Skocz do zawartości
rybka2485

CENY NAWOZOW W WASZYM REGIONIE

Rekomendowane odpowiedzi

~1200 na saletre to ma byc promocja s. na takie promocje 700 to jest promocja

ja od czasu jak sa drogie nqwozy wcale ich nie sieje siałem po 450 npk wieloskładnikowych jak były po 500zł/t

 

jest wiele alternatyw

zresztą te nawozy wiele w tym roku nie zdziałały

wysiałem kilka tirów saletry po 700zł i efekt taki sobie

a w przyszłym roku zboże bedzie tańsze o wiele więc poco wyrzucać w błoto cięzko zarobione pieniądze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to u mnie po 1200 blending zduny podobnie ja czekam do listopada zobaczymy co się będzie działo przed dopłatami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polifoska 6 1910

saletra 1230

sól potasowa 60% 1640

mocznik 1490

saletrzak 1130

RSM 1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okolice lublina saletrzak tarnow 118 saletra pulawy 126 sol potasowa 189 polifoska m 175 polifoska 6 i 8 201.od listopada saletra 60 zl na tonie do gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saletrzak tarnów 1140zł/t brutto 25 październik powiat krasnostawski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki zobaczyłem cene z saletry ,widziałem na wgt sól po 280zł tylko było 1000t chyba nie było pomyłki w ofercie:/ ładnie nas kroją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak kroja nas ladnie na kazdym kroku. w moim regionie wszystkie firmy ktore handluja srodkami do produkcji rolnej rozwinely sie w oszolamiajacym tempie w bardzo krotkim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak kroja nas ladnie na kazdym kroku. w moim regionie wszystkie firmy ktore handluja srodkami do produkcji rolnej rozwinely sie w oszolamiajacym tempie w bardzo krotkim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sako jablonna okolice lublina.189 to raczej nie tanio za sol

 

Widziałem tą ofertę ale niestety to sól drogowa teraz już jest w cenie 340 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorki zobaczyłem cene z saletry ,widziałem na wgt sól po 280zł tylko było 1000t chyba nie było pomyłki w ofercie:/ ładnie nas kroją.

 

sorki cytat miał być macieja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znów przedstawiciel oferował polska saletrę po 1150 netto

a ma ktoś dostęp do cen ze wschodu europy i jaki to towar jakościowo albo gdzie zadzwonić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakość uuu azotu raczej mniej.

A stosowałeś kiedyś? Przynajmniej fosforan amonu, sól potasowa i mocznik (dwa pierwsze luzem) niczym się nie różnią, tak samo jak saletrzak węgierski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie w zeszłom roku miałem 5t mocznika bodajże białoruś ale nie jestem pewien. Nie badałem ale coś słabo reagowały rośliny na ten azot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie w zeszły rok był ciężki - u mnie saletra też nie dała efektów więc nie koniecznie wina towaru

rozmawiałem z kierowcą co wozi nawozy i tyle powiedział ja ładuje się w kraju to mocznik ładują pod plandeke w lipcu bez masek a jak zajedzie po rosyjski to maska jest niezbędna tak gazuje i pracownic bez masek nie ładują nie wiem jaki dokładnie kraj chodziło - wspominał że gospodarstwa co stamtąd biorą rsm to też sobie chwalą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak koledzy u was z cenami nawozu . bo umnie od 3 listopada saletra poszla w gore o 20zl saletrzak o 10zl. widac grudzien sie zbliza benda doplaty a ceny benda skakac jak dzikie pchły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakieś szaleństwo w czerwcu kupiłem PK w październiku N choć już podrożał a pszenicę przechowuję bo podrożeje, życie na kredyt. Nawet buraki muszę przechowywać dla cukrowni. A Bodaczów płaci za rzepak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przywieźli dziś mocznik zapłacony miesiąc temu po 1490 z puław. Ale jest drobny jak gorczyca. W bb jak zobaczyłem że jest 500kg to pomyśłałem że ściema ale jak chwyciłem 2 bb to bez napędu się ślizgał więc chyba jednak jest to pół tony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...