Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bazyl, powiem ci że jestem bardzo zadowolony. Zdarza się drobny kamyczek, ale on ma ok. 2mm, a tak to sam pył. Jak wysiewałem to bardzo się kurzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od pH i klasy agronomicznej gleby. Przy wyborze wapna ważne jest również miejsce zamieszkania aby zakupić towar jakościowo adekwatny do ceny. www.dowo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy krede nawozową można zastosować razem z nawozami NPK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak kupiłem wapno z Morawicy,dobrze zmielone bez kamyków poszły 3 samochody teraz pozostaje cierpliwie czekac na efekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam chce kupić wapno nawozowe i nie wiem z której kopalni jeżeli jest ktoś w temacie prosił bym o jakieś sugestie.

 

Polecam kredę nawozową z Mielnika n/Bugiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można na ściernisko zastosować jednocześnie RSM, kredę nawozową i Polifoskę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS ,od trzech lat stosuję WAP -MAG granulowany ale żebym był zadowolony to nie powiem

To po co go stosujesz i czy niezadowolenie twoje wynika ze słabego działania nawozu czy tez zbyt dużego upływu gotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o wapnie z Imielina? Może mi gość dowieź po 70 zł za tonę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z imielina w tamtym tygodniu mi przywieźli po55netto a co to jest wartne najstarsi górale pewnie niewiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podanie samych cen wapna nie można porównywać. W wartosci tony wapna największy udział mają koszty transportu. Inna będzie cena w woj. małopolskim a inna np. koło Wolina w zachodniopomorskim. www.dowo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przywożą wapno dolomitowo magnezowe po 47,50 brutto tona z transportem.Tylko pełne zestawy ok 26T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest to wapno nawozowe to vat-u jest 8%, no chyba że sprzedadzą Ci jako materiał budowlany ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku kupiłem wapno nawozowe z Timac Agro, przyjechał przedstawiciel i z pomiarów pH wyszło mi średnio ok 300 kg/ha wapna. Wysiałem wszystko na pola pod kukurydze. Wczoraj robiłem badania i najgorsze pole poprawiło mi sie z 4,8 na 5,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas można dostać za 600zł około 25 -27 ton wapno tlenkowe 46% zawartości,wapno jest super ,bielutkie prawie się rozsypuje ,ale żródło pomału wysycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktos szuka wapna prosze pisac, posiadam wapno wraz z transportem. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...