Skocz do zawartości
miastowy

Forum - odwrotne wyswietlanie postow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Bywalem juz na WIELU forach internetowych opartych o phpBB jednak to jest pierwsze ktore wyswietla posty w tematach w sposob odwrotny niz nakazuje logika...

 

Zazwyczaj jest tak iz u gory znajduje sie post najstarszy, zas im dalej i glebiej tym posty nowsze. Zupelnie analogicznie jak w ksiazkach...

 

Jednak na tym forum jest dokladnie odwrotnie, co jest ekstremalnie irytujace - tak jak by ktos wydrukowal nam ksiazke ktora trzeba trzytac wspak...

Rozumiem jeszcze gdyby na forum pisano jezykiem Arabskim, ale tak nie jest...

 

Czy da rade to zmienic ? naprade - jeszcze nie spotkalem sie z forum phpBB wyswietlajacym posty w ten sposob (nawet w innych jezykach).

 

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze w Europie czytamy od GORY do DOLU, a na tym forum trzeba czytac posty odwrotnie Az dziw mnie bierze ze nikt nie protestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze 2 tyg. nie mogłem się do tego przyzwyczaić ale teraz spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie na poczaqtku to nie pasowalo, ale teraz denerwuje mnie ze na innych forach jest inaczej. I zawsze jak klikam jakis temat to musze jeszcze zmienic strone na ostatnio zeby nowe posty przeczytac. a tu od razu na pierwszej sa nowe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zagląda się czesto to nie jest to problem mi właśnie to pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bez znaczenia czy od góry do dołu czy na odwrót, kwestia przyzwyczajenia i tyle. Nie ma sensu tego zmieniać, są pilniejsze sprawy do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i kwestia przyzwyczajenia, ale jak już tak mają, to powinni w Profilu udostępnić możliwość własnego wyboru. Już tak na kilku forach takie coś spotkałem, czyli wybór w profilu kolejności wyświetlania.

 

mnie na poczaqtku to nie pasowalo, ale teraz denerwuje mnie ze na innych forach jest inaczej. I zawsze jak klikam jakis temat to musze jeszcze zmienic strone na ostatnio zeby nowe posty przeczytac. a tu od razu na pierwszej sa nowe .

radzę na innych forach klikać nie w nazwę tematu, a w ikonkę obok tematu (posiada przeważnie strzałkę w dół), z reguły po lewej stronie nazwy tematu.

Z kolei na tym forum, to trochę dziwnie działa, bo przenosi na ostatnią stronę, widać po tym, że to forum nie jest pełni przystosowane do wyświetlania takiej kolejności postów w temacie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem dzisiaj na to forum i pewnie tutaj na trochę się rozgoszczę ale ta kolejność jest dla mnie po prostu nielogiczna. Czytanie od dołu do góry i od ostatniej strony do pierwszej jest co najmniej kuriozalne i tak jak zauważył W3reWolf kliknięcie tej strzałeczki powinno przenosić do ostatniej wypowiedzi, tutaj natomiast przenosi do ostatniej strony gdzie ... są pierwsze wypowiedzi. Nie są to moje jakieś widzimisie bo czytuję regularnie kilka for, część moderuję i administruję i z taka sytuacją spotykam się pierwszy raz. Jeśli już tak jest to powinno się udostępnić możliwość personalizacji sposobu wyświetlania użytkownikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam że powinno być to zmienione. lub przynajmniej dodanie mozliwości zmiany spospbu wyswietlania w profilu usera. Wypadałoby żeby jakis moderator lub admin tego forum wypowiedział sie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez możecie to sobie przestawić. na dole strony jest zakładka gdzie możecie sobie ustawić aby posty były wyświetlane od najstarszego albo od najwcześniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaro8038: no tak, przy każdym temacie, daj spokój

 

Niech admin się ruszy i zrobi taką opcję w profilu użytkownika, niech każdy sobie sam wybierze, sposób wyświetlania postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie zróbcie coś z tym forum jak mozna czytac z dołu do góry co to jakis arab prowadzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

admin tak zrobil bo myslal o dojeniu krow! krowe tez sie doi od dolu a nie od gory i temu posty sie tak czyta, raczej nic z tym nie zrobia bo nie potrafia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...