Skocz do zawartości
tomb2

Do użytkowników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest dobry silnik? Bo deutz to wiadomo. a orientujesz sie jaka jest skrzynia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 2002 roku oglądałem taki ciągnik nowy w SDF Polska i miałem coś takiego kupić bo mi się podobał silnki ładnie chodził ale jak kupowałem ciągnik w lutym 2003 roku to już nie produkowali ich i kupiłem MFa , słyszałem różne opinie o same ale gośc ma starego same panter 5 cylindry i rozebrał go i tylko powymieniał uszczelniacze reszta spoko obejrz ciągnik jak się boisz same to kup deutza 6.30 albo 6.50 mocne maszyny i proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to lasery byly tak dlugo produkowane??

 

/edit

bo jesli byly to chyba z ty z 92 r ma juz malo wspolnego

tamten nie ma zadnej elektroniki wyglada na prosty ciagnik. chcialbym tylko wiedziec czy to dobre , zywotne ciagniki. wolalbym deutza ale do deutza z tego roku to musialbym doplacic jakies 20 tys zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zalezy mi zbytnio na wyposazeniu potrzebny jest nowy ciagnik tak aby przez kilka latek nie trzebabylo go reperowac, orientujesz sie jak jest z ich awaryjnascia i spalaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje coś takiego jak Lampo 60. Na stronie producenta jest tylko model 55 i 70 a interesowała by mnie właśnie 60-ka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampo 60 zostało zastąpione modelami odpowiednio 55W i 70 W. Zmiana nastąpiła z powodów znanych, czyli normy EURO II. Obecnie silniki są chłodzone cieczą. Reszta praktycznie bez zmian. Jeszcze na placach u dealerów są dostępne pojedyncze modele, widziałem taki w CHEŁMIE. Fabrycznie nowy tylko z 2004r, pewnie też cena będzie niezła. Adres i namiary na dealera: www.finochelm.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co możecie powiedzieć na temat Lampo 70

 

/edit - Pią Paź 13 17:59:30

Jest lepszy od Zetora??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Lampo 70W oprocz nowego silnika (Euro II) ma jeszcze skrzynie 5- biegowa i uklad hydrauliczny o wydajnosci 42 l/min (w poprzednich modelach 33 l/min).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nadaje sie do prac w lesie????

Bo gabarytowo jest super ale troche sie tego plastiku boje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mialby sie nie ndawac? Jak ci drzewo na dach spadnie to kazde rozbije. Znam goscia co Lampiakiem 50 jezdzi w lesie od kilku lat i nic nie rozbil. Zuzywa sie normalnie jak przy kazdej innej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile te lampo 70w kosztuje? pewnie tyle co farmer z turem, czy proxima 80km, za co tu przepłacać, przecież to maly traktoreczek może jakość wykonania lepsza ale czy naprawde warty większej kasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...