Skocz do zawartości
maskin

Olej napędowy, paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

dzis do mnie dzownili że po 3,87 moga przywies a wczoraj 3.90 wiec powiedziłem ze jescze czekam Sami do mnie dzwonia i opodaja cene bo biore 5000l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś tanią rope w łódzkim (dokładnie to okolice Łodzi, Zgierza, Aleksandrowa Ł.) z dowozem do klienta??? Dajcie namiar jak byście mieli..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzis do mnie dzownili że po 3,87 moga przywies a wczoraj 3.90 wiec powiedziłem ze jescze czekam Sami do mnie dzwonia i opodaja cene bo biore 5000l

ja chcialem wziasc 18000 l, i wcale sie tym nie przejmowali, tzn sam musialem dzwonic... po prostu szukaja klienta zeby cala cysterne rozwiesc po chlopach... ich interesuja stali odbiorcy a nie raz na rok, taka juz nasza dola chlopska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a włąsnie ze do mnie beda dzwonic codziennie jesli tylko cena bedzie spadac. bo tak sie z nmi umówiłem !!!!!!ze beda mnie informowac o kazdej obnizce i jak sie zdecyduje to nastepnego dnia beda u mnie cysterka. Firma KONKRET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bialy2005 az mnie interesuje po ile zaplacisz, skoro powiedziales ze napewno u nich kupisz, a oni wiedza ze musisz kupic w lutym... to uwierz mi ale tak ceny nie zbijesz.. ja w ubieglym tygodniu kupilem i wynegocjowalem dobra cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja w ubiegłym tygodniu miałem obiecana po 3,65 bez wiekszej negocjcji. Przecież nie musze u nich kupic człowieku to chodzi tylko o informacje ,że sam nie musze dzwonic a mam w białej podlaskiej 3 firmy, 2 kolejne sa w okolicy. wczoraj po 3,85 mogłem miec. Hurtowni jest do bólu tylko czekam że może cos potanieje i wtedy wszytkie obdzwonie i wybiore najtansza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku??... nie denerwuj sie bez emocji...poprostu chce ci pomóc, bo przeciez po to jest to forum by sobie pomagac...ale czy u ciebie tydzien trwa 10dni? to samo mowiles w poniedzialek ze tydzien temu... tzreba bylo lapac okazje... ja wykorzystalem ten moment, nastepna okazja w marcu, bo w lutym maja nas w ręku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem orientacujnie co miałem pisac dokąłdna date i godzine !!!! Dzis zamówiłem po negocjcjach po 3,85 i to z trudnosciami. na start każda firma krzyczała powyżej 3,90 i na jutro kolejna podwyzka Normalnie masakra. A le jestem na siebie zły bo tylko ja 400zł w plecy bo wszycy w hurtowniach mówili ze tendencja znizkowa i jeszcze stanieje i tak sobie spokojnie czekałem i zrobiłem bład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale rok rozliczeniowy do dopłat paliwowych trwa od wrześna do sierpnia włącznie, to czy jest sens się śpieszyć tylko dlatego żeby złożyć teraz wniosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paliwo jak paliwo wszytko bedzie chodziło i nawet nie poczujesz róznicy JA kiedys kupowałem z hurtowni litewskie bez fakturki po 3zł 2 lata temu. Było jasniejsze niż polskie bez barwników chyba jak woda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki to pomyłka co napisałem wczesniej JEst sens bo do maja dostane zwrot a nie w grudniu i kase bede miałzamrożona a 2 tys na drodze nie lezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a włąsnie ze do mnie beda dzwonic codziennie jesli tylko cena bedzie spadac. bo tak sie z nmi umówiłem !!!!!!ze beda mnie informowac o kazdej obnizce i jak sie zdecyduje to nastepnego dnia beda u mnie cysterka. Firma KONKRET

do bialy:

no i zlapali jelenia teraz mnie rozumiesz? przetrzymali cie do końca tak jak ci mówilem, tylko czekac jak w marcu bedzie spadac cena

Poza tym cos sie nie trzyma kupy,bierzesz 5000... a zobliczeń mi wychodzi ze 2000 tys., mnie to nie obchodzi bierz nawt 7tys..ale

