Skocz do zawartości
miko45

wypadki

Rekomendowane odpowiedzi

Sory że sie tak bżydko wypowiem o zmarłych ale kolesie musieli popierdalać że sie tak wbili w tego bizona a po prawej stronie mieli wystarczająco miejsca zeby przejechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś o tym czytałem, pisami że kierowca miał o ile dobrze pamiętam coś koło 130km/h i prawko niedawno oDebra1ł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem o tym wypadku.

widać, że to jest teren zabudowany i golfem raczej szybciej jechał niż 50 km/h.

cwele z miasta, którzy nie maja pojęcia o tym, ze w 5 minut hederu sie nie odczepi widzą 100% winy kombajnisty.

wystarczy poczytać komentarze pod filmem.

może to chamskie z mojej strony, ale wg mnie dobrze, ze zginął pirat drogowy- kombajnista sądzę, ze żyje (chociaż znając kochane prawo to możliwe, że jest w więzieniu). lepiej, że zderzył sie z kombajnem niż z osobówką z kompletem niewinnych ludzi.

pzdr dla normalnych kierowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomemu też podobnie się wbili pod heder, kierowca osobówki był pod nietrzeżwy, kombajniście zabrali na pewien okres prawko i uprawnienia(w każdym razie nie siedział)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jesliby odczepił heder i rozebrał kombajn po tylną os to i tak h.ja by to dało tak przypiepszał ze wbił sie jak gwóźdź,... mógł przyje bać w drzewo przynajmniej nikomu obcemu kłopotu by nie sprawił....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są niesmaczne ,zważywszy ze rodzina może je zobaczyć i ... dość się wycierpieli.Odczepienie hederu nic by nie pomogło bo oni jechali nie po tej stronie co trzeba pewnie na zakręcie ich wyrzuciło i tak by walnęli w kombajn tyle że kombajnista nie miał by wtedy problemu chociaż pewnie dostał tylko mandat za wykroczenie a za wypadek nie odpowiadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieprawda.. mysle ze gdyby na bilbordach przed niebezpiecznymi miejscami takie zdjecia umiescic ktos kto widzi je pierwszy raz zawsze odruchowo zwolni..

a c odo rodziny to chyba sam gwóźdź programu postarałsie aby było widowiskowo wiec chyba niesmak jest nie na miejscu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nieprawda.. mysle ze gdyby na bilbordach przed niebezpiecznymi miejscami takie zdjecia umiescic ktos kto widzi je pierwszy raz zawsze odruchowo zwolni..

a c odo rodziny to chyba sam gwóźdź programu postarałsie aby było widowiskowo wiec chyba niesmak jest nie na miejscu.....

Młody jesteś bracie, ja też ale czy masz syna, ja mam a czy zasypiając chciałbyś widzieć to zdjęcie z własnym synem ,ja nie ,a wież mi miał byś ten widok do końca życia.Wina to jedno odpowiedzialność to drugie a cierpienie bliskich to trzecie i to oni a nie trup cierpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeb uświadomić swoich dzieci jakie mogą być konsekwencje prowadzenia samochodu zbyt nadmierną prędkością. Wsiadają bezmyślni gówniarze za kierownice myśląc ze prowadzenie samochodu w rzeczywistości wygląda tak jak w grze komputerowej i później mamy tego takie efekty . Trochę wyobraźni i zdrowego rozsądku jeszcze nikomu nie zaszkodziło a przede wszystkim kultura jazdy której na naszych drogach brakuje (pod warunkiem że to po czym jeździmy możemy nazwać to drogami )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem tę prezentację przy drugim zdjęciu. Ten kto to fotografował jest po-jebany. Nie widziałem co jest dalej i tak ma pozostać. Oprócz przemierzania swoich pól traktorem (co lubię) pomykam na co dzień samochodem po asfaltach(co muszę, aby było z czego dokładać do przejażdżek ciągnikiem) i oglądam niestety, jak mówią na CB ,,wypadeczki z workami" średnio 1xdo roku.

I najbardziej mnie w...wia to, że korki przy tej okazji powstają bo bydło zwalnia do 3km/h aby napaść ślepia czyjąś tragedią a nie dla tego, że jest wąsko.

Hieny do odstrzału !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hedaru ja też nie zdejmuje bo troche długo to trwa ale znając polskie prawo kombajniste wezmą za dupe bo tylko on przeżył w tym wypadku.

teraz nie dawno słyszałem że koło Jerki rolnik jechał ze maciorą przyczepka miała trójkąt i światła było widać u traktora i młodzi wjebali mu się maluchem w tył i rolnik poszedł pod sąd i musi zapłacić kase i kare że ciągnik był nieubezpieczony. a młodzi wjebali się w niego bo chcieli wyciągnąc oc z malucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja płace 40 zł

ale tak wszystkich ciagników nie ubezpieczam jak np c 330 pracuje tylko w oborze to nie ma koniecznosci ale jak np. mf 255 i mf 5455 które robia w polu i jezdza w tereny to obowiazek ubezpieczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno niedaleko nas jechal gosciu ciegnikiem z beczka i odkrecila mu sie piasta i kolo starszego goscia zabilo.sad uznal to za wypadek ze skutkiem smiertelnym i sprawca dostal 2lata w zawieszeniu 2tys dla rodziny i koszty sadowe.prokurator sie przyczepil ze beczka nierejstrowana.wg prokuratory rozrzutnik moze nie byc rejstrowany a beczka tak.a to byl nieszczesliwy wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolnika za dupe jak niesprawna beczka

powinni mu (słowo zostało usunięte)a uciąć........... hehhehhehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beczka byla sprawna.przeciez nie bedziesz co wyjazd sprawdzal czy sie piasta nie odkreca.innemu co szambo po drogach na usluge wozi tez sie odkrecilo ale nikogo nie przejechalo.widzialem tez jak u MPKu tez odlecialo i niby teoretycznie sprawny ma byc ale nic sie nikomu nie stalo to nie ma sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jak by heder byl zdjety to i i tak by sie zabili szli na czołowke,myslal ze jak dostał prawojazdy kilka dni wczesniej i kupił sobie golfa to jets panem każdej drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytałem o tym wypadku.

widać, że to jest teren zabudowany i golfem raczej szybciej jechał niż 50 km/h.

cwele z miasta, którzy nie maja pojęcia o tym, ze w 5 minut hederu sie nie odczepi widzą 100% winy kombajnisty.

wystarczy poczytać komentarze pod filmem.

może to chamskie z mojej strony, ale wg mnie dobrze, ze zginął pirat drogowy- kombajnista sądzę, ze żyje (chociaż znając kochane prawo to możliwe, że jest w więzieniu). lepiej, że zderzył sie z kombajnem niż z osobówką z kompletem niewinnych ludzi.

pzdr dla normalnych kierowców.

 

pawelek

 

gdzie byl ten wypadek gdzies na podlasiu moze???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KamilZ:

nie wiem, gdzie był ten wypadek, ale raczej nie na podlasiu, bo dowiedziałem się o tym z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...