Skocz do zawartości
george26

przepisywanie gospodarstwa rolnego

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

Mam problem. Kończę teraz szkołę gimnazjalną i nie wiem gdzie iść dalej. Czy trzeba iść do szkoły o profilu rolniczym np. technikum rolnicze aby przepisać gospodarstwo? Czy można kontynuować edukację na innym profilu, a zapisanie gospodarstwa oraz otrzymanie dopłat z UE będzie możliwe? Oraz czy otrzymanie pomocy z UE na młodego rolnika jest możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idż do technikum rolniczego zdobędziesz odpowiednie kwalfikacje,zawsze coś tam się nauczysz, a potem jak będziesz chciał możesz iść na kierunek studiów jaki będzie ci się podobal, a i tak inne szkoły średnie nie mają wiele do zaoferowania ( teraz już nie zrobisz żadnego kursu w dwa miesiące który da ci odpowiednie kwalfikacje rolnicze - te czasy mineły)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam!

 

Mam problem. Kończę teraz szkołę gimnazjalną i nie wiem gdzie iść dalej. Czy trzeba iść do szkoły o profilu rolniczym np. technikum rolnicze aby przepisać gospodarstwo? Czy można kontynuować edukację na innym profilu, a zapisanie gospodarstwa oraz otrzymanie dopłat z UE będzie możliwe? Oraz czy otrzymanie pomocy z UE na młodego rolnika jest możliwe?

teraz zeby mieć dotacje z uni trzeba mieć wykształcenie rolnicze, albo idz to innej szkoły i w tym czasie niech cie rodzice ubezpieczą w krusie i po 3 latach ubezpieczenia bedziesz miał takie same uprawinienia jak po szkole rolniczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam!

 

Mam problem. Kończę teraz szkołę gimnazjalną i nie wiem gdzie iść dalej. Czy trzeba iść do szkoły o profilu rolniczym np. technikum rolnicze aby przepisać gospodarstwo? Czy można kontynuować edukację na innym profilu, a zapisanie gospodarstwa oraz otrzymanie dopłat z UE będzie możliwe? Oraz czy otrzymanie pomocy z UE na młodego rolnika jest możliwe?

teraz zeby mieć dotacje z uni trzeba mieć wykształcenie rolnicze, albo idz to innej szkoły i w tym czasie niech cie rodzice ubezpieczą w krusie i po 3 latach ubezpieczenia bedziesz miał takie same uprawinienia jak po szkole rolniczej

taaa zeby tak szło... nie wiem jak u innych, ale mnie chcieli ubezpieczyc to powiedzieli ze nie, jak byłbym na zaocznych studiach rolniczych to tak a ze jestam na dziennych to nie... no comment;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłem na dziennych i załatwiłem ze ubezpieczyłem sie wstecz 2 lata, wiec nie gadaj że nie mozna, kumpel był na dzinnych i był ubezpieczony w krus,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy by mnie musieli ubezpieczyć w KRUSie? to jak gdybym się ubezpieczył to na pewno otrzymał bym dotacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli w tym roku zamierzasz isci na studia, to w wakacje nich cie ubezpicza w krus, a oni nie muszą wiedzieć czy by bedziesz cie dalej uczył na dzinnych czy na zaocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja byłem na dziennych i załatwiłem ze ubezpieczyłem sie wstecz 2 lata, wiec nie gadaj że nie mozna, kumpel był na dzinnych i był ubezpieczony w krus,
no to chyba tylko w moim krusie tak jest... a jakies specjalne wymagania trzeba spełnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z mojego DZIECKA SMIEJA SIE W SZKOLE BO JICH OJCIEC JEST LOKALNYM HODOWCA DROBIU CZY TO PWOD DO WYSZYDZANIA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest niestety w szkołach gdzie zdecydowana większość uczniów to lokalna chołota.

Z czasem dzieci podrosną i minie im to naśmiewanie, chyba że jest to już nie do zniesienia to pozostaje tylko przenieść dziecko do innej szkoły gdzie rówieśnicy będą go traktować jako swojego nowego kolegę a nie za to kim jest jego ojciec

Pamiętaj chołoty nie wytępisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...