Skocz do zawartości
Tobiasz

,,złote łany''

Rekomendowane odpowiedzi

to był piękny reportaż o ludziach żyjących na wsi, ma może ktoś chociaż fragment??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie obejrzał kiedyś szukałem ale znalazłem tylko ten fragment poniżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

część występujących ludzi w filmie znam, bo był kręcony w moich okolicach

tez uważam, że to był piękny film o życiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie tak myslałem zeby zrobili reportaz "pare lat pózniej" fajne to było... ciekawe czy ten dziadek co chleb w piecu piekł jeszcze żyje.... najbardziej mi utkwiło nazwisko Wełpa, ci to byli kobinatorzy nawet powtorki oglądałem ale nie wszystkie bo puszczali podczas zniw w srodku dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dokument był naprawde super, choc jak go dokładnie nie pamiętam ale cos w pamięci mi utkwiło. Ukazywał prawdziwe życie na wsi i z całą pewnoscią dlasze odcinki były by równie ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rada pisać do TVP, wbrew pozorom przeważnie odpowiadają, kiedyś próbowałem i dostałem odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyna rada pisać do TVP, wbrew pozorom przeważnie odpowiadają, kiedyś próbowałem i dostałem odp.
ale to moze tak w większa grupe sie zbierzemy co? moze bedzie wieksza siła przebicia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wełpa nie żyje przecież to był młody chłop. Dlaczego nikt nie nakręci filmu z tymi bohaterami po wstąpieniu do UE byłoby ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wełpa nie żyje przecież to był młody chłop. Dlaczego nikt nie nakręci filmu z tymi bohaterami po wstąpieniu do UE byłoby ciekawie.
no tez mi sie tak wydawało, stary nie był na pewno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dostałem odpowiedz.... moze sie zastanowią ewentualnie nad powtórką.... a o premierowych nic nie wspomnieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i dostałem odpowiedz.... moze sie zastanowią ewentualnie nad powtórką.... a o premierowych nic nie wspomnieli

 

tak powinni pokazywać w telewizji takie programy a nie jakieś idole i tańce.tylko reportaże przedstawiające życie ludzi.

a jak ma na na zwisko ten dziadek co kosił snopowiązałką skąś go znam kiedyś w woj.dolnośląskim kupowałem od niego cielaka i coś gadaliśmy że on jeszcze obrabia koniem itp.ja się spytałem pan starszy i sie męczy na spopowiazałce powiedział że na ziemi trzeba robić uczciwie i starannie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie tak myslałem zeby zrobili reportaz "pare lat pózniej" fajne to było... ciekawe czy ten dziadek co chleb w piecu piekł jeszcze żyje.... najbardziej mi utkwiło nazwisko Wełpa, ci to byli kobinatorzy nawet powtorki oglądałem ale nie wszystkie bo puszczali podczas zniw w srodku dnia
ich spawarka i sakramentalny błysk bardzo dobry był ten cykl odcinków o życiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten pan Dziadek patriotą wielkim był ale ziemnię z tego co pamiętam sprzedał w obce ręce chyba Holendrą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojart ,może w Amberze przy piwku ,jak znasz strony to wiesz gdzie ,Ja mieszkam w ok. Twardogóry a film zostal nakręcony w Ostrowinie na trasie Oleśnica - Ostrów Wlkp. I niestety dalszy ciąg nie nastąpi- powodem jest wszechobecna koniunktura w rolnictwie!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co słychac u Agnieszki Konopkówny, teraz to juz pewnie zamężna, a wogóle to ładna z niej dziewczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...