Skocz do zawartości
rybka2485

CENY NAWOZOW W WASZYM REGIONIE

Rekomendowane odpowiedzi

uważajcie na

HURTOWY OBRÓT NAWOZÓW SZTUCZNYCH i MINERALNYCH

Piotr Kostępski

 

zamówiłem u kolesia 30 listopada saletre , przez 1,5 miesiąca mnie zwodził, że wszystko będzie po cenach zamówienia poczym oswiadczył iż saletrę załatwi ale za 100zł/t drożej

koleś to cholerne nioeporozumienie

uważajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo żeby przywieść z Węgier saletrę to trzeba trochę się postarać, bo zarówno kierowca jak i samochód musi mieć zezwolenie na przewóz materiałów niebezpiecznych ADR 5.1 i skąd on takie auto weźmie jak takich jest w Polsce mało, a Ci co mają to i tak u nas od x-czasu jeżdżą

 

Zapraszam, u nas termin realizacji max tydzień w większości przypadków to 3-4 dni, zależy jaka trasa i jak szybko uda się złapać auto na Węgrzech.

 

Mamy też Polskie nawozy, ale na takie sami jak do siebie ściągamy to czekamy od 2-3 miesięcy, więc tego nie proponuje bo nie wiadomo czy do wiosny raczą polskie zakłady w ogóle zrealizować zamówienie.

 

Wychodzę z założenia, że jak czegoś nie jestem w stanie zrealizować i klient może być z tego powodu niezadowolony to się tego nie podejmuje, bo drugi raz do mnie szybko nie przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewna duża firma dystrybucyjna wyrolowała mnie z saletrą z Węgier. Dzisiaj się dowiedziałem, że towar zamawiany na początku grudnia nie przyjedzie. Kpina!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewna duża firma dystrybucyjna wyrolowała mnie z saletrą z Węgier. Dzisiaj się dowiedziałem, że towar zamawiany na początku grudnia nie przyjedzie. Kpina!

Pewna? widzę,że Ty pozostałeś lojalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni nie brali ode mnie pszenicy, ale ja brałem od nich do siewu.

 

Jest to firma na D, wszyscy chyba się domyślają. Handel zapewne urwie się z nimi, ale to nie mój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nie można pełnej nazwy firmy tak poprostu podać wolisz aby ktos inny sie też naciął?

 

To tak samo jakbyś powiedział że sprzedajesz pszenicę po 800zł do dużej firmy, a numer telefonu zaczyna sie od 022

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeźeli potrzebujecie węgierski saletrzak, proszę o kontakt 502 690 945

 

Gwarantuję cenę styczniową z przed podwyżki oraz szybką dostawę.

 

Zamówienia złożone do czwartku ( 04.02 ) w styczniowej cenie przed podwyżką w środku miesiąca!!!

 

Ilość towaru ograniczona.

 

Zapraszam do kontaktu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JUREX Sokołów Podlaski

 

Saletra Puławy 960

Mocznik Puławy 1150

Saletrzak Tarnów 860

Fosforan Police 18 - 46 1550, Light 14 - 34 1200

Fosforan 12 - 52 1500

Lubofoska, Unifoska 4 - 12 - 12 950

Lubofos 12 - 20(PK) 1150

Lubofos Corn 5 - 10 - 21 1190

Tarnogran 12 - 23 (PK) 1150

Superfosfat 20 950

Polifoska 6 - 20 - 30 1620

Sól 1600

 

Ceny brutto (do negocjacji zależnie od ilości) z dowozem

 

Znacie tę firmę, jeśli tak to proszę o opinie czy warto z nimi handlować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma jak inne. Mają najdrożej w okolicy dlatego się u nich nie zaopatruje. Chyba że bierzesz duże ilości to potrafią z ceny zejść. Nie wiem jak jest teraz ale jak brałem w listopadzie nawozy to mieli najdrożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge kolegom sprzedac nowoz wapnowo magnezowy (45%wapna i 15%magnezu ) tona to jakies 350 zl z transportem, zainteresowanych prosze prosze by pisali na emaila koszol123@wp.pl pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 27 ton dolomitu płaciłem 1600 zł.Oczywiście z transportem.
ja płaciłem 80 za tone z dowozem kuj-pom,kopalnia ŻELATOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 27 ton dolomitu płaciłem 1600 zł.Oczywiście z transportem.

 

Byłeś z nim na wadze czy z papierów wynikało że miał 27 ton?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem dwie patelnie i miały na taką ilość fakturę.Zresztą kupiłem już tak ponad 10 samochodów,sąsiedzi również biorą.Zawsze jest podobna ilość na aucie,a kiedyś wapno wiozłem swoim transportem i ilość była "na oko " podobna przy tej wadze.Zresztą dolomit jest po 20 zł za tonę i chyba nikt nie zapier*** 2 czy 3 ton bo nie warto.Po rozsiewaczach również mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie slyszalem ze dolomit jest tani ,ja robie w firmie wap mak , nawoz ten jest badany w Pulawach wiec jak by ktos chcial kupic to piszcie na nr telefonu 725192989 ludzie to kupuja bo ta firme zalozyli nie dawno a szefowi idzie jak nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie slyszalem ze dolomit jest tani ,ja robie w firmie wap mak , nawoz ten jest badany w Pulawach wiec jak by ktos chcial kupic to piszcie na nr telefonu 725192989 ludzie to kupuja bo ta firme zalozyli nie dawno a szefowi idzie jak nie wiem
ale co mu idzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...