Skocz do zawartości
martinus

Uciąg ciagników

Rekomendowane odpowiedzi

tytuł tego tematu wypada zmienićna H2O hehe bo aż z niego cieknie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież o uciągu ciągników to już legendy słyszałem, najmocniejsze na świecie są C330, C360, oraz Zetor 7211

 

Może zorganizujemy wkońcu zawody o nazwie Pulling, tak popularne na zachodzie i roztrzygniemy czy C360 obiedzie np. 300 konnego JD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po co ciagnik przeciez Pudzian tira pociagnie

z hamulcem ręcznym zaciągnietym jak w reklamie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pamiętacie jak za młody robiło się mieszanki do słynnych komarów i wsk

to mój znajomy robi taką mieszankę tyle że z ropą do ciągnika bo mówi że lepsze smarowanie

choć ciągnik kopci jak lokomotywa ile w tym prawdy nikt nie wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi opowiadał, że w c360 należało zdiąć plomby z pompy, oraz przestawić rzrząd o 1 ząbek i takie sprzęcicho dochodziło do 40 km/h!!! Ale tylko około roku a potem remont. Ale to były czasy bez TIRów więc c360 szły jako Globtrother

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a pamiętacie jak za młody robiło się mieszanki do słynnych komarów i wsk

to mój znajomy robi taką mieszankę tyle że z ropą do ciągnika bo mówi że lepsze smarowanie

choć ciągnik kopci jak lokomotywa ile w tym prawdy nikt nie wie

u nas mieliśmy dostęp do paliwa lotniczego 110oktanów ale wsk (wiejski sprzęt kaskaderski) miał buta ale długo nie pojeździło sie na tym tłok sie zacierał, nawet jak dawało się ropy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za czasów PGR-ów w mojej okolicy był samolot do oprysków, no fakt komarek leciał jak szalony tak z kilometr a spowrotem musiałem go pchać bo się zatarł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po co ciagnik przeciez Pudzian tira pociagnie

z hamulcem ręcznym zaciągnietym jak w reklamie

nom ja tak miałem... case'a 280 koni z przyczepą z zaciągnitym hamulcem recznym ciągnąlem (próbowałem) zetorem 8045... taki "bystry" operator był... no jakies 3 metry pociągnął... pozniej juz nie chciałem dołow robic na polu... na rano patrzymy a tam przyczepa taaakie koleiny ryła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiem ja za marcin|A|82 przedni tuz JD

powracamy do tematu!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiat Agri 1580 Turbo DT 42tony (2 przyczepy zladowane) po asfaldzie na plac ;] pozatym cozime pare tirow z rowu w miejscowej rozlewni skow gdzie jest kiczowaty wjazd xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ciągam m-f 3070 2 przyczepy po ok 10 - 12t i myśle ze nie ma sensu ciąganie wiekszych ładunków patrząc na bezpieczeństwo, dodam ze mój ciagnik nie ma pneumatyki wiec trzeba sobie radzić bez hamulca w przyczepie, do pola mam ok 15km i jest kilka długich górek i 2 dość strome wiadukty kolejowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jeździsz bez pnematyki po drogach to jesteś idiotą podwójnym bo z 2 przyczepami ,tylko prosisz się o nieszczęscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak jeździsz bez pnematyki po drogach to jesteś idiotą podwójnym bo z 2 przyczepami ,tylko prosisz się o nieszczęscie.
dokładnie masz rację ,mnie kiedyś zimą jadąc z góry z dwoma przyczepami naciskam na hamulec i okazuje się że zamarzło powietrze i hamulców brak dobrze że wpadłem w koleine bo bo już przyczepy mnie wyprzedzały a po wszystkim to nogi miałem jak z waty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikogo nie obraziłem. wiec nie życze sobie. niby jak mnie wyprzedzą te przyczepy ? wpadną w poślizg czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...