Skocz do zawartości
rybka2485

CENY NAWOZOW W WASZYM REGIONIE

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiadają się duże problemy z saletrzakiem, a co się z tym wiąże z jego wzrostem ceny. Tarnów stoi, bo mają awarię, Kędzierzyn też zrobił przestój. Węgierski z dostawą w okolicy 1150 za całe auto, więc jeśli ktoś ma coś tańszego, a planuje zakup to moja rada jest taka, żeby brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapowiadają się duże problemy z saletrzakiem, a co się z tym wiąże z jego wzrostem ceny. Tarnów stoi, bo mają awarię, Kędzierzyn też zrobił przestój. Węgierski z dostawą w okolicy 1150 za całe auto, więc jeśli ktoś ma coś tańszego, a planuje zakup to moja rada jest taka, żeby brać.

Peron a wiesz coś na temat korn-kali, albo z solą jak tam rynku, po iloe się płaci i jakie trendy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie mocznik okolice - 1458 brutto BRANIEWO

saletrzak okolice - 1155 HRUBIESZÓW

sól - 1479 BRANIEWO

nawozy coraz droższe u was też?? musimy pamietać że mamy internet i MUSIMY SOBIE POMAGAĆ. w tym celu otworzyłem dla WAS www.nawozeo.pl . dużo ogłoszeń i tylko z nawozami.

nie przepłacacie i szukajcie...

Proszę o komentarz i podpowiedzi co wam sie podoba a co nie. za wszystkie podpowiedzi bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu szaleją z nawozami ceny są kosmiczne myślą że rolnik kupi a kupi bo jest naiwny ja 30 hektarów nie siałem 4 rok żadnych nawozów chemicnych i 60 sztuk bydła ją nawożą gnojowica i wapno i mam święty spokój sporo zaoszczędziłem ja rok temu pisałem na forum to na troche uspokoiło i teraz nadal z cenami KŁAMIĄ!!!! producenci to oszuści wartośc nawozów niejest tak napisane jak na worku oni laboratoriami mają zmowe przymykają nato oko laborancijebane i nie można im odowodnić że nie ta wartośc nawozu ja radzę rolnicy żeby poczekać z tym kupowaniem nawozów a ziemi nic się niestanie plon mniejszy a większy i tak to samo wychodzi ważne żeby chwastów niebyło ROLNICY SIĘ NIEMARTCIE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się że nie jesteś na osn już byś szukał chętnych na ten obornik chociaż na papierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już kupiłem wcześniej- nie chcą w Polsce sprzedać to trudno - bo to już nie cena do kupna - miałem coś dokupić ale odpuszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem dokupić ale w takiej cenie wolę wydać te 100 zł do ha na odzywki albo śor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Robocik:...

Patrząc za nawozami trafiłem na taki cennik http://www.fosfory.pl/oferta/nawozy-rolnicze/cennik.html Tu pisze że cena nawozu nie zmieniona od 29.11.2010r.Ale nie wiem jak to się przekłada na punkty sprzedaży.

Do tych cen trzeba doliczyć(jeżeli ryczałtowy)VAT 8%,+ok.80-100zł.Mocznika brak ale spodziewana dostawa ma kosztować ok.1600zł/t.Aby zapobiec wzrostowi cen zboża ministerstwo podjęło interwencję.Ciekawe czy tu też jest planowana interwencja?Przecież nie wszyscy rolnicy sprzedali(sprzedają) zboże w tak wysokich cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mocznik teraz można dostać w okolicach 1300 (polski ,import) - 1460 netto (węgry) + dostawa zależy jak gdzie szuka... co daje średnio 1500 brutto.

w dolnych partiach coraz ciężej znaleść...

jesli ja znalazlem to i wy możecie.

pozdrawiam.

 

www.Nawozeo.pl - Sposób na tanie nawozy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mocznik teraz można dostać w okolicach 1300 (polski ,import) - 1460 netto (węgry) + dostawa zależy jak gdzie szuka... co daje średnio 1500 brutto.

w dolnych partiach coraz ciężej znaleść...

jesli ja znalazlem to i wy możecie.

pozdrawiam.

 

www.Nawozeo.pl - Sposób na tanie nawozy

 

daje poniżej link do tego najtańszego jaki znalazlem 1300 netto + dost

http://www.nawozeo.pl/kupujacy.php?id=1005

 

pozdrawiam i milego wieczoru życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacją.Jak sądzisz ile by mnie wyniosło(1tona) z transportem na te ok.800km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tekmie

 

myślę ,ze w przypadku zapotrzebowania na 1 tonę mocznika to są tylko 2 opcje...

 

albo zebrać się w grupę.... idealna to producencka... siła przebicia maksymalnie duża, ale zawsze można w pare osób w wiosce najważniejsze aby zebrać 24T , bo spedycja zawsze weźmie tyle samo za kurs....

 

lub poprostu kupić w okolicznym punkcie nawozowym z odbiorem własnym. punktów tez zazwyczaj jest kilka więc warto podzwonić....

 

pozdrawiam

 

www.nawozeo.pl - Sposób na tanie nawozy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej szukam dla was...

 

znalazłem tańszy mocznik od ostatniego o 10 zł, ale daje nam to magiczne zejście poniżej 1300

 

Najnowsza oferta Pellet Store w kategorii MOCZNIK N-46 - 1290 + dostawa + VAT

zainteresowanym zostawiam link : http://nawozeo.pl/kupujacy.php?id=1075

 

pozdrawiam i miłego dnia życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saletra 120,saletrzak 115 ,polifoska m 159 ,polifoska 6 i 8 po 181zl okolice lublina ceny brutto.nawozu ful tylko malo kto kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolnicy !!! uważajcie z zakupem nawozów to zmowa cenowa zatrzymali import zboża przenicy kukurydzy żyta a zboże podrożało i nawozy podrożały i jeszcze będzie drożeć a producent nawozów wie że rolnik ma dużo kasy za zboże to więc podnosi za pół roku znów wróci do normy nie wierzcie że mają puste magazyny oni bezprzerwy kłamią manipulują nami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolnicy !!! uważajcie z zakupem nawozów to zmowa cenowa zatrzymali import zboża przenicy kukurydzy żyta a zboże podrożało i nawozy podrożały i jeszcze będzie drożeć a producent nawozów wie że rolnik ma dużo kasy za zboże to więc podnosi za pół roku znów wróci do normy nie wierzcie że mają puste magazyny oni bezprzerwy kłamią manipulują nami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmowa jest jak jest drogie zboze . mozna to przewidziec.ostatnio przy tanim zbozu ceny nie rosly . (słowo zostało usunięte)y przy biurkach czekaja co gileda przyniesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znależć a kiedys był fajny link do oblicznia dawek nawozów-podrzuccie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...