Skocz do zawartości
tomb2

Do użytkowników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zwracam się do Was z pytaniem, mianowicie ile znajduje się uszczelniaczy na WOM-ie i wale sprzęgłowym w ciągniku Same Saturno 80 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym o pare słow o ciągnikach deutz fahr np. 4.71 4.51 4.56 itp.

Jak one z paleniem ?

Czy jsą awaryjne?

proszę o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTAMIE ILE MOŻE KOSZTOWAĆ NAPRAWA SKRZYNI BIEGÓW W DEUTZ FAHR 6.61 MA 143 KM ROCZNIK 1992 . MOGE TAKIEGO KUPIĆ ALE NIE WIEM CO ROBIĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz elektroniczne biegi power shift przelączane guzikiem to spuść olej ze skrzyni 2 l i zobacz czy jest tam grafit jak jest to znaczy że masz zdarte tarczki które kosztują 3.5 tys do 5 tys zmienisz tarczki olej filtry mogą też byćzaladowane elektrozawory to musisz je wyczścić nie mam czasu pisać jak chcesz więcej to zadzwoń781272726

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Co powiecie na tego Agrotrona http://www2.traktorpool.de/suchen/detail.php?masch_id=624388

Wart tych pieniędzy? Prosze o porade.

A co szukasz czegoś takiego. Znajomy ma na sprzedaż 115 albo 120 niepamiętam z turem jak dobrze pamiętam za 90 000 z końca lat 90. Jak chcesz mogę dać Ci namiary to się dowiesz więcej szczegółów. Na pierwszy rzut oka całkiem całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ilu tu jest użytkowników ciągników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR. Każdy kto ma taki ciągnik niech się wpisze. Jest to także miejsce do dyskusji o tych ciągników.

 

Piewszy będe ja:

 

LAMBORGHINI R4 105

Ja ma Same Roller 60 (andrew)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ilu tu jest użytkowników ciągników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR. Każdy kto ma taki ciągnik niech się wpisze. Jest to także miejsce do dyskusji o tych ciągników.

 

Piewszy będe ja:

 

LAMBORGHINI R4 105

Ja ma Same Roller 60 (andrew)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak ci się sprawuje ile ma mtg, na jakim areale pracuje i zjakimi maszynami

 

Mój Same ma 1,5 roku, 700 mtg i sprawuje mi sie nie źle. Pracuje na 14ha z pługiem 4-skibowym, kultywatorem 2,8m z 2 wałkami strunowymi. Jasienią chodzi z 2 przyczepami w transpotcie na odległości ok 60 km w obie strony (ok 14 t).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam silver105 z 2004 z 6cyl silnik eur2 u mnie chodzi w 3skibowy obracalny ibis120sz XXL I WAŁ TERRA1 1.60M na przednim tuz zaczepiany orac ciaga 3m agregat uprawowo siewny z konskilde na pakerze i transport 28t spala mi sredni w pracy ok 14l jeżdze tylko ja nim i szczerze powiem że nie żałuje zakupu smiga to nieżle w pługu 9km/h w agregacie to nie ma co robic pracuje na 100ha i mam jeszcze mtz który chodzi w opryskiwaczu i siewce te dwa sprzety u mnie chodza i nie narzekam ze sie nie wyrabiam w czasie a robie wszystko sam i co najwazniejsze to chodzi na oręzadzie od poczatku a ma u mnie sasiad 6610jd ima 115km to nie opcyka mojego w orce bo on orze 4skib z packomatem kver.i szer 1.60m a skarży sie na jd że mu chla nie pije ale sie rozpisałem wiem że każdy chwali swoje ale jak co do prawdy idzie to duzo jest w błedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pyatnie do użytkowników ciągników Same , a mianowicie jak wygląda ich awaryjnośc i ceny części oraz jak się sprawują ogólnie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Same Rollera 60 ponad 1,5 roku. Jedynie co mi zaszwankowało to synchronizacja rewersu do tyłu. Teraz muszę się zatrzymać i dopiero przerzucić rewers. Przedtem mogłem to zrobić w czasie jazdy. Drugą usterką było zapowietrzenie się sprzęgła. Wystarczyło je odpowietrzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deutz-Fahr k-100 Agrotron cena sugerowana 177 400zł netto w wersji podstawowej. Dane zaczerpnąłem z dodatku do Top Agrar Polska Profi. Był tam raport z jazdy tym ciągnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ale tu jest 25km roznicy i jesli bym mial wybierac to wzial bym same ze wzgledu na moc ale jesli mialy by po rowno mocy to wzial bym fahra jednak co marka to marka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat silników DF jak konstrukcja jaka forma zasilania paliwem(głównie starsze modele do 95r)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!!!! jestem zainteresowany kupnem Ciągnika SAME Laser 130 z 96r za okolo 50 000zl. chcialbym sie dowiedziec czy sie oplaca i uzyskac troche wiadomosci na temat ekspoatacji, czy cos sie szybko psuje albo cos w tym rodzaju. Ma najechane 4000mth. ?? PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie czy ten Ciągnik SAME Laser 130 z 96 roku jest chlodzony ciecza czy powietrzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...