Skocz do zawartości
osa21

Jaka dziś pogoda

Rekomendowane odpowiedzi

pogoda jest ch... od 2 tygodni pada w tym czasie były tylko 2 dni w których nie padało wczoraj co chwile padał drobny grad w ciągy 3 dni spadło 30l/m2 a ja mam jeszcze do wykopania 5 przyczep ziemniaków i do zasiania 10ha pszenicy, chyba bede siał w listopadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda u was pogoda? bo u mnie jest troche sniegu tak do 5 cm i mrozy w nocy do -15 C. rejon północna cześc woj. zachodniopomorskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest śnieg ok 10cm i wczoraj było o godz 20 było -22 mazowieckie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 rano + 14-kurcze boze narodzenie czy wielkanoc,teraz leje i silny wiatr,snieg stopnial w srode w pol dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis sniegu dowaliło jest około 10cm w niektrych miejscach nawet się zdaża 20cm tam gdzie wiatr nawial, temp. -1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas to juz blisko 40 cm porazka z podwoza nie mozna sie bylo ruszyc musialem odsnizac ! Temperatura -2 w dzien w nocy wiecej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pomorzu Gryfice - Kołobrzeg itp. Drogi nieodśnieżone tylko ujeżdzone ale da sie jechac potem pługi zaczęły działać a u nas koło Piły to drogi krajowe czarne gorzej z powiatowymi i w miastach śnieg na poboczach. Z towarem do kogoś zajechać to nieciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pomorzu Gryfice - Kołobrzeg itp. Drogi nieodśnieżone tylko ujeżdzone ale da sie jechac potem pługi zaczęły działać a u nas koło Piły to drogi krajowe czarne gorzej z powiatowymi i w miastach śnieg na poboczach. Z towarem do kogoś zajechać to nieciekawie.

potwiedzam mieszkam na trasie miedzy gryficami a kołobrzegiem i drogi ładnie pięknie białe jest na nich do 5sm sniegu ale można jechać, mam nadzieje że w nocy nie popada bo jutro musze jechac o 6rano do koszalina przez kołobrzeg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Iwięcino o godz.6 tem.-15 stopni,bezchmurnie,asfalt czarny,na polu ok.15cm.śniegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło jakiej większej miejscowości jet Iwęcino ??

Osa to mieszkasz w Trzebiatowie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koło jakiej większej miejscowości jet Iwęcino ??

Osa to mieszkasz w Trzebiatowie ??

tak aktualnie mieszkam w Trzebiatowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. krakowa 10cm sniegu temperatura nie spada ponizej -10 w nocy,w dzien na plusie.w zakopanem 7cm ,bez sztucznego sniegu nie da sie jezdzic na nartach.gdy u was sypalo to u nas lalo ,na polnocy malopolsk,slaska [nawet w moim powiecie] ten deszcz zamarzal na drzewach i linach od pradu i pare tysiecy gospodarst do dzisiaj -10 dni-nie ma pradu ,zabraklo agregatow pradotworczych,szkoly zamkniete-srodek europy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 13 dniach przerwy wreszcie mam prąd. Sytuacja wygląda naprawdę nie ciekawie w szczególności w lasach. sam mam takie miejsca ze 90% drzew jest wyłamanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam To żeście się trochę pomęczyli,ale podobno prawdziwe skutki tego kataklizmu będą dopiero odczuwalne za ok. 9 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ciagnie po rajstopach teraz u mnie 21 stopni i cigle spada ! A ziemia pod sniegiem nie zmarznieta !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...