Skocz do zawartości
tomb2

Do użytkowników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR !!!

Rekomendowane odpowiedzi

jak ma ktoś problem ze skrzynią df agrostar 6.71\6.81 albo agrotron 200 to chetnie służe pomocą tel 781272726 mam też karalogi części w formie elektronicznej do wszystkich df na 2 płytach cd

pozdrawiam johnson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze jaka jest skrzynia biegow (jakiej firmy) w ciagniku deutz fahr 6.38??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamborghini Lampo 70 w od 14 listopada 348 mtg. i dzisiaj pierwsza awaria mianowicie wyrwany przewód chamulcowy i płyn wycioczywiscie wyrwalem go z wlasnej głupoty w lesie ]:->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co lepij wybrac Lampo w 70 czy Rolera W 70, czy jest miedzy nimi roznica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupic i nie wiem na co sie zdecydowac interesuje mnie moc 70 kM i wlasnie taka nie za duza konstrukcja ale nie wiem ktory lepszy Lamborgini kojarzy sie z czyms odjazdowym ale znajomi podpowiadaja mi ze roller jest lepiej zrobiony, czy mogl bym liczyc na jakies komentarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad ma łambordżini 200 kucyków a zachowuje się jakby miał ze 150.Cały ten traktor to jedna wada fabryczna.Słyszałem że te mniejsze są bardziej udane, ale nie kojażyc marki z samochodami.Serwis mają dobry bo jak się ich dobrze pobajerzy to można i pociagnąć idwa lata gwarancji.Ogólnie proponuję inną markę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tak to co bys zaproponowal za te pieniadze w tej "klasie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam lampo ale z tego co sie orientuje to od rollera różni sie tylko kolorem niczym wiencej

 

Ogólnie lampo jest SUPER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie troche innej natury czy ktoś sie orientuje jaka pojemnośc silnika posiada SAME SATRMO 80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racha ile dales za to lampo ijak sie sprawuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tez pytanie do racha: czy uwazasz ze lampo 70 lub roler wart jest swojej ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie dwa lata mam ten traktorek. Zapraszam do komentarzy na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że lampo jest jak najbardziej wart swojej ceny ale to zalezy co sie od ciągnika oczekuje bo jak ktos potrzebuje cięższy ciągnik to 70 konne zetory napewno maja wienkszy uciag ale palo tez sporo wiencej tak wogole to lampo miesci sie w 4 litrach przy średnio ciężkiej pracy a przy lekkiej to nawet 3,5 sie da zmiescic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki ciagnik jak wlasnie lampo 70 potrzebny mi jest do obslugi ferm drobiui i lzejszych prac polowych na obszarze 30 ha wiec chyba sie zdecyduje na lampo 70 lub rolera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zwracam się z zapytaniem do Użytkowników tego tematu, mianowicie czy są tu właściciele ciągnika Same Saturno 80 4x4 ? Jeżeli jest ktoś taki to prosił bym o kontakt na majla (slomir@op.pl). Mam parę pytań.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie bardzo ważne pytanko. Mianowicie mam możliwość kupienia Ciągnika Same i troche sie boje bo nic o nich nie wiem czy sa bardzo awarjne i jak z cześciami do nich cena i dostępność. Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do domagalka

 

Same kupiło DeutzFahra (zbankrutowanego wtedy) w 1995r i teraz same jako główny właściciel grupy Same Deutz-Fahr buduje swoje SAme w tej samej fabryce co DeutzFahr w Launingen.

 

Same różni się tylko KOLOREM I MASKĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!! OD DEUTZA

 

POCZYTAJ SE NIEMIECKIE FORUM NA landtreffl.de

 

STRATEGIA FIRMY SAME:

LUDZIE MYŚLĄ ŻE JAK DAJĄ 15 tyś więcej za Deutz od Same to myślą że Same jest lepsze !!!!!!

 

Gówno PRAWDA TO JEST TO SAMO

 

Ja wolę Irona od Agrotrona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys lampo i roler były w identycznych cenach wiec klienci sugerowali sie jedynie wygladem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!mam takie pytanie interesowałem się kupnem używanego ciągnika o mocy ok 90km miałem do wyboru same explorer90 i mf 3070 jednak znajomi stanowczo odradzali mi kupna tych ciągników bo ciężko jest z częściami do nich a jak są to bardzo drogie i w mf skrzynie biegów leciały,musze powiedziec ze w tym same podobała mi sie praca silnika.Możecie mi cos powiedzieć na temat tych ciągników czy mam czego żałowac bo kupiłem belarusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili nowych rolerow czy lampo nie ma juz nowych o mocy 60 kM sa tylko 55 lub 70, bo dopiero co wywiad zrobilem a ceny sa takie same (roler i lampo) tylko wszystko zalezy od sprzedawcy i kupujacego a wlasciwie ich sprytu, zastanawiam sie tylko czy mozna u nich gwarancje przeciagnac do 2 lat bo mi tylko do roku zaproponowali i wydaje mi sie ze to zamalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interowal mnie 70 kM i za ta moc dostalem oferte za 110 tys w wersji podst zarowno i lampo jak i za rolera czy cos moge jeszcze utargowac nie mam pojecia. wersja 55 kM jak sie nie myle w cenniku byla o 8 tys tansza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o lampo to opcjonalnie mozna zamowic:

 

Klima kolo 6 tys.

Przedni WOM i TUZ 15 tys.

Większe kola okolo 1,2 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...