Skocz do zawartości
tomb2

Do użytkowników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR !!!

Rekomendowane odpowiedzi

To i tak dużo na dożynkach wciskali mi lampo50, twierdzili że jakość wykonania jest zupełnie inna i ursusy zetory czy pronary nie mają porównania, że za taki ciągnik warto dać 20 tyś więcej (porównywałem z 3514),

Ja za lampo70 dałbym max 90 tyś, a czy z tą jakością to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysto orientacyjnie wie ktoś ile kosztuje Lamborghini R6 130 lub 150. A jeszcze jedna sprawa. Producent na swojej stronie podaje że moc jednego to 128 a drugiego 150 lecz obok podana jest 141 i 160. Jedna wartość podana jest według „normy” ECE R24 druga wg 2000/25 EC o co chodzi? Skąd te rozbieżności ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie radził kupować lamborgini deutz fahr jest dużo mocniejszy (chociaz ta sama grupaSDFG)

jo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd ta niechęć do włochów. Przecież to i tak jeden grzyb. Te same silniki tylko stylizacja inna (i ta stylizacja mi się podoba). Tylko te 130 KM jakoś tak do dupy bo ani z obrotową 5 ani 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deutz fahr jest dosyc paliwożerny,test w top agrar bodajże 5/2005 r.

u mnie w sasiedzkiej rsp przedwczoraj przywieźli agrotrona,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój krewny kupił Same, nie wiem dokładnie ile koni gdzies w okolicach 80 i dużo mu palił więc zrobilismy próbe, więc on poorał 4 skibowym pługiem 2ha i ja pronarem 105 konnym, wiec jego Same spalił o połowe ropy więcej niz mój Pronar teraz chce go wymienic na Zetora. ale czy wszytkie te Same tak dużo palą????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma silnik spełniający normy czystości spalin Euro Tier 2-to będzie żarł (i nieważne czy będzie się nazywał Same,JD czy inny Fendt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój krewny kupił Same, nie wiem dokładnie ile koni gdzies w okolicach 80 i dużo mu palił więc zrobilismy próbe, więc on poorał 4 skibowym pługiem 2ha i ja pronarem 105 konnym, wiec jego Same spalił o połowe ropy więcej niz mój Pronar teraz chce go wymienic na Zetora. ale czy wszytkie te Same tak dużo palą????

Z ciekawości.

Ile spaliliście l/ha orki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdury piszecie o tym euro 2 jak pisałem mam rollera 70 od maja i w rotacyjnej jak włącze wałek odbioru mocy na eko i po wł klimy spalił mi 4.5l na mtg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
około 18l pronarem

Mi Zetorem 8011 wyszło 12,7 l/ha. Pługami 5 Akpila. Warunki ciężkie, mokro troche gliny i teren pagórkowaty. Srednio ha orałem w półtorej godz. może troche więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o tym: http://www.allegro.pl/item140850678_same_90_vdt.html

I powiedzcie czy zachodnie ciagniki mają pneumatykę do przyczepy bo potrzebuję ciagnik do transportu także, oraz ile ten Same moze spalać?

Odradzam goscia to handlarz i w dodatku majstrują przy sprzęcie a ceny kosmiczne. Wiem bo tam byłem raz i widziałem co tam się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miki z Rawicza

 

głupoty gadasz aż sie czytać nie chce weź ty sie w głowe puknij ja mam silvera 105 dt w 6 garach i średnie jego spalanie to 10 litrów na mth a nie o pół więcej od 105 konnego pronara weź sie jeszcze raz zastanów co ty piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel odał tego same teraz i co sie okazało cały silnik spiepszonyszczegółów nie znam wiem ze mu tylko kase zwrócili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko dotyczące Lamborghini Lampo 70 W czy w tym ciągniku jest instalacja do podłączenia radia czy trzeba zrobić samemu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...