Skocz do zawartości
Moderator

Programy komputerowe

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie znacie jakieś strony w necie do tłumaczenia z języków obcych na polski?? darmowe strony

kosarz-polecam program do tłumaczenia angielskiego English Translator 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś podać nazwę i link do programu, darmowego??? Chciałbym stworzyć tak jakby "galerię" stada:P Chodzi mi o to aby wprowadzić zdjęcie i podpisać je a później łatwo było je wyszukać... Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W raz z rozwojem informatyki staje się ona dostępniejsza, a jak wygląda dzisiaj dostępność oprogramowania dla rolnictwa? Czy jest go więcej i lepszego niż gdy autor zakładał temat prawie 4 lata wstecz? Czy może dość znacznie staniało i trafi pod strzechy? Nie każdy jest tutaj super exelem czy accesem. Więc może takie małe zestawienie programów i ich cen?

Dla podobnych do mnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę po tej stronie, że jest pełen brak informacji o programach komputerowych specjalistycznych dla rolnictwa. Wykładam te sprawy już kilka lat i podzielam ten pogląd. Proszę wejść na stronę

http://agroboss.republika.pl/

tam można znaleźć sporo informacji na temat tych programów i dla większości można tam pobrać wersje demo. Służę pełną pomocą w poszukiwaniu programów i chętnie doradzę, który w jakiej sytuacji wybrać. O innych rolniczych programach też mogę pomóc.

mój mail: zbigniew@up.poznan.pl lub proszę pytać na stronie ppr/pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej budowie cennika wcale się nie dziwię że piractwo kwitnie . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z piratami można sobie poradzić. Proponowane ceny są skalkulowane na duże gospodarstwa. W przypadku małych gospodarstw ceny są negocjowane indywidualnie. FERMA pozwala na jednorazowy zakup i można pracować, OBORA wymaga co miesiąc zakupu aktualnej bazy, a zootechnik nie daje większości tych funkcji, które zawierają OBORA i FERMA. Odpowiem na każde wezwanie cenowe, ale proszę je kierować na mojego maila zbigniew@up.poznan.pl

Zapraszam wszystkich uczestników ppr.pl na IX Międzynarodowe Targi FERMA BYDŁA w Poznaniu 27.02-01.03. W części konferencyjnej będę miał referat o aktualnym stanie komputeryzacji hodowli bydła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to program do optymalizacji struktury produkcji przy ustalonych przez użytkownika technologiach. Produkcja roślinna i zwierzęca. Przy okazji robi kalkulację produkcji. Uwzględnia WSZYSTKIE zależności technologiczne.

 

Może służyć do analizy wpływu zmian cen na strukturę produkcji, analizy efektywności inwestycji.

 

Stosowanie programu ma sens przy złożonej strukturze produkcji. Jeśli ktoś ma monokulturę (kukurydza, kukurydza, wakacje, kukurydza), stosowanie go jest zwycięstwem nauki i techniki nad zdrowym rozsądkiem.

 

Program jest niestety bezpłatnu (jestem jego autorem).

B ył stosowany do takich analiz Zakładu Doświadczalnego IHAR w Radzikowie i do optymalizacji produkcji w chlewni.

 

Jeśli kogoś interesują bliższe informacje, proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos zna jakies programy do nawigacji rownoleglej niech poda adresy stron internetowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowe programy, to mogą być tylko kradzione, czy można oczekiwać że ktoś będzie pracował setki godzin nad programem i później go rozda, a co będzie jadł i za co jak nie bdzie zarabiał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie znacie jakieś strony w necie do tłumaczenia z języków obcych na polski?? darmowe strony

kosarz-polecam program do tłumaczenia angielskiego English Translator 3

 

http://www.nicetranslator.com/lowres.php program tlumaczy chyba na 40 jezykow jak dobrze pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o Pomoc. Jestem też zapisany na Agro forum ale tam się nic nie dzieje.

Planuję zakupić program do zarządzania gospodarstwem, planowania zabiegów, itp. Nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto-może mi ktoś coś polecić??

Znalazłem stronę w internecie gdzie można pobrać wersje demo- ale nie można za bardzo nic na nich poćwiczyć: http://www.cdr.gov.pl/pol...ogramy_komp.pdf

Proszę o opinię.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powieccie mi jak ze strony głównej przejść do prywatnych wiadomości za stary jestem na komputery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...