Skocz do zawartości
osa21

Jaka dziś pogoda

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie wyszło Słońce i ładna pogoda. Może do wtorku zboże wyschnie bo na środę znów deszcze zapowiadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie jutro u mnie też będzie padać. Zazwyczaj tak jest, że jak u Was pada to u nas na drugi dzień. Pozdrawiam ze słonecznego (na razie) podlasia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas od wczoraj leje dopiero w czwartek na przestać padać a rzepak jeszcze na polu stoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kombajn juz jechał do mnie w rzepak a tu zaczeło podać i pada juz ponad 14godzin bez przerwy, wg prognozy pogody to dopiero we wtorek u nas ma przestać padać. (ale jestem wku...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Niby jeden region,a jaka różnica.W mojej okolicy to wczoraj do wieczora kombajny kosiły.Przez cały dzień nie padało,ale za to teraz rano wyrównało(porządnie dolało).Zachmurzenie całkowite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas na szczęście przeszło bokami i ledwie pokropiło żniwa w pełni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosiłem wczoraj do 19 a potem spadło przez noc 50 l/m2 wody. Drzewa połamane, nie wiem kiedy da się wjechać na pole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas od piątku spadło około 80l/m2. zboza już sie porobiły ciemne dotego byl mocny wiatr i też zrobił swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie co dzień pada deszcz mam dopiero 20% zbóż skoszonych, wczoraj nawet nie dało rady uprawiać ścierniska bo za mokro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawie co dzień pada deszcz mam dopiero 20% zbóż skoszonych, wczoraj nawet nie dało rady uprawiać ścierniska bo za mokro.
Ile jeszcze ci zostało ha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu powodz wisla trzeci raz wylala,pastwisko i laka znowu zalana,wiecej szkod nie bedzie bo co mialo utopic to juz w maju poszlo z woda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przeciw powodziowych nie naprawiaja bo pewno nie wiedza jak sie za to zabrac i ko to ma zrobic ! Wspolczuje wam ludzie mnie narazie nie zalewa ale tez co dzien poda kilka razy i siana tez nie mam jak zebrac stoi na lace !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rzeka wylała na łąki na pastwisku jest 50cm wody i przybywa drugi pokos siana nie zebrany i już sie nie zbierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie przestało padać. Jakby z tydzień mocno przygrzało to może uda się wjechać na pola tam gdzie nie są pod wodą. Bo tam gdzie stoi pół metra wody to w tym roku chyba nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wczoraj zaczeło padać ok.15 tak prawie cały czas pada.Znowu parę dni nie wjedzie na pole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie padao d wczorajszego rana i w 24h spadło 24l, a dziś ciąg dalszy, na szczęście kiszonka z kukurydzy i sianokiszonki zrobione, pszenica zasiana, ale reszta żyto i pszenżyto czeka jeszcze w workach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas tez od niedzieli pada,zboza nie zasiane,

jacek dziwna kolejnosc siania stosujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie jeszcze w miarę. Dopiero dzisiaj solidnie zaczęło padać (wcześniej tylko mały kapuśniaczek) ale nie przestaje. Większa część pól już posiane ale jeszcze mam nie wszystko poorane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

padło na tą kolejność, bo spodziewałem się, że po deszczu nie wjadę na tą działkę na której jest i wygrałem a żyto i pszenżyto na lżejszej glebie więc spokojnie się z tym uporam, a dziś po południu przestało padać więc jest nadzieja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...