Skocz do zawartości
rybka2485

CENY NAWOZOW W WASZYM REGIONIE

Rekomendowane odpowiedzi

noi stałosię polifostki około 150zł. do góry ! zaklepałem w starej cenie zobaszymy czy dowiozą ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaka to polifoska? 6 czy 8?

teraz to dowalili saletra po 90 zl, a mocznik po 115, niezle nas wyrolowali... a slyszeliscie ze pulawy niedowazaly big bagów, na 24 tonach okradali nas na 1,5 tony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na stronie polic jest cennik , codo niedoważenie to podobno poseł Wojciech M. wytoczył sprawe a wydało się przypadkiem bo ma bystry rozsiewacz .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jaka to polifoska? 6 czy 8?

teraz to dowalili saletra po 90 zl, a mocznik po 115, niezle nas wyrolowali... a slyszeliscie ze pulawy niedowazaly big bagów, na 24 tonach okradali nas na 1,5 tony

żadna rewelacja, jak przyjeżdża transport saletry z Kędzierzyna to jest ważony w zakładzie i waga netto przy 24T to 23,5 tony. Nic im nie można zrobić bo na workach jest napisana tolerancja

+_ 3%. Tyle że zawsze jest -3%. Zgłaszałem reklamacje w firmie która mnie zaopatruje i rozmawiałem z prawnikiem, sprawa jest ciężka do wygrania bo wiąże się z rachunkiem prawdopodobieństwa i trzeba by było udowodnić że to celowe działanie a nie przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w jakiej firmie? netto czy z vat?

HaGe, Osadkowski, Agrosieć (zarówno anwil jak i police pozbywają się nawozów), cena oczywiście netto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

saletra u mnie cały tir po 835zł/t a chciałbym sie dowiedzieć jak sprawa wygląda z mocznikiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a to ciekawe zjawisko nawozy staniały i to bardzo, ciekawy jest tego powód z tego co pamietam kontrola zakładów produkujacych nawozy nie stwierdziła zmowy cenowej i ze nawozy sa tak drogie bo poprostu jest kosztowna ich produkcja a tu prosze jednak jak chca to potrafia a raczej musza to potrafia obnizyc ceny ale tak to jest jak chce sie za duzo z rolnika doic wiec chyba troszke przejrzeli na oczy bo napewno nie sa dobrym wujkiem i nie obnirzyli cen zeby bylo nam lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No własnie ,byłem w trzech punktach i wszedzie po 120zł, odchodząc rzuciłem na odczepnego ze za 95zł moge kupic, i o dziwo sprzedali mi po 98zł!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mają stare zapasy handlarze i cena 1200 t ale zapytajcie przedstawiciel to wam zaproponują na dzień dobry 830 t u mnie też w dwóch miejscach po 1200 w jednym 850 a przedstawiciel bez rabatów 830

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może i ceny są niskie tylko jest problem z dostępnością, z dwóch pośredników tylko jeden zrealizował moje zamówienie a dostawę zrealizowano dopiero po tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stronie polic mocznik po 1050, a saletra z pulaw 82 to standard w tej chwili, a handlarze jak nakupili drozej to niech teraz ogrodki nawozą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi