Skocz do zawartości
leon2601

AGREGATY DO BIELENIA - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

ale chyba jak malujecie to macie wszystko białe włącznie z wentylatorami, klapami itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszystko białe?Myśle że kwestia wprawy. A jaki tani koszt zrobienia takiego czegoś. Oczywiście pod warunkiem posiadania sprężarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie bielę , ale zrobiłem użądzenie które pare razy użyłem do bielenia .Tak "na codzien" używam go do robienia dezynfekcji - oprysk kurników . Składa sie z silnika 1,5kw kompresora z ciągnika c330 (połaczone paskiem klinowym przy przełożeniu 1: 5 , wyłącznik ciśnieniowy np z hydroforu , zbiornika - butla po gazie 11kg propan-butan z wspawanym gwintowanym krućcem 90mm do tego korek , wąż 20m , lanca ogrodowa z podwójnymi dyszami 1,5 mm . Całość działa jak syfon . Powietrze wyciska ciecz od góry w dół przez dno. Całość na trzech kołach .Super używam od 10 lat bez awarji i remontów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także korzystam z samoróbki. Baniak metalowy 150 l i ostatnio zrobiłem w 2 osoby 2000 m kw. (dwa obiekty+pomieszczenia towarzyszące+otoczenie budynków) w 5 godzin a więc całkiem nieźle. Tylko że napełnianie trwa znacznie dłużej niż bielenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak dobre mycie i dezynfekcja

ja już nie biele od 3 lat bo to nie ma sensu (pod wapnem z rzutu na rzut gromadzą się wirusy i bakterie a wapno odchodzi od ścian ....)

szczerze mówiąc mam nawet lepsze wyniki produkcyjne przy większych wstawieniach

przemyślcie to

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...