Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanie mam zamiar zakupic quada ale nie wiem jakie trzeba miec uprawnienia to znaczy czy trzeba miec parawo jazdy czy tylko karte motorowerowa? Prosze o odpowiec z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zalezy od pojemności.............

 

Dokładnie. Jak wiadomo do 49cc (50cc) karta motorowerowa a od 18 lat dowód osobisty. Powyżej niestety prawko A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee od razu szkoda, bedziesz tym sprzetem jeździła po miescie czy po polnych drogach, a moze masz sąsiada kabla?? ja zamiezam sobie kupić takie cacko i bede nim jeździł po polach i lasach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie bedziesz przejmowal, policja za toba w pola nie pojedzie bo jest za leniwa, kup to a nie bedziesz zalowal .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N Quada nie trzeba mieć żadnego specjalnego prawa jazdy, jak by ktoś spojrzał w dowód to jest on rejestrowany nie jako motor ale jako ciągnik, a jak wiadomo ciągnikiem można jeździć mając kategorie B prawa jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj syn ma quada ale nie zarejestrowanego poniewaz ma dopiero 7 lat i tak jezdzi po gospodarstwie ale sasiad zarejestrował i u nas podpinaja sie to pod pojazd samochodowy inny.Prawko kat b z tym ze czepia sie policja ze kask trzeba mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma w dowodzie że to traktor i jak go policja złapała bez kasku to powiedział że na traktorze kasku nosić nie musi, quad rozpędza się do 40km/h czyli jest jako maszyna wolnobieżna, nie wiem jak to dokładnie stoi w prawie ale widać nikt nie wie jak rejestrować quady i walą w dowód co komu do głowy przyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolegę zatrzymali (a w dowodzie ma wbite pojazd samochodowy inny) i mowią gdzie jego kask a on ze nie musi a oni jak mu zaczeli wyliczać ze klatki bezpieczeństwa nie ma i coś tam jeszcze to teraz w kasku jeżdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...