Skocz do zawartości
osa21

Jaka dziś pogoda

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu pada śnieg a ceny pszenicy na giełdach we Francji, w USA i nawet w Australii szaleją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wczoraj przy -3"kurzyło"i"zamiatało",ale nie za dużo(nie musiałem odwalać śniegu).A dzisiaj temperatura zerowa,wiatr słaby,pułap chmur na razie nie wróży na opady.Żeby inny miesiąc,to można by powiedzieć że przedwiośnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaszana normalnie. +2 stopnie, w nocy padał deszcz. Teraz wszystko płynie. Zboże pod śniegiem będzie gniło na potęgę . ICM zapowiada spadek temperatury na dzisiaj. Zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ICM jest niezawodne . Temperatura spada a wiatr rośnie. Mogło by trochę śniegu spaść bo taki się porobił brzydki, czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj, starczy tych opadów. Same problemy z odśnieżaniem gospodarstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się podoba niech pada ile się da!!!

teraz świata nie widać tak pada i wieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polach ani śladu śniegu. Mam nadzieje że nie przyjdą teraz mrozy bo bedzie nie ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy to śnieg na polach jeszcze leży,tylko gdzie nie gdzie czarni się ziemia.Ale już obecnie jest -1 i zaczyna padać śnieg.Ale jak do tej pory to ziemia pod śniegiem nie była zmarznięta.Rozlewiska które były to trochę wsiąkły,ale po tym ociepleniu co było to pojawiły się od nowa.I też nie wiem jak oziminy wytrzymają ten nadmiar wilgoci.Podejrzewam że tam gdzie zastoiska wodne to wymiękną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas terz jest sniegu nawalone a ziemia pod sniegiem jest niezmarznięta, niewiem czy to dobże czy źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem padał deszcz ze śniegiem dziś byłem na polu to całe pole rzepaku jest pokryte warstwą lodu, jak tak dalej bedzie to z rzepaku nici i trzeba bedzie posiać jakieś zboze ozime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekna pogoda,slonce swieci,na niebie ani chmurki a zeby nie bylo za dobrze - 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiosna idzie o 10 rano jest 8 stopni. Śniegu już prawie nie ma, na polach zosatło troche lodu ale za dwa dni przy takliej temperaturze to nic nie bedzie, jutro znowu biore szpadel i w pole żeby woda nie stała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nocy -4 a w dzien +16 i piekne slonce,sniegu juz nie ma ,znajomy dzisiaj wyjechal do pola i kultywatorowal lake-myslalem ze padne , 73 lata ma i jeszcze mu sie chce gospodarzyc-na swinie sie teraz przerzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Miała być wiosna,już śnieżyczki zakwitły.A tu dzisiaj -17,ciśnienie 1033hPa,bezchmurnie,wiatr słabiutki i śniegu na polach śladowe ilości.Ale na to pora,zima przecież i aby do wiosny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie -22 i na brak śniegu też nie narzekam w sobotę i wczoraj odśnieżałem podwórko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj słońce pięknie świeci i dodatnia temperatura===no w końcu 1 marca jest ....................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post z Nie Gru 12 15:06 GMT 2010

W mojej okolicy to śnieg na polach jeszcze leży,tylko gdzie nie gdzie czarni się ziemia.Ale już obecnie jest -1 i zaczyna padać śnieg.Ale jak do tej pory to ziemia pod śniegiem nie była zmarznięta.Rozlewiska które były to trochę wsiąkły,ale po tym ociepleniu co było to pojawiły się od nowa.I też nie wiem jak oziminy wytrzymają ten nadmiar wilgoci.Podejrzewam że tam gdzie zastoiska wodne to wymiękną.

Nawiązując do tego postu,to wczoraj po podsiewałem to co wymokło.Według wysianego ziarna to mogło być ok.15% powierzchni.Tak to wygląda mniej więcej https://picasaweb.google.com/lh/photo/IpSbpV8gHSNPDg5um_LMLw?feat=directlink

Odnośnie aktualnej pogody to wczoraj rano było -1 a dzisiaj +8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogoda piekna + 15,

tekme u nas zboza jare lepiej wygadaja a zimowe to bardzo ladne i tylko miejscami wymokly ale to tylko tam gdzie od powodzi woda byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...