Skocz do zawartości
tomb2

Do użytkowników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

tak z boku to fajny ciągnik tylk o skrzynia trechę słaba 3 stopn powerschift nie za bardzo i cana tez nie za atrakcyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

czy ktos moze napisac cos o silverze 130 ????? plz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

na tej stronie to juz bylem a moze ktos ma cos wiecej ?? plz

 

/edit

...........moze ma cos wiecej na temat same silver 130 !!plz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej wsi ma silvera 130 i chwile z podorywkowym 3 m nim jeżdziłem dość głęboko 1 szosową ponad 10 km/h i nic sobie z tego nie robił nawet 2 go ciągnie robi nim też uprawowosiewnym 3m i pługiem V@N

 

Jest z niego zadowolony mówi że mało pali , uciąg tęż ma dobry , jego jest ze zwykłą skrzynią bez pólbiegów i rewersu przy kierownicy , ma go 3 lata

 

Też miałem taki kupić ale kupiłem MF i troche żałuje widząc jak mu dobrze chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez gościu ma coś podobnego i narzeka na przedni naped ciągle coś się dzieje łożyska co rok siadają ośka też chyba mu padła. A co najdziwniejsze pompa hydrauliczna po bodajże/ort latach użytkowania wysiadła. Niby są mocno wrażliwe na olej w hydraulice.

A tak jak pisał piootr maszynka ładnie mu chodzi ciąga nim 4 skiby, i agregat podorywkowy 3 m i sobie radzi tylko z turem ma przechlapane bez obciążnika z tyłu na podnośniku sianokiszonki nie podniesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzałem kiedyś na wystawie takiego silvera z turem to był TUR 8 on miał sporo większe siłowniki jak mój i dużo dłuższy wysięgnik może dlatego go podrywa

 

ten co ja pisałem pracuje od nowości bezawaryjnie no i dymka u niego nie zobaczysz ładnie ten silniczek pracuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam brać silwera 110 na spo i nie wiecie moze czym on się jeszcze różni od silwera 130 po za silnikiem i więkrzymi kolami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brać silwera 110 na spo i nie wiecie moze czym on się jeszcze różni od silwera 130 po za silnikiem i więkrzymi kolami?

Najlepiej będzie jak zapytasz dilera SAME DEUTZ FAHR czym jeszcze może się różnić. On najlepiej będzie wiedział. Tak logika podpowiada. Ja ci mogę jeszcze podpowiedzieć, że ceną.

 

/edit

Facet wogole nie podaje przebiegu, ale dobrze że są zdjęcia. Zobaczcie na bieżnik przednich kół, brudny fotel operatora, nie sprawne światło robocze z tyło. No comment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brać silwera 110 na spo i nie wiecie moze czym on się jeszcze różni od silwera 130 po za silnikiem i więkrzymi kolami?

Najlepiej będzie jak zapytasz dilera SAME DEUTZ FAHR czym jeszcze może się różnić. On najlepiej będzie wiedział. Tak logika podpowiada. Ja ci mogę jeszcze podpowiedzieć, że ceną.

 

/edit

Facet wogole nie podaje przebiegu, ale dobrze że są zdjęcia. Zobaczcie na bieżnik przednich kół, brudny fotel operatora, nie sprawne światło robocze z tyło. No comment.

 

Bieznik przednich kół zjechany nie zle.ale wkoncu to jest ciagnik do pracy a nie do stania w garazu,na fotel nie ma co patrzec ze brudny jest lato praca w polu to jest bardzo goraco wiec tyłek człowiekowi sie poci a po za tym kurzy sie.co do światła roboczego to jest napewno kwestia wymiany zarowki wiec nie ma co sie tego czepiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo osobiscie nimom ale w robocie mom lambordzini 135 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jo osobiscie nimom ale w robocie mom lambordzini 135 km

 

ej koles czy Ty musisz z siebie robic takiego pajaca tak pisząc??zacznij normlanie pisac chyba to jest prostsze niz sie wysilanie piszac takim burackim jezykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jo osobiscie nimom ale w robocie mom lambordzini 135 km

 

jak się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje katalogu do ciagnika DEUTZ DX 4.50 mzoe ktoś ma z checią bym sobie go odbił. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link co ta kabina jest jakos tak podniesiona???po co to??

 

/edit

link co on ma taka przerwe miedzy maska a kabina??czemuś to sluzy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest taka kabina co się poziomuje podczas pracy na stokach tak jak tutaj podczas podjazdu pod wzniesienie , poziomowanie jest też w poprzek ciągnika np jak się orze w bruździe to kabina jest w poziomie

 

/edit

link co on ma taka przerwe miedzy maska a kabina??czemuś to sluzy??

Kabina musi mieć miejsce na pochylenie się doprzodu dlatego jest ta przestrzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
link co on ma taka przerwe miedzy maska a kabina??czemuś to sluzy?? marek poprzedni wpis z tym nie udanym linkiem usun.

Kabina musi mieć miejsce na pochylenie się doprzodu dlatego jest ta przestrzeń

Ten ciagnik wyposażony/ort w układ stabilizacji kabiny nie zaleznie pod jakim kątem/ort jest ustawiony ciagnik kabina zawsze jest równo(poziomo) ma to na celu chyba głównie wygode operatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żartowałem!

Ale jesteś gługo zarejtrowany i dopiero teraz się przyznajesz ze twoj wujek ma SAME. Temat o SAME był dosc dawno.

Może podpytaj się wujka jakie ma uwagi o tym ciągniku... i nam napisz

podaj swoje gg ja tez jestem z łodzkiego

 

/edit

Dokładnie w IRONach są silniki Deutz

http://iron150.patrz.pl/

 

Ksiezak mozesz podac swoje gg. Jestem zainteresowany kupnem SAME ROLLER 70W. Chciałem uzyskac jakies informacje na temat tej maszyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam okazje kupic ciagnik same laser 130 z 92 r jednak nie mam pojecia co sadzic o tym ciagniku. wiem ze nowe sa identyczne jak deutz a czy tamte tez maja cos wspolnegoz deutz'em ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...