Cos ci powiem, jak chcesz ubic cene to musisz brac cala cysterke zeby cie docenili, trzeba sie zgadac z kumplami...wtedy ida po najmniejszych kosztach, praktycznie transport, a jak do ciebie dzwonia codziennie tzn ze wywachali kase.. aha ja kupilem po 2,95 netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a włąsnie ze do mnie beda dzwonic codziennie jesli tylko cena bedzie spadac. bo tak sie z nmi umówiłem !!!!!!ze beda mnie informowac o kazdej obnizce i jak sie zdecyduje to nastepnego dnia beda u mnie cysterka. Firma KONKRET

do bialy:

no i zlapali jelenia teraz mnie rozumiesz? przetrzymali cie do końca tak jak ci mówilem, tylko czekac jak w marcu bedzie spadac cena

Poza tym cos sie nie trzyma kupy,bierzesz 5000... a zobliczeń mi wychodzi ze 2000 tys., mnie to nie obchodzi bierz nawt 7tys..ale

Cos ci powiem, jak chcesz ubic cene to musisz brac cala cysterke zeby cie docenili, trzeba sie zgadac z kumplami...wtedy ida po najmniejszych kosztach, praktycznie transport, a jak do ciebie dzwonia codziennie tzn ze wywachali kase.. aha ja kupilem po 2,95 netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy ktos sie orientuje czy na fakturze zakupu "oleju napendowego ON " moze byc napisane tylko ON czy musi widniec nazwa OLEJ NAPENDOWY bo stacja SHEL wystawia fakture vat ON zastanawiam sie czy gmina uzna taka fakture.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna uznać, chociaż słyszałem o przypadkach gmin, że potrzebują PKWiU na wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za skrut PKWiU , ja sie spotkalem z taka sytuacja ze osoba miala fakture kupna paliwa ze stacji ktora byla oddalona od gminy okolo 300 km i gmina nie przyjela tych faktur , dziwne bo w ustawie chyba niema nic napisane gdzie nalezy kupywac no nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do takich przypadków to proponuje się kucić, bo samemu nie wykorzystuje całego limitu (tylko zboża) i reszte wykorzystuje na paliwo do auta, a na fakturach jest V-Power Diesel z Shella. Trzeba z nimi rozmawiac, bo większość osób tam pracującyh nie odróżni czy pisze paliwo czy ON benzyna bo to wszystko to samo. Kłopoty zaczynają się jak pisze V-Power - a co to?? a na co to? a do czego?....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PKWiU Polska Kwalifikacja Wyrobów i Usług - taka lista towarów dostępnych na rynku. ON ma całą gamę (w sumie 9) oznaczeń - biodiesel ma 10 z kolei. Co do miejsca zakupu to jest ustawa o swobodzie gospodarczej i odmawianie przyjęcia faktury z powodu miejsca jej wystawienia jest mocno sprzeczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam u was z cenami? chodzi mi o ilosci hurtowe czyli kilka do kilkunastu tysiecy litrów.

U mnie ceny 3,16-3,30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na stacji paliw paliwo w cenie detal 3,16. W hurcie byłoby jeszcze taniej. Było po 3,15 ale jak narazie podrożało o 1gr. Pójdzie w góre czy w dół?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie na stacji paliw paliwo w cenie detal 3,16. W hurcie byłoby jeszcze taniej. Było po 3,15 ale jak narazie podrożało o 1gr. Pójdzie w góre czy w dół?

 

Z tego co ja dzis słyszałem to paliwo ma jeszcze potaniec. Sam ostatnio kupiłem po 3.05 na Lukoilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie na stacji paliw paliwo w cenie detal 3,16. W hurcie byłoby jeszcze taniej. Było po 3,15 ale jak narazie podrożało o 1gr. Pójdzie w góre czy w dół?

 

Z tego co ja dzis słyszałem to paliwo ma jeszcze potaniec. Sam ostatnio kupiłem po 3.05 na Lukoilu

Słyszałem że lukoil nie za dobrej opini jeśli chodzi o paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od jakiegoś czasu zacząłem osobówke tankować na lukoilu i jest wszystko w porządku. a co do ceny, to moim zdaniem paliwo nie spadnie poniżej 3zł w detalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...