Skocz do zawartości
miko45

wypadki

Rekomendowane odpowiedzi

u nas w okolicy w zeszłym tygodniu był taki wypadek rolnik bronował pole 360 bez kabiny i zachaczył bronami o jakiś kołek dwie broby podbiło i trafiły go prosto w głowe, śmierć na miejcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak trochę nie poważny i bez wyobraźni z takim sprzętem na taką wąską drogę w nocy i bez oświetlenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moim zdaniem powinni się troche wziąść za rolników aby dbali o bezpieczeństwo na szosach lampy błyskowe powinny być obowiązkiem w każdym traktorze a maszyny mieć światła, trókąty i zaznaczone krawędzie na biało czerwone pasy,

Jak jeżdże ciągnikiem z maszynami a koło mnie jest szosa ruchliwa to o zgrozo, co się dzieje samochodami mnie wyprzedzają jak bym był rowerzystą tragdia a w nocy bez oświetlenua to samobójstwo albo wyrok na kogoś przy obecnym ruchu na drogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ostro - 15km musze robić do łaki trasą E7 akurat pasują pokosy z wakacjami i gigantycznym ruchem. Ciągnik jest wyprzedzany bez upewniania się jak wyglada droga z przodu, a na dokłatke remonty. Cuda widziałem: osobówką wjechał pod łapy od TUR-a, TIR przejechał po barierkach rozdzielających pasy. A co najciekawsze zgodnie z przepisami nie moge urzywać pobocza do jazdy - czyli tego asfaltu za ciagłą linią po prawej stronie drogi. . . No i już widze tą kolejke za MTZ-tem ciagnącym pod góre 30 balotów sianokiszonki z prędkością 15 km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z jednego gospodarstwa do drugiego mam 30 km trasą dla tirów-50 i to jest zabawa Nie jest przyjemnie dostać naczepą w przednie koło , a to się zdaża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no ale... no przeciez on stojac na poboczu miescił sie na swoim pasie dopiero... powinien jednak cos miec mrugajacego alebo obrysowki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem światła jakieś miał napewno i z przodu i z tyłu - nieważne że białe polowe. Zagapił się gość z osobówki to raz a dwa traktorzysta powinien być bardziej doświetlony i mieć obrysówki. Pozatym jak bym ja jechał tamtedy to jeśli bym się z czymś mijał to zjeżdzał bym ile mogę w prawo żeby mnie o koła nie zachaczyli - on chyba jechał inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakąkolwiek maszyną bez oświetlenia ,powinno sie jechać tylko w dzień bo w nocy

ogromne ryzyko sami wiecie jak to jest gdy ktoś z przodu oślepi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały problem w tym że każdy z nas tylko kalkuluje ''przeskoczę czy nie ,złapią mnie czy nie'' a wystarczy zamknąć oczy i na chwile w wyobraźni stać się tym poszkodowanym przeze mnie, a inaczej zachowamy się na drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na scheurijzer.nl i w lewym dolnym rogu wybierz schokkend+18, trzeba trochę poczekać aż cała strona się załaduje - jest tam dużo zdjęc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wejdź na scheurijzer.nl i w lewym dolnym rogu wybierz schokkend+18, trzeba trochę poczekać aż cała strona się załaduje - jest tam dużo zdjęc...

 

To powinien obejrzec każdy idiota pędzący po drodze bez wyobraźni i może wówczas przekonał by sie co może z niego zostac w przypadku jakiegokolwiek zderzenia z czym kolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde już to kiedyś gdzies oglądałem ale nigdy niemoge dojechać do końca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gdzieś kiedyś widziałem ale teraz było kilka innych.. no z 1/4 innych zdjęć.. ale fakt ja dojechałem do konca tylko przesówałem o pełny ruch scroollem zamiast pomału..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...