Skocz do zawartości
rybka2485

CENY NAWOZOW W WASZYM REGIONIE

Rekomendowane odpowiedzi

no to ile wyjdzie dolomit z transportem 60km za Poznań na północ np:

na a ile bys dal ?? hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to ile wyjdzie dolomit z transportem 60km za Poznań na północ np:

 

wszystko zależy od rodzaju wapna czy węglan z magnezem - dolomit czy węglan 50 % lub tlenkowe. Rodzaj wapna dobierać trzeba w zależnosci od pH gleby i klasy agronomicznej. Podaj konkretny powiat. biuro@dowo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cukrownia Kruszwica proponuje w rozliczeniu za buraki "lubofoske pod buraki" w cenie 1100 zl tona. Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cukrownia Kruszwica proponuje w rozliczeniu za buraki "lubofoske pod buraki" w cenie 1100 zl tona. Co wy na to?

jeszcze rok temu bym brał po takiej cenia ale dziś jak sie przeliczy po ile jest NPK to cena nie jest rewelacyjna. wolał bym POLIFOSKA PETROPLON® NPK(MgS) 5-10-30-(3-9) z (B) 0,1 za 1 320 zł. ale ty u siebie rządzisz i ty decydujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ode mnie dodam lubofoske stosowałem tonami jak była po 570zł/t troszkę dokupowałem 1t jak podrożała na 700zł a teraz nic jedynie sól pod rzepak - mi się nie opłaca tak drogo kupować nawozów poza N (u mnie pola już zasobne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a co wy na "WAP_MAG" po 350 zl za tone ? niedaleko czestochowy sprzedawaja po tyle a ludzie chwala i mowia ze to dobrze wplywa na odkwaszanie gleb ja tym handluje to gdyby ktos chetny byl to sprzedam (jak ktos wezmie wiecej niz 10 ton to cos sie urwie na cenie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O niczym nie marzę,jak sprzedać plon z 1ha i kupić za to WAP-MAG w dawce na 1ha.Jeśli kosztuje u ciebie 350 zł to po zakupie tego WAP-MAGU nawet nie zostanie mi na piwo.Dlatego skryto-żerczemu WAP-MAGOWI mówimy zdecydowane- nie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto ci kaze kupowac ja sie pytam ogolnie a nie tylko ciebie to ze ty masz 1 h pola i nie masz kasy i nie wiesz gdzie sprzedac swoj plon ( na 100% z 1 h ziemi to masz moze z 400 kg zboza ) to wez sie lepiej nie odzywaj!! nie obchodzi mnie twoje zdanie a poza tym to ja tylko zaproponowalem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no a co wy na "WAP_MAG" po 350 zl za tone ? niedaleko czestochowy sprzedawaja po tyle a ludzie chwala i mowia ze to dobrze wplywa na odkwaszanie gleb ja tym handluje to gdyby ktos chetny byl to sprzedam (jak ktos wezmie wiecej niz 10 ton to cos sie urwie na cenie )

 

Tia, chyba ten WAP_MAG ma co najmniej 500% wapnia i ze 200% magnezu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a kto ci kaze kupowac ja sie pytam ogolnie a nie tylko ciebie to ze ty masz 1 h pola i nie masz kasy i nie wiesz gdzie sprzedac swoj plon ( na 100% z 1 h ziemi to masz moze z 400 kg zboza ) to wez sie lepiej nie odzywaj!! nie obchodzi mnie twoje zdanie a poza tym to ja tylko zaproponowalem !

a NAS NIE OBCHODZI twoje wapno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedaleko czestochowy sprzedawaja po tyle a ludzie chwala i mowia ze to dobrze wplywa na odkwaszanie gleb

a jak drenuje kieszeń wprost rewelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yara Mila 7-20-28 (Corn) 1462

Siarczan amonu Makro b.b.-Tarnów 816

Salmag b.b. 858

Salmag 855

Saletra amonowa z Mg 965

Saletra amonowa 32% b.b. 965

Saletra amonowa 32% 960

Mocznik b.b. 1165

Mocznik a'25kg 1165

Ceny brutto z dostawą na 01 03 2010

Dla zainteresowanych telefon 0608500699

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.Panowie mam pytanie ,czy ktoś mi powie czy nawozy [saletra]w tych workach 500kg mogą stać pod chmurką?bo mają mi przywieżdż jutro pierwszy raz takie i nie wiem?są dobrze chronione od wody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.Panowie mam pytanie ,czy ktoś mi powie czy nawozy [saletra]w tych workach 500kg mogą stać pod chmurką?bo mają mi przywieżdż jutro pierwszy raz takie i nie wiem?są dobrze chronione od wody?

lepiej przykryj plandeką bo niekiedy zdażają sie uszkodzone i dostaje sie woda do wewnatrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wtedy jest kicha. Raz takie przywiózł mi gościu to na polu porażka to wysiać mimo że się nie zbryliło to nierówno leciało. Najlepiej to jeszcze połóż na paletach i prztkryj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...