Skocz do zawartości
rybka2485

CENY NAWOZOW W WASZYM REGIONIE

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tyle zdzierstwo, co głupia polotyka cenowa zakładów. W sezonie, kiedy dilerzy i punkty się zaopatrują wygórowali ceny, a potem obniżyli i zrobili promocje. Przecież nikt nie będzie dokładał z własnej kieszeni. Znam takich, co pokupowali mocznik wczesniej i są tratni 10 tys na jednym aucie teraz.

raz zysk raz w pysk .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Promocja na to co najdroższe, zalega w magazynach i nikt zabardzo nie kupuje na wiosnę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie czytałem na forum o tym ze ludzie sprowadzaja nawozy na własną reke z Niemiec, moj kolega jedzie własnie pod koniec tygodnia.I pytanie jak w niemczech nazwana jest Polifoska lub inne nawozy wieloskładnikowe.Podobno roznice siegaja 40%.Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
z tego co wiem i widzialem na oczy to nawet i polski nawoz kupisz tam taniej.... pozdrawiam
Właśnie chodzi mi o polski tylko pytałem sie czy ktoś wie jak sie on tam nazywa i powiedz mi jak mozesz gdzie go szukać bo kolega bedzie wracał na początku następnego tygodnia z Niemiec i nie mamy bladego pojęcia gdzie go kupić (sa tam jakieś składy z nawozami czy co?) Bede bardzo wdzięczny .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Saletra amonowa z Anwilu (34% N) w workach 50 kg - 1100 zł/t brutto,

mocznik (46% N) w workach 50 kg - 1240 zł/t brutto,

saletrzak z Tarnowa (27% N) w workach 50 kg - 1020 zł/t brutto.

Podane ceny z okolic Rypina w kujawsko - pomorskim.

W big-bagach oczywiście nieco taniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam panowie czy ktoś z was stosował rosyjski mocznik i z jakim efektem ?ponieważ mam ofertę po 1038.zł/t. brutto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam panowie czy ktoś z was stosował rosyjski mocznik i z jakim efektem ?ponieważ mam ofertę po 1038.zł/t. brutto

ja osobiscie nie stosowałem ole podobno on bardzo sie pyli tak jak siarczan amonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja osobiscie nie stosowałem ole podobno on bardzo sie pyli tak jak siarczan amonu.

A ja go kupiłem i wygląda jak nasz krajowy mocznik. Czy ta Twoja cena to z transportem, bo ja sporo więcej zapłaciłem?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Panowie, czy jest to możliwe żeby polifoska 6 staniała??? Bo niewiem czy już kupować czy nie ?? z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ceny konin

canwil z magnezem saletrzak 1030zl

saletra amomowa 1135zl

lubofoska 4- 1345zl, 12- 1520zl

mocznik 46% 1785zl

mocznik inportowany 1345zl

polifoska 6-2320zl, 8- 2360zl

(nawozy z polic)

chyba ich wszystkich po..., i jeszcze nie opuszczą nic bo nie mają z czego

cena ON - 4,37zl/l