Skocz do zawartości
MarcinC-360

Propaganda PO!!

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś usłyszałem w radiu największe głupoty jakie mogły powstać.Ktoś od PO stwierdził,że 1 milion Polaków wrócił z zagranicy a 2 milion jeszcze siedzi a to z powodu,że funt (nieznacznie) staniał.Jak dla mnie to propaganda,bo Tusk naobiecywał cudów i drugiej Irlandii (a gówno zrobił) i nie chce wyjść na głupka i wciska kit,bo jak by kto nie wiedział,że ludzi coraz więcej wyjeżdża...Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie draznic ten bałagan w tym kraju, trochę za długo to trwa. Zaczynam tęsknić za praca w norwegii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jednak nie usłyszałem najwiekszej głupoty...
I to od przedstawiciela rolniczej partii, przynajmniej niektórzy tak wciąż uważają - bo ja już dawno tak nie uważam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest jakaś partia rolnicza bo ja nie widzę żadnej która zajmowała by się problemami wsi tylko im posadki w spółkach, agencjach i komisje śledcze w głowach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu po wyborach z radości nie skakałem. Więc to co teraz robią"ludowcy" mnie nie zaskoczyło. Ja wiedziałem, że tak będzie...

Niestety, wielu się łudziło, że Tusk+Pawlak zrobią w Polsce Eldorado. Chyba się zawiedli. A szkodz, bo Tusk w dalszym ciągu pozosayaje optymistą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie przypominam ze mod jest pro- PO

przynajmniej był... u mnie na podkarpaciu PO oDebra1ła pieniadze z inwestycji... newet uczelni dotacje chcieli zabrac ale unia sie niezgodziła bo juz było wszystko załatwione... na jaką władze głosowaliscie taką macie...

kochajmy sie... przez ta gębe tuska wiadomosci przestałem ogladac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Głupi lud uwierzył w cud” – komentarz po wygranych wyborach przez Pana Tuska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzyłem w żaden cud,ale w nawet nie znaczną poprawę chociaż,ale nie,burdel jak był tak jest i najprawdopodobniej będzie.I jeszcze coraz bardziej jestem przekonany,że u nas nie dojdzie do Euro 2012...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wystarczy że pamiętam wcześniejsze dokonania PSL wcześniej ZSL czy PO wcześniej KLD,UW. Dla mnie PSL i PO to są doskonale dobrane partie zawsze mieli ten sam program byle dorwać się do żłobu i nakraść ile wlezie, a najgorsze w tym jest że mają poparcie mediów i o większości afer się nikt nie dowie.

 

Wszyscy pamiętamy aferę z Wieś-macami, gdzie Pani wiceminister jacyś policjanci kupili hamburgery bo była głodna - wszędzie było o tym głośno kilka tygodni co najmniej- , Pawlak umorzył kolesiom Pół miliarda - czyli po prostu nas na tyle okradł - a dla mediów temat nie istnieje

 

porównanie większości dziennikarzy z prostytutkami jest bardzo krzywdzące, ale dla prostytutek

 

polecam

Specjaliści od przykrywek

http://mikwojcik.salon24.pl/61401,index.html

 

 

Teraz największym problemem jest jakiś satelita, o którym już dawno wiadomo to co teraz jest głośne, powołują sztad kryzysowy, a debile to łykają jako dbałość rządu o naród

 

Polecam ostatnie wpisy Trystero

O tym się nie pisze

http://trystero.salon24.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do euro to nie zdążą wybudować stadionów wszystko zaczną kasa na projekty i przetargi pójdzie ale ze stadionu to będzie jeden wielki plac budowy a mecze na ukrainie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto na nich głosował??? Teraz nie ma chętnych???

Przy wyborach powinni znaczy trwale zwolenników partii i potem niech wspólnie z rządzącymi ponoszą konsekwencje, najlepiej finansowe za szkody. Może wtedy lepiej zastanowili by się nad cudami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was po przebudzeniu jak z Kserksesem was przestrzegaliśmy przed wyborami to byliśmy poirytowanymi moherami Jakoś zwolennicy PSL nic nie piszą a z tego co pamiętam to na PPR był sondaż i PSL miał drugie miejsce po PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś zwolennicy PSL nic nie piszą :
Widocznie padli z wrażenia po zobaczeniu co robią ich ulubieńcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem dziwnie spokojny że z działalności partii "ludowej" nic dobrego dla rolnictwa nie wyniknie, przypomnimy sobie taki cytat z klasyka Pawlaka "można żyć trochę biedniej, ale trochę bardziej szczęśliwie" czy jakoś tam. w Stanach zaczyna się już recesja i cuda się skończą zanim się jeszcze zaczęły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak z Kserksesem was przestrzegaliśmy przed wyborami to byliśmy poirytowanymi moherami

 

Dalej jesteście Ciekawe jest to co się dzieje terraz z polakami, wystarczą dwie partie, które tak naprawde niewiele się od siebie różnią, aby podzielić Polske na pół. Najśmieszniejsze (możę raczej nagorsze) jest że ludzie połkneli ten haczyk i sami wymyslają powody żeby bronić swoich "wybrańców"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze to teraz pis i po sie niewiele różnią... ciekawe... jesli pis miałby połowę poparcia mediów co po to raczej by rządził.. a tak czekamy na cud.. przyjechali zagłosowałi i w pizdu pojechali ... a nam tuska zostawili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prosze to teraz pis i po sie niewiele różnią... ciekawe... jesli pis miałby połowę poparcia mediów co po to raczej by rządził.. a tak czekamy na cud.. przyjechali zagłosowałi i w pizdu pojechali ... a nam tuska zostawili...
Nic dodać nic ująć ,a z drugiej części to się ubawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...