Skocz do zawartości
Gość hooop

Opryskiwacze zawieszane i zaczepiane

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko z mojej strony następujące. Czy jeśli w małym opryskiwaczu miałem pompę P60 którą pryskałem na 12m i na niebieskich szczelinówkach osiągałem 4-5bar to czy do ciąganego też ją mogę dać, czy sprzęgać ją z drugą P60 bo mam jeszcze jedną. Czy do RSM potrzebna jest większa wydajność pompy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko z mojej strony następujące. Czy jeśli w małym opryskiwaczu miałem pompę P60 którą pryskałem na 12m i na niebieskich szczelinówkach osiągałem 4-5bar to czy do ciąganego też ją mogę dać, czy sprzęgać ją z drugą P60 bo mam jeszcze jedną. Czy do RSM potrzebna jest większa wydajność pompy?
Luki21 tu zależy jaki zbiornik bo przy większym mieszadlo większe {dysza} lub 2 mieszadła a wtedy właśnie to ciśnienie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbiornik 1200 już czaje o co chodzil
jak zrobisz to pokarz foty,bo mój tesz się kończy ale myśle o amazonce używanej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pakuj się w drugą pompę jedna da radę tylko należy wstawić mały patent podglądnięty z zachodniego opryskiwacza na dnie baniaka leży plastykowa rura FI 25mm z otworkami FI 4mm połączona trójnikiem na środku i zaślepiona na końcach,do trójnika podłączasz przewód z przelewu, a aby rura nie dotykała dna jest na nią nałożonych kilka gumowych pierścieni,otwory kierujesz do dołu . Takie rozwiązanie doskonale się sprawdza i nigdy nie dochodzi do zapienienia cieczy w baniaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że patent naprawdę jest ciekawy i może się sprawdzić A takie pytanie czy na całą konstrukcję wystarczy ceownik 80x45x7,8 ? Z tego co widzę w orginałach to nie są solidne te ramy a ja do takiego mam dostęp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUKI 21 co do ramy to nie porównuj zachodniej ztali do naszej i niepacz na te dziwadła ze stodoły partaczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten kształtownik wystarczy w zupełności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S-piotr gdzie w Legnicy można kupić najtańszą stal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Nowodworskiej w Centro-Złomie tam się zaopatruję ceny mają przystępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększyłem prześwit na 60cm myślicie że wystarczy? Tak to wygląda

 

1ae123d248401612m.jpg

4eb1221a4f32dfeam.jpg

74cff2314347533fm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie przeswit wynosi 52cm . Po tej modyfikacji będziesz miał wysoko do wlewu na moje oko ok 170 cm . pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie problem zrobi się drabinkę. Zależy mi na dobrym prześwicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł wymierzysz mi swój opryskiwacz dokładnie chodzi mi o ramę wewnątrz tam gdzie siedzi zbiornik? Chcę sprawdzić wymiary z allegro czy się zgadzają?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

91/156wewnątrz profili. Jak będziesz zamawiał zbiornik to zapytaj o uszczelnienie króćca spustowego , bo u mnie był mały problem ale silikon [uszczelniacz] dekarski i po sprawie.powodzonka.A propos jak ja mogłem wcześniej pracować 400-ką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary ja już się nie mogę doczekać pierwszej próby. Dzięki za wymiary chciałem się upewnić czy zgadza się rysunek techniczny ale ni jak mi nie pasuje ten wymiar szerokości bo podają tam 783mm a ty napisałeś 910mmm to co różnica 120mm?? mi by pasowało jakbyś napisał 81?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie powinno być prawidłowe ciśnienie w opryskiwaczu termit chodzi mi o kG/cm2, a i jakie dysze są najlepsze narazie mam założone 1 ale zastanawiam się nad 1,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie powinno być prawidłowe ciśnienie w opryskiwaczu termit chodzi mi o kG/cm2, a i jakie dysze są najlepsze narazie mam założone 1 ale zastanawiam się nad 1,5
szczelinowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie powinno być prawidłowe ciśnienie w opryskiwaczu termit chodzi mi o kG/cm2, a i jakie dysze są najlepsze narazie mam założone 1 ale zastanawiam się nad 1,5
szczelinowe

 

Nie za bardzo rozumiem z tymi szczelinowymi, bo to jest opryskiwacz starszego typu i rozpylacz składa się z trójnika plastikowego, nakrętki też plastikowej, wkładki wirowej i krążka z małym otworkiem (widnieje na nim napis 1), mój opryskiwacz bije 15kG/cm2, ale wydaje mi się że to zbyt dużo. Prosze o wyjaśnienie. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...