Skocz do zawartości
osa21

Jaka dziś pogoda

Rekomendowane odpowiedzi

osa21 nie mów ze aż tak żle u was. Chyba ze mieszkasz w innych Gryficach nie koło Nowogardu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
osa21 nie mów ze aż tak żle u was. Chyba ze mieszkasz w innych Gryficach nie koło Nowogardu.

jak pożycze aparat to jutro zrobie zdjecia, mieszkam koło tych grygic koło nowogardu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku znowu do pracy to będe jechał w tamte rejony zapewne. Ale znajomy mówił ze pomorze (Północ) ładnie zasypane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zdjecia z dzisiaj, śniegu juz troche ubyło bo jest na + i pada deszcz.

321042205f6609dbm.jpg

df55eb1e75cdd69am.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie zima już się skończyła,względem prognoz pogody to na zimę w najbliższych tygodniach się nie znosi a i jeśli będzie to ponoć bardzo łagodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od poniedziałku znowu do pracy to będe jechał w tamte rejony zapewne. Ale znajomy mówił ze pomorze (Północ) ładnie zasypane.

 

Gdańsk i okolice już od kilku dni bez śniegu i temperatura dodatnia, więc nie jest tak źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie u Ciebie sypnęło osa

Do mnie już jesień wróciła, +5 i mżyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś rano o 5 było -23* a teraz jest 15:20 i jest już -20. Strach sie bać ile jutro rano będzie...brrr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z niedzieli na poniedziałek było -21 stopni wczoraj wieczorem -16 a teraz 16:30 -8 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiat LIMANOWA -18 st. godz. 21:30

 

woj. małopolskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie obecnie jest równiutkie -20 st., dotychczasowy rekord padł dziś o 8 rano: -23,2 st.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś było +5,5. Ciepło mi nie przeszkadza, ale ta bebłota najgorsza, dziś ledwo taczki z kiszonką przypchałem takie bagno sie zrobiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnie, a jutro ma byc mróz podobno, aż nie chce sie wierzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka susza drugi dzien snieg sypie,ze 20 cm.pare lat tyle nie bylo.od wigilli jak zaczela sie zima to tylko pare dni nie bylo sniegu-za to lalo,jak stopnial to za chwile dosypalo.na szczescie u mnie to rejon podgorski wiec opady sa wieksze niz gdzie indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas w zachodniopomorskim to jest naprawde bardzo mało wody w studni mam poziom lustra wody w odległości 3m od powierzchni gdzie w zeszłym roku było 0,5m, teraz śniegu troche leży ale to i tak mało żeby uzupełnic braki wodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie bedzie.ja mieszkam niedaleko wodowskazow na wisle i z roku na rok jest coraz gorzej.jak pisali ze poziom wod gruntowych spadnie u nas o 7m to nie wierzylem.a wyglada na to ze niedlugo tak sie stanie.w ciagu paru lat poziom wody spadl o jakies 3 m.w lecie to wisle mozna przejsc na piechote

woda w studniach jeszcze jest na poziomie 6m i zapasu 1,5 m.ale u ludzi ktorzy dalej od wisly mieszkaja i maja plytsze studnie to tylko wodociag zostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z tego co widać wody gruntowe póki co w normie, ale w moim regionie generalnie zawsze brakuje opadów, więc kto wie jak to dalej będzie.

Wody coraz mniej ale nikt nic nie robi żeby temu zapobiec, np koło mnie płynie taka nieduża rzeka w której też z roku na rok jest mniej wody a chyba "inteligentne inaczej" władze gminy planują jeszcze zrobić regulację zamiast budować jakieś progi żeby zatrzymać wodę I ponoć dostaną na to dotacje z Unii która kieruje się m.in zasadami ramowej dyrektywy wodnej! Nóż się w kieszeni otwiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale u nas dzisiaj sniegu napieprzylo az z domu nie moge wyjechac ledwo co dobilem ale z pomoca traktora!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 3 dni ładnie świeci słońce, tam gdzie na polach stała woda nie am juz śladu, pod koniec tygodnia trzeba bedzie wjechać z nawozami na rzepak, sypne saletre amonową i sól a sól też na pszenice zimową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...