Skocz do zawartości
Luke16

5211 vs mf 550 vs mf 255 vs c-360 3P????

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieraj kapuche i kupuj ZETORA niebaw się w c-360 a tym bardziej c-360 3p bo te ciągniki były dobre 20 lat wstecz.Szanuj słuch albo kup i jezdzij w słuchawkach i słuchaj dobrej muzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak 7211 i c-330 zostawiam i nie kombinuje bo ciągniczki pewne... Ale zamierzam za rok zakupić jakiś ciągnik.... Nie wiem jaki... Mam 10ha ziemi ornej w klasie III/IV (ziemie ciężkie) i z 10ha łąk + dochodzi jeszcze to co załatwie sobie w pgrze czyli z 7/10ha łąk... Czekam w tym momencie na prase jd 550 i zgrabiarke.... nie wiem jak zetorek da sobie w prasie rade w sianokiszonce.... I myślałem jeżeli by sobie nie dał planuje zakupić w ciągu roku jakiś ciągniczek 80/90KM... jeżeli by sobie ładnie dawał rade(rocznie tą prasą będę robił ok 300/400 balotów z sianokiszonki i 500 słomy i myśle troche po zarobkach pojeździć...). to myślałem o założeniu mu przedniego napędu (mam w nim tura) i zakupić coś małego w graniicach ok 50KM... Za rok będę miał na wydanie na ciągniczek ok 35/40 tyś zł.... Co byście zrobili i wybrali???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam 10ha łąk + dochodzi jeszcze to co załatwie sobie w pgrze czyli z 7/10ha łąk.......(rocznie tą prasą będę robił ok 300/400 balotów z sianokiszonki i 500 słomy
Mam pytanie nie związane z tematem. Ile Ci wychodzi tych balotów sianokiszonki z ha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...