Skocz do zawartości
małorolny2

Funkcjonowanie Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze by było gdyby dla nowych inaczej wyświetlane byłoby forum ,od pierwszego napisanego postu i po przeczytaniu przejrzeniu całego tematu strona lądowała by się na bierzaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden aktwny mod na taka ilość działów to porażka. Dziwie sie GEDI'emu że wyrabia.

 

Ukasz napisał

... a ilu tu rolników pisze 20 ?

a reszta to takie ramzesośmiecie....i miejszczuchy

 

Ja nie jestem rolnikiem ale interesuje mnie i to bardzo. Ale żebym był na skreślonej pozycji ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyrabiam a jakzwykle mamproblem z działem drobiarstwo tamciągle są problemy!

co do nowych modów to najpierw admin musi siętym zainteresować a jak narazie minie odpisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieno izzy bez urazy chodzi mi raczej o tyc hod siania kaszy i pługów obrotowych do c330 lub przedniego napedu do władka;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle ........... syf, kiła i mogiła ............... Panowie widać jak się troszczą o nas ........... Gadał dziad do obrazu .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gitarka tylko trud pracy wyzwala niepotrzebną narowistośc.Kłótnie sa potrzebne i nawet wskazane ale powinny byc zkończone jakimś sensownym moralem itp.Nie lubię jak ktoś rzuca sie jak pchła na grzebieniu, choc ma niewiele do przekazania.A tak to wszystko O.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest gitarka tylko trud pracy wyzwala niepotrzebną narowistośc.Kłótnie sa potrzebne i nawet wskazane ale powinny byc zkończone jakimś sensownym moralem itp.Nie lubię jak ktoś rzuca sie jak pchła na grzebieniu, choc ma niewiele do przekazania.A tak to wszystko O.K.
Czyli coś w twoim stylu ..................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a jak ,paważnie to się w trumnie wygląda.
Nie produkuj się wszech wiedzący .............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zwykle ........... syf, kiła i mogiła ............... Panowie widać jak się troszczą o nas ........... Gadał dziad do obrazu .........
Wszech to chyba nie, bo tak inteligentnym postem nie potrafię błysnąć -no ale cóż może to zalerzy od ilości rfoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle ........... syf, kiła i mogiła ............... Panowie widać jak się troszczą o nas ........... Gadał dziad do obrazu .........
Wszech to chyba nie, bo tak inteligentnym postem nie potrafię błysnąć -no ale cóż może to zalerzy od ilości rfoli.
Mądrej gowie dość po słowie ..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...