Skocz do zawartości
rybka2485

CENY NAWOZOW W WASZYM REGIONIE

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, podaje aktualne ( najniższe jakie znalazlem ) ceny na dzień dzisiejszy.

Mocznik - 1290 netto

Saletra - 1113 netto

Saletrzak - 1055 netto

RSM z dost.- 960 netto

sól potas - 1370 netto

siarczan amonu - 845 netto

superfosfat 40%p - 1380 netto

 

Te oferty znalazlem na nawozeo.pl . Powinny być aktualne, ponieważ sa automatycznie usuwane po upływie 7 lub 14 dni (opcja sprzedającego)

Nawozeo jest DLA WAS jeżeli macie jakieś uwagi, pomysły... bedę wdzięczny za uwagi

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ceny brutto sprzedaży detalicznej saletry amonowej w kraju na dzień 22.03.2011 wahają się w granicach: 1260-1385 zł/t.

 

Mocznik: 1500-1720

Saletrzak: 1200-1345

 

Szczegółowy wykaz cen nawozów azotowych i wieloskładnikowych z całej Polski dostępny na:

 

www.cenyrolnicze.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stacje chemiczno rolnicze tam gdzie oddaje się próbki gleby do badania mogą zbadać nawozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja znalazłem na nawozeo za 1540 netto polifoske NPK 8-20-30. podobno NPKi mają już nie tanieć.... ale jak bedzie to zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to już dobry czas żeby robić zapas nawozu, czy jeszcze poczekać na niższą cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę czekał bo już się zaczęły spekulacje na zbożach na spadki to i nawozy spadną. Ja myślę że koło listopada będzie najlepszy czas na zakupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa tygodnie temu, jeszcze przed podwyżkami, kupiłem sól potasową 60% po 1530 brutto i fosforan amonu po 2120 brutto PK sieje zawsze pod gruber na ściernisko więc musze kupić przed żniwami, a co do azotu to mam już zamówioną saletre z Anwilu po 1110 brutto i mysle że taniej to juz nie będzie, ale obym sie mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dwa tygodnie temu, jeszcze przed podwyżkami, kupiłem sól potasową 60% po 1530 brutto i fosforan amonu po 2120 brutto PK sieje zawsze pod gruber na ściernisko więc musze kupić przed żniwami, a co do azotu to mam już zamówioną saletre z Anwilu po 1110 brutto i mysle że taniej to juz nie będzie, ale obym sie mylił.

masz naprawdę dobre ceny, u nas fosforan po 2280, polifoska 6 i 8 praiw 1900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało sie kupić w dobrych cenach, bo zdążyłem przed podwyżkami, pozatym w gre wchodzą niewielkie ilości (sól+fosforan amonu ok 15 ton) więc obdzwoniłem wszystkie składy w okolicy i w pobliskiej Gminnej Spółdzielni znalazłem koncówki dostaw z wiosny w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na saletre była jakas promocja w Anwilu i przy zamówieniu całego samochodu wychodziło właśnie 1110 brutto z dostawą do rolnika, problem polega na tym że cały towar rozszedł się bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fosforan amonu 18-46 (Polidap) na podkarpackie okolice leżańska przy ilości 12 t dowiozę jeszcze po 2 184 brutto bliżej Torunia będzie taniej a przykładowo Saletra amonowa Anwil b.b. bezpośrednio z włocławka 1 284 brutto. U was lepiej wychodzi Nawóz NPK 8-20-30 + 3 S b.b. z Terespola w cenie 1810 brutto przy całym zestawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
leżańska

jestem z podkarpacia a nie słyszałem o takiej miejscowości, jak już to leżajsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za pomyłkę ale wiadomo ze o Leżajsk chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przeczytałem to i pasowało by wymówić parę wyrazów nie cenzuralnych na temat naszych prawodawców.To co?Na pole samochodem czy z duszą na ramieniu w obawie przed jakąś służbą mundurową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawozy widze systematycznie idą do gory a co w waszych regionach?

U mnie:

Polifoska 6 1890-1960

mocznik 1510-1700

sol potasowa 1660-1750

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...