Skocz do zawartości
no name

Czy to dobry pomysł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jestem konsultantem marketingu i sprzedaży i współpracuję z dużą hurtownią leków weterynaryjnych i tak się zastanawiam czy nie otworzyć sklepiku internetowego z artykułami dla zwierząt (maści kremy płyny dodatki paszowe itp. - oczywiście sprzedaż leków nie wchodzi w grę bo jest to nie zgodne z obowiązującym prawem weterynaryjnym!) Jest wiele środków które mogą nabywać rolnicy, osoby prywatne ale o tym nie wiedzą a przeglądając net stwierdzam iż tych środków jest mało a jeśli już są to pośrednicy narzucają sporą marżę. Ja mógłbym zaproponować ceny konkurencyjne dla każdego sklepu czy pośrednika tylko zastanawiam się czy byliby chętni na takie artykuły?

proszę o opinie i ewentualne pytanie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje że to dobry pomysł .

Sam korzystam z zakupów w internecie i wiem że z tego typu środkami są problemy . Sam szukałem kremu do pielęgnacji wymion z selenem i miałem problemy . Jeśli ceny będą rozsądne to będzie zbyt .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Bodziem ,akurat w moim przypadku dużo kupuje za pośrednictwem netu z prostej przyczyny ,a mianowicie net po 15 też działa w przeciwieństwie do wielu sklepów,a z dostawą nie ma problemów.Szkoda tylko że lekarstwa nie są dostępne przez net ,bo lekarze wet narzucają kosmiczna , uznaniową maże.Więc jak już coś otworzysz to poinformuj nas na forum a znajdziesz wielu klientów .Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie mam 3 placowki chetnie bede sie zaopatrywal:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dziś jest jest tego mnóstwo. Jeżdżą po "świecie" przedstawiciele Avity, Overa, Vitry, CanAgri i cholera jeszcze wie kogo.

Dziś często cena - ale też fachowe doradztwo się liczy.

Jak coś potrzeba "na gwałt" zawsze coś się znajdzie w Grene, u przedstawiciela DeLaval, Westwalii czy w Promleko.

Nic tylko wybierać, przebierać - a większość to to samo tylko w innym opakowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich

Jestem konsultantem marketingu i sprzedaży i współpracuję z dużą hurtownią leków weterynaryjnych i tak się zastanawiam czy nie otworzyć sklepiku internetowego z artykułami dla zwierząt (maści kremy płyny dodatki paszowe itp. - oczywiście sprzedaż leków nie wchodzi w grę bo jest to nie zgodne z obowiązującym prawem weterynaryjnym!) Jest wiele środków które mogą nabywać rolnicy, osoby prywatne ale o tym nie wiedzą a przeglądając net stwierdzam iż tych środków jest mało a jeśli już są to pośrednicy narzucają sporą marżę. Ja mógłbym zaproponować ceny konkurencyjne dla każdego sklepu czy pośrednika tylko zastanawiam się czy byliby chętni na takie artykuły?

proszę o opinie i ewentualne pytanie

pozdrawiam

 

 

Otworzyles ?

Jesli tak, to podaj kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...