Skocz do zawartości
N.Y.S.E.

Szukam żony

Rekomendowane odpowiedzi

...co mi szkodzi napisać.. Jestem 30-letnim kawalerem, prowadzę kilkuhektarowe gospodarstwo. Szukam kandydatki na żonę - nie wykształconą,niebogatą,nie za ładną, typową wiejską dziewczynę o miłym usposobieniu, która zechciałaby zostać panią mego domu. Jeśli jest taka, lub ktoś takową zna,prosze o odzew.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge ci odstapic swoja{za darmo,a nawet doplace] oprocz usposobienia wszystko sie zgadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha to ci sie udało az tak źle jest że chcesz ją wydać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moge ci odstapic swoja{za darmo,a nawet doplace] oprocz usposobienia wszystko sie zgadza

dzięki za szczere chęci, ale nie skorzystam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mam tylko dwie.niech strace ale dam.w farmerze sa ogloszenia matrymonialne wiec mozesz kupic i poczytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N.Y.S.E. dlaczego tak nisko mierzysz:"nie wykształcona, nie bogata, nie ładna"? Albo masz bardzo niską samoocenę, albo jesteś strasznym pesymistą...albo - co gorsza - jedno i drugie Wykształcona, bądź ładna nie musi zaraz oznaczać 'anty-wiejska'....różne kobiety spotyka się na wsi, zresztą jak wszędzie. Moja żona na przykład skończyła studia, jest ładna (ocena subiektywna..wiadomo, choć obiektywnie rzecz biorąc myślę, że jest tak samo;)) i nadal zgrabna ( choć urodziła dwoje dzieci), nie mamy dużego gospodarstwa,ani żadnych luxusów- średni standard życia, a mimo to jest szczęśliwa. Nigdy też nie wzbraniała się jakoś szczególnie przed życiem na wsi,choć gospodarstwo przejęliśmy,gdy ona była dopiero na II roku studiów( oczywiście je ukończyła). Do dziś zastanawiam się, czy to była dobra decyzja z tym gospodarstwem, ale mniejsza o to; tak więc Drogi Kolego..nie żeń się z braku laku, ale naprawdę z miłości:) życzę Ci 'cud-dziewczyny' i 'matrymonialnej pomyślności'!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
N.Y.S.E. dlaczego tak nisko mierzysz:"nie wykształcona, nie bogata, nie ładna"? Albo masz bardzo niską samoocenę, albo jesteś strasznym pesymistą...albo - co gorsza - jedno i drugie Wykształcona, bądź ładna nie musi zaraz oznaczać 'anty-wiejska'....różne kobiety spotyka się na wsi, zresztą jak wszędzie. Moja żona na przykład skończyła studia, jest ładna (ocena subiektywna..wiadomo, choć obiektywnie rzecz biorąc myślę, że jest tak samo;)) i nadal zgrabna ( choć urodziła dwoje dzieci), nie mamy dużego gospodarstwa,ani żadnych luxusów- średni standard życia, a mimo to jest szczęśliwa. Nigdy też nie wzbraniała się jakoś szczególnie przed życiem na wsi,choć gospodarstwo przejęliśmy,gdy ona była dopiero na II roku studiów( oczywiście je ukończyła). Do dziś zastanawiam się, czy to była dobra decyzja z tym gospodarstwem, ale mniejsza o to; tak więc Drogi Kolego..nie żeń się z braku laku, ale naprawdę z

miłości:) życzę Ci 'cud-dziewczyny' i 'matrymonialnej pomyślności'!!!

 

Dokładnie masz 100% racji XY .Ja jestem dopiero zaręczony ,ale nie rozumiem kogoś ,jak szuka dziewczyny i od samego początku jest krytycznie nastawiony do siebie i pesymistycznie do tego kogo los jemu podeśle .Polecam koledzy Sympatie ..ja tam odszukałem przyszłą żonę mimo ,że jest bardzo wykształcona ,sympatyczna i ładna ,to dla niej się liczy człowiek ,a nie że jestem z gospodarstwa dajmy na to . .Pozdrawiam i życzę powodzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja oferta nadal aktualna, do dzisiaj nie moge sie jej pozbyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacus żony to ty nawet do internetu nie dopuszczasz bo w przeciwnym razie powinna to przeczytać

ale jeśli to czyta to nie powinieneś narzekać,jest bardzo wyrozumiała a to bardzo dobra cecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym byl arabem to bym skorzystal z oferty- jak allah przykazal 4 zony mozna spokojnie miec, zaraz bym wiecej warzyw nasial zeby im sie nie nudzilo .

dagmarka-moja stara na takie strony nie zaglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętaj JACUS.. nie samym ogródkiem kobieta żyje -- > Zamęczyłyby Ciebie w nocy te baby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...