Skocz do zawartości
martinus

Uciąg ciagników

Rekomendowane odpowiedzi

mój ma bo to wersja exportowa na zamówienie robiona

To pewnie pomylili naklejki na mache, bo jeśli fabrycznie ma turbo, to powinien mieć symbol 16245.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prostym, poziomym odcinku i na dodatek na szynach to i moja 40 500 ton pociągnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pomylili naklejek. bo on jest specjalnie przerobiony na Turbo bo ma mosty od 18345 i skrzynei od 1734

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty piszesz most od 18xxx zetora a skrzynia 1734 ursusa???? a silnik czego może skoda turbo? zrób foty i prześlij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no naprawde jest tak zrobiony bo ma 4 biegowa szybka skrzynie ale ma tylko jedna połówke a 18345 ma 2 połówki. a mosty to ma od 18345 bo sprawdzalem z mostami 16245 i mój jest grubszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze masz 4 biegowa skrzynie to nie znaczy ze jest ona od 1734 bo w 16245 tez byly montowane 4 biegowe. podobno sa za slabe na taka moc wiec ostroznie z tym sprzetem. a co do uciagu to dzisiaj przyjechal facet zeby mu samochod wyciagnac . wsiadlem w 7211 zajezdzama tam tir z deskami na polu stoi. ciagnik deba stawal a tir nawet nie drgnal. musialem smigac po 16245. ten to nawet nie poczul nic;) sorki ze tak sie rozpislem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no slyszlaem ze byly i w 16245 4 sktzynie montowane ale sie rozsypywaly w ciezszej pray. a moja sie trzyma a nei oszczędzam mojego sprzetu. moze zaraz zrobie fotki i Ci pokaze

paktofonikas podaj mi swojego maila to Ci fotki mojego zetora wysle. a i mam pytanko ile pali Twój 16245 w orce?? i z jakimi pługami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paktofonikas@wp.pl

 

 

ile pali to nie wiem bo jeszcze nim nie oralem oprocz tego ze na wiosne poz ziemniaki ale to zajelo mi pol godziny wiec ciezko powiedziec. mam do niego pług wahadłowy z famarolu z 5 korpusami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wywiozłem na pole ursusem c-330 pełny rozrzutnik tandem 6t, i obyło się bez komplikacji , (obornik był naładowany ręcznie). kogoś interesują szczegóły???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja wywiozłem na pole ursusem c-330 pełny rozrzutnik tandem 6t, i obyło się bez komplikacji , (obornik był naładowany ręcznie). kogoś interesują szczegóły???

mnie mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój sąsiad ma Ursusa 912. podczas tegorocznych żniw Ursusem 912 ciągnął 5 przyczep 8 tonowych po utwardzonej drodze.

 

Pustych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój sąsiad ma Ursusa 912. podczas tegorocznych żniw Ursusem 912 ciągnął 5 przyczep 8 tonowych po utwardzonej drodze.

 

a policja go nie złapała

nie realne

ciekawe jak wyrabiał na zakrętach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zetor 5211 na asfalcie z dwoma przyczepami 6 ton latał, na każdej było 5 metrów sześciennych mokrego źwiru. Nie wiem ile ton było ale traktor miał co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój sąsiad ma Ursusa 912. podczas tegorocznych żniw Ursusem 912 ciągnął 5 przyczep 8 tonowych po utwardzonej drodze.

 

jakieś 50t na 90 KM i dwa koła napędowe? nie wnikam... tylko ciekaw jestem jak zaczepił ostatnią/dwie ostatnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze szczepianiem nie ma problemu, poprostu po jednej dołączał od przodu, ale żeby to pociągnął, puste to się zgodzę, ale z pełnymi to nawet nie ruszył, no chyba że zdażył się cud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy z pewnej wioski w zniwa zabiera do zetora 7145 zawsze 5-6 przyczep i na maksa zaladowane slomą w kostakch . Wiem ze to nie az taki ciezar ale ma do przejechania kilka kilometrow

Ze zbożem to tak srednio 3 zabiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 to i ja czesto szczepam,i w żniwa po słome czy siano, nawet kiszonke ale z łaki to maks 2 wyciaga 7341 jak nałoże po 10 belek, ze słoma to inna bajka. zboża tez 3 przyczepy spokojnie targa ale na twardym podłoży bo na scierniku to może byc róznie najgorzej jest zawrócic na polu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój zetor 5211 na asfalcie z dwoma przyczepami 6 ton latał, na każdej było 5 metrów sześciennych mokrego źwiru. Nie wiem ile ton było ale traktor miał co robić
1 m. sześć suchego żwiru to ~ 1800 kg a mokrego jakieś ~ 2200 kg. Może i ciągnął ...... ale nie latał bo skrzydeł nie ma .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...