Skocz do zawartości
osa21

Jaka dziś pogoda

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj - 26, dzisiaj - 28, a niedaleko Zamościa -31, autocysterna przyjechała po mleko z 8 godzinnym opóźnieniem - była trzykrotnie rozmrażana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 26 stycznia o godz 5.45 3 metry nad ziemią było _30oC. 30 km na wschód od Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas dzis spadła temp. poniżej -20C, i była to najzimniejsza noc tej zimy, ale jak czytam jakie tem. u was to nie mamm sie czym chwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Zamościu - 30 o godzi 6.45 już drugi dzień tak mrozi jak tak dalej pujdzie to wszystkie uprawy wmrozi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano około 7.30 Bydgoszcz - -25. Toruń podobno najzimniejszy -28... ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarnow najcieplejsze miejsce w polsce

z drugiej strony krakowa to nawet -20 nie bylo a w dzien -8,dzisiaj -2 i 1 cm sniegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u nas tez dzisiaj malo bylo bo tylko -3 rano ale sniegu dopadalo z 15 cm do 20 juz lezacego a minimalna temperatura to bylo -25 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie deszcz padał bo w ciagu 25 dni spadło tylko 3l/m2 i już zaczynało byc sucho, i jeszcze te przymrozki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza noc w którą temperatura nei spadła poniżej 5`C, ale w nocy z soboty na niedzielę był przymrozek -2, a ja w sobote popryskałem pszenice Granstarem i Attributem, mam nadziję ze nie bede musiał poprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieje wieje i jeszcze raz wieje a do tego piasek w oczy idzie masakra:( deszczu na gwałt!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zaczelo 1 V o 7 rano padac to do dzisiaj pada lub leje ewentualnie male oberwanie chmury,woda stoi na polach,dynie sialem w blocie ze buty zostawaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej będzie i prognozy będą się sprawdzać to słabo w tym roku widzę żniwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też polało w polu woda na łąkach woda rzeka wylewa kiepsko widze sianokosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Legnicy przestało padać a raczej popadywać w piątek wieczorem i dzisiaj zaczęło znowu popadywać,no i strasznie wieje,woda w rzekach w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasi południowi sąsiedzi także mają problemy z deszczami. Może to będzie powodem wzrostu cen zbóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dalej leje,a teraz powodz podobno najwieksza od 40 lat, reszte zobaczycie w tv -malopolska cala zalana.a to co nie pokazuja[przynajmniej na razie] to jedni drugich topia,bojki,klotnie, non stop radiowozy kraza,dzikie przekopy albo zasypywanie czyli polskie pieklo-tym razem woda zalane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze jak tych ludzi pozalewalo to az mi skora cierpnie co ci ludzie tam przezywaja ! Az stach patrzec cale gospodarstwa pod woda i z czego ci ludzie teraz maja zyc jak sie za to wszystko zabrac az strach pomyslec !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu leje,troche wyschlo i z powrotem bagno dobrze ze wyrwe w wale zasypali kilkaset ton kamienia poszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od miesiaca u nas spadło 15mm na m2, jeszcze teraz te upały wczoraj było ponad 35 stopni w cieniu, a dziś ma być jeszcze gożej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj o 10 rano bylo 31 w cieniu i susza jak niewiem co i nic ciekawego w pogodzie na razie nie przewiduja jak tak bedzie to zniwa lada dzien !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie przestało padać. Zaczyna pojawiać się Słońce - już zapomniałem jak wygląda . Może trochę osuszy zboże i w następnym tygodniu coś pokoszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...