny ja Ci podam za mocznik póławski 930 zł za saletrę 800 zł ceny brutto.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nie powiedziałem ze nie mam terminów tylko podałem najlepsze ceny max termin na jaki można u mnie zakupić nawozy to 5 miesięcy wszystko do dogadania !!! ale różnica cenowa jest znacząca za samą przedpłatę masz 500 zł taniej na samochodzie

 

 

ja Cię nie obrażam ale powiec gdzie ty mieszkasz ja rozmawiałem dziś ze sprzedawcą nawozów i mówi mi że oDebra1ć kiedy chcę forma płatności jaką chcę i nawozy jakię chcę podaj ceny ja Ci podam za mocznik póławski 930 zł za saletrę 800 zł ceny brutto.pozdro

ja biore z Agro-sieci lub Ampol-merol-u czasem Chemirol-u a o przedpłatach to nawet nie słyszałem więc przedstaw oferte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy saletra od 790-840 brutto,ale widać powoli ceny ida w górę.Jak dopłaty zaczna ladowac na kontach rolników wtedy juz nie bedzie mowy o obniżkach,także to jest ostatni termin zeby coś taniej dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W mojej okolicy saletra od 790-840 brutto,ale widać powoli ceny ida w górę.Jak dopłaty zaczna ladowac na kontach rolników wtedy juz nie bedzie mowy o obniżkach,także to jest ostatni termin zeby coś taniej dostać

zadzwoń do agro-sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzi po tyle rsm? rozumiem ze o 32 % chodzi...

GS jak zamówić i nazbiera na cały samochód to przywozi zbiorniki około 1400kg Mam zamówione w tym tygodniu akurat cały skład ale można i na sztuki. Woj lubelskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...