Skocz do zawartości
osa21

Jaka dziś pogoda

Rekomendowane odpowiedzi

rano padal snieg ale wszystko stopnialo o dobrze bo sucho bylo bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dzień leje nie można wjechać w pole .Mam przygotowana działkę pod ziemniaki ,ale jest breja na polu .Może ryż zasiać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafaello jestem w szoku co piszesz masz za mokro w polu. u mnie susza ze strach o niej pisac. zboza popszesiewane na glinach wogole nie wschodza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas można powiedziec że robi sie nieciekawie ciągle zapowiadaj deszcz a niepada jeśli teraz zrobi sie jakieś ocieplenie to mamy susze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rafaello jestem w szoku co piszesz masz za mokro w polu. u mnie susza ze strach o niej pisac. zboza popszesiewane na glinach wogole nie wschodza.

Tak to prawda u nas często pada .W poniedziałek ledwo zasieliśmy kukurydzę i dwie ulewy nas nawiedziły .Wczoraj cały dzień padało/lało na zmianę .Zboża ozime te ,które przetrzymały zimę są piękne ,żyto jest w kolano.Jare zboża też są na pokaz na glinach każde ziarno skiełkowało i teraz lada dzień będą się krzewiły ...plantacje w naszym regionie są na pokaz . Ps w jakim regionie mieszkasz flamenko ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkopolska byle leszczynskie. w moim regionie ciezko z opadami co roku susza . pewnie duze znaczenie ma brak jezior lasow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana pogody ,co dzień pali słoneczko 30 i więcej stopni ,ale wody nie brakuje i zboże rośnie ,jak na drożdżach .Ale dalszy przebieg takiej pogody/ temperatury nie wróży nic dobrego ,na słabszych kawałkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostrzeżenie!!!!http://lowcyburz.pl/forum/viewtopic.php?f=613&t=6242&p=78854#p78854

grad i trąby powietrzne w Polsce dziś!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umnie malo ze sucho to jeszcze dzis -1. na kuku nawet nie chce mi sie jechac zobaczyc bo pewnie zolta jak cytryna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-3,kukurydza co 2 padla,ziemniaki,dynia- ugotowane,pomidory,ogorki przemarzly by jak by nie byly przykryte a i tak przyparzone,

ziemniaki odrosna, z dynia gorzej bo mam malo nasion.

kukurydza to fajnie wyglada-jedna dobra a nastepna przemarznieta i tak w kratke praktycznie na calym polu a pare kilometrow dalej bez uszkodzen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nadrabia zaległości ...kukurydza po chłodach też rośnie i nic nie wypadło .Zboża na dzień dzisiejszy są bardzo ładne ,ale już na części działek zaczyna się deficyt wody .W sadzie też jest rewelacyjnie z wyjątkiem truskawek ...będzie wysyp owoców i orzechów .Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie zero sniegu mroz narazie nie jest grozny ale juz sie boje aby nie powturzył sie ubiegly rok. a jak u was koledzy wyglada ze sniegiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś rano delikatny mróz ok -3,4 sniegu jak na lekarstwo ale z kazdym dniem przybywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy dopadalo i teraz jest okolo 8-10cm sniegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ciagu 8 dni temperatura spadla o 35 stopni, w ubiegly piatek bylo +15 deszczyk i tecza a wczoraj - 20, dobrze ze jest troche sniegu bo znowu by byla tragedia jak ostatniej zimy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniegu dowaliło i rano było 30cm a w dzień było na + i padał deszcz teraz zrobi sie skorupa na śniegu a pod spodem ziemia jest nie zamarznięta. Mam nadzieje ze nadejdzie odwilż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...