Skocz do zawartości
Rafal Milewski

Hodowla i producja wolowiny w Polsce project

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jaka tam sytlacja na polskim rynku u hodowcow

Pozdrawiam

Dobra jest. Gościu, naprawdę dobra jest..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie JGD. Daj sobie spokój z ekologicznym bydłem mięsnym . Daj sobie spokój z Herefordem. Model produkcji wybrałeś najgorszy z możliwych. We Francji nikt sie w to nie bawi. Na takiej koncepcji w życiu nic dobrego nie osiągniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że masz "odpowiednie" bydło jesz ślimaki i żaby a w garażu masz Renaut bo to takie francuskie.

A ja mam w dupie co robią francuzi.

Zresztą bezpodstawnie krytykujesz mój profil produkcji, mam typowo ekstensywną produkcje w której ta rasa spisuje się najlepiej a ekologiczne gospodarstwo bo jestem do zdrowej produkcji przekonany i patrząc na obecne ceny płodów rolnych i koszty produkcji w rolnictwie konwencjonalnym to po co się w to bawić szczególnie na moich lichych ziemiach.

Zresztą mój ojciec ma jeszcze świnie Złotnicką Pstrą i przetwórnie więc wszystko z naszych gopodrstw wyjeżdża w postaci przerobionej, bezpośrednio do klijęta a to już takie francuskie nieprawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ prosze bardzo. Po co ten "brak uprzejmości " ? Zapytałeś, przedstawiłem swoje zdanie. Tak ja uważam. A cyrk j i małpy są Twoje. Ty podejmujesz decyzje mimo , sądząc po pisowni, że posiadasz słabą wiedze . Pozostaje z wyrazami szacunku, życząc dużo sukcesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zdanie nikogo nie pytałem ale ok.

Po prostu nie lubię jak ktoś bezpodstawnie krytykuje.

To tak jak bym np. Hodwcy owiec na tym forum napisał że to bezsensu i widziałem w hiszpanii że tam się tym nie bawią. Może jednak świetnie na nich w Polsce wychodzi i znalazł jakąś nisze gospodarczą?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi to co mu się opłaca. Można też powiedzieć hodowcom w anglii, stanach i australii że mają głupie pomysły na życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O zdanie nikogo nie pytałem ale ok.

Po prostu nie lubię jak ktoś bezpodstawnie krytykuje.

To tak jak bym np. Hodwcy owiec na tym forum napisał że to bezsensu i widziałem w hiszpanii że tam się tym nie bawią. Może jednak świetnie na nich w Polsce wychodzi i znalazł jakąś nisze gospodarczą?

Pozdrawiam.

 

To jest Twoja ocena, którą też nazwać moge bezpodstawną . A że czegoś nie lubisz, to nie jest podstawą do inwektyw. Świadczy to tylko o Twym braku w wychowaniu. Ale o to to już raczej musisz mieć pretensje do zupełnie kogoś innego... Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...