Skocz do zawartości
Gość hooop

Opryskiwacze zawieszane i zaczepiane

Rekomendowane odpowiedzi

Zawór kompensacyjny jest do tego że jak pryskasz całą belką masz ciśnienie 4bary i i potrzebujesz opryskać pasek połową belki to w zwykłym zawoże musiałbyś zmniejszyć ciśnienie a zawór kompensacyjny będzie trzymał takie jak ustawiłes na całą belke 4 bary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś cenę zaworu stałociśnieniowego takiego najzwyklejszego z dolnej półki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaj w mescompie wpisz w google tam powiedzą Ci co jak i za ile taniej nie kupisz. A ktoś mi odpowie na moje pytania? Ktoś orientuje się ile kosztują dyszę do płukania opryskiwacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm niecałe 1100 brutto trochę dużo jak na taką zabawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ldo luki21

 

zawor magnetyczny w sklepie granit cos ok 400 netto

na allego tez maja cena cos ok 200 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego dzięki za odp ale nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Jaki zawór magnetyczny? Może elektrozawór? Ja szukam całego rozdzielacza stałociśnieniowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpisuje ci odnosnie elektrozaworow zastanów się co chcesz i czego szukasz czasem wystarcza google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pozaginane pozałamywane węże w Apollo swoim tu przy belce polowej na wydzwigu ktoś mi powie czy raczej muszę je wymienić czy wyprostują sie pod ciśnieniem ? to jakieś węże niemiecki takie dosc solidne gumowe ? a jak zmieniać to na jakie? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy są w miarę giętkie czy raczej sztywne. Spróbuj to bedziesz widział co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są takie w miarę sztywne to niemieckie jest 12,3/4 taki symbol jest na nich jak będzie ciepło to próbe zrobimy i się okaże... a mam pytanie ktoś ma z was w apollo dyszki do płukania zbiornika ? gdzie one są umocowane w beczce i skąd zasilone? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja osobiście nie miałem z pozałamywanym wężem problemu,ale według gościa od atestów to powoduje różnicę w wydatku cieczy na poszczególne sekcje.Także lepiej wymienić.Jeśli chodzi o węże to są specjalne do opryskiwaczy(z czerwonym pasem,również gumowe).Przynajmniej ja takie kupowałem w agromie.Jeśli chodzi o oznaczenie to w tej chwili nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Szanowni koledzy, chciałbym wymienić w moim opryskiwaczu rozpylacze na ceramiczne. Czy używacie takowych, jak się wam sprawują, jakiej firmy najlepiej kupić i jaki jest szacunkowy koszt jednego? Ja znalazłem rozpylacze firmy Albuz - może ktoś spotkał się z taką firmą? Proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś podzielić się informacją jakie opryskiwacze stosuje się do kukurydzy?? Są jakieś zawieszane i przyczepiane czy tylko samojezdne?? można prosić o jakieś modele lub zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

praktycznie kazdy sie nadaje, juz chyba nie ma oprykiwaczy bez regulacji wysokosci belki. Oczywiscie sadownicze odpadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz jechać na omacnicę to musi wysoko dzwigać lance i mirć spory prześwit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy ktoś mi odpowie na pytanie czy w apollo opryskiwaczu krukowiaka belka 15m po złozeniu odchyla się stronami tak jakby w litrę "V" ? czy tak powinno być? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie odchyłki po złożeniu belki nie powinny mieć miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie a mój sprzęt ma odchyłki belka ugina się do tyłu... i to tak fest...ramiona znaczy się:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje membran do pompy do opryskiwacza rau 2300 litr .pompa o wydatku 200l,min. na cztery membrany,.może ktoś wie kto to może prowadzić.gościu w agromie powiedział że nigdzie tego nie dostane.prosze opomoc ,dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem z opryskiwaczem, wszystko było dobrze aż nagle stracił ciśnienie, rozkręciłem zawór, wymieniłem membrany, nalałem oleju tam gdzie trzeba było, złożyłem i dalej nie było ciśnienia...jeszcze raz wszystko rozebrałem i złożyłem i po jakimś czasie wróciło pożądane ciśnienie....opryskałem 4 hektary i na polu znowu stracił ciśnienie...;/ pomóżcie, co może być przyczyna ze raz jest ciśnienie a raz nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawc szczelnośc węży ssących. miałem kiedyś podobny problem w moim starym pilmecie 312 poluzowała sie taka rurka pod filtrem ssącym w zbiorniku i tam zaciągał powietrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pompa dobra to może zawór rozdzielacz już się kończy i powoduje zmiany ciśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...