Skocz do zawartości
tomb2

Do użytkowników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam Lambor... grandPrix 90KM i mam teraz pewien problem, poniewaz dwa miesiące temu straciłem troche oleju hydraulicznego przez pekniecie przewodu w chwytakyu do bel i sęk jest w tym ze nimoge go uzupełnic do normy czyli az pokaze sie olej w wizjerze poziomu oleju. Olej nalewałem w otwór który znajduje sie między przewodami szybkozłączy bo prawdopodobnie wedle instrukcji jest tam

ten wlew.Nalałem juz 10l a w wizjerku nic, włozyłem w ten wlew cieki drut aby sprawdzic gdzies ten olej sie znajduje, i co, tego drutu dało sie włozyc ze 30 cm. po wyjęciu byl w połowie zanużony w oleju, potem dolałem jeszcze 5l poczym jeszcze raz sprawdziłem zanużenie tego druta oczywiscie było wieksze a w wizjerku nic o znajduje sie na wysokosci kolan a ten korek wlewu na wysokosci ramion. Czy jest to mozliwe (czego sie nie doczytałem w tej ksiazce)ze jest w nim oddzielny wlew do podnosnika a oddzielni do całego tylnego mostu? Confused co robic ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtam.

Jest

em uzytkownikiem rollera50 ,od 2002r,mam zrobione 3500mtg ,jak narazie,przy 1500mtg nawalilo lozysko oporowe,fakt ze jest uzytkowany do lekkich prac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spalanie troszke wiecej niz c330 a mniej niz ferguson 3512 oczywiscie jest to srednie zuzycie tak miedzy 2 a 5l na mtg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtek 70 Czy wymieniałeś już olej hydrauliczny ,jeśli tak to na jaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spotkał się z ciągnikiem SAME ARGON 70. Interesuje mnie każda wiadomośc na temat tego ciągnika ponieważ mam możliwość zakupienia tego ciągnika z roku 97 za 35 tysięcy z przebiegiem 3800mth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienialem po 1500 wlalem orgynal a po 3000 nalalem shela taki jak do john deera i tanszy o jakies 6-7zl na litrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj w moim Lampo 70 w zaczel sie lac olej z przedniego prawego kola co moze byc przyczyą??

Serwis ma przyjechac w poniedzialek i zrobic na gwarancji ale chce zapytac czy to sie tak czensto w tych traktorach dzieje?? i jaka moze byc przyczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

miccao skierowal mie tu z moim pytaniem Mam problem tzn.w moim ciagniku Lamborghini Lampo nie pokazuje mi obrotow silnika oraz przepracowanych motogodzin czy ktoś moze wie skad wychodzi sygnał na licznik(elektroniczny) godzin. Z gory dzieki za odp.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moj Ojciec mam mały problem z ciagnikiem Same Laser 110 PS z 1993 roku. Otóż nie wyłącza sie do konca tylni WOM. Doszlismy juz ze jest tam jakis hamulec i bodajrze 5 tarczek ktore juz sie prawdopodobnie zużyly i trzeba je wymienic. Problem jest w tym ze nie wiemy w ktorym miejscu mamy zacząć rozbierac ciagnik i w ktorym miejscu znajduje sie ten hamulec .Czy trzeba go rozpołowic czy tez uniesc kabine i uniesc pokrywe ktora sie znajduje pod pompami (olejowymi) bo widzialem ze tam wchodzi dzwigienka załączająca WOM. Prosilbym o szybką odpowiedz i jezeli ktos by mial screen z ksiązki serwisowej (schemat) ktore to sa elementy w skrzyni lub najlepiej calego tylniego mostu to prosilbym o kontakt.

Z góry dzieki o pozdro

Mikruss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Potrzebuje opinii użytkowników Lamborghini dotyczących układu chłodzenia silnika.

Jestem posiadaczem R4 95 od prawie roku i lato jeszcze nie w pełni a silnik poprostu się grzeje.

Codzienne czyszczenie chłodnicy jest troche uciążliwe, a sytuacja z czasem sie pogarsza.

Zastanawia mnie czy mój przypadek jest odosobniony czy może ktoś miał już problemy z układem chłodzenia w tym ciągniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

delco

 

co do obrotów silnika i zegarków elektronicznych... człowiek który przyjeżdżał na serwis gwarancyjny zawsze przypominał o sprawdzeniu paska na alternatorze.

 

Sprawdzał to w ciekawy sposób... a mianowicie włączał wszystkie możliwe lampy w celu obciążenia alternatora i potem wciskał gaz, gdyby wskazówka wskazywała z opóźnieniem lub zatrzymała się na niższych obrotach to miało znaczyć ze trzeba naciągnąć pasek.

Tyle wiadomo mi o obrotomierzu elektronicznym z zewnątrz, a liczba przepracowanych motogodzin to wydaje mi się ze powinna być zapisana gdzieś w samym zegarze tak byłoby najłatwiej mojego zawodowego punktu widzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie na temat ciągników Agrofarm/ explorer 3/ R3? a może ktoś z was posiada już taki sprzęt? poszukuję ciągnika 90-100 KM, a te 96 konne wydają mi się ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś kupił lamborghini r4 110 (6cio cylindrowy 105km) i jego pracownik śmieje się ze znajomego jak to dużo więcej jego premium 1050 ( 4ka turbo 115km) pali. Czy faktycznie 4T więcej spali od 6tki (głównie w belarce)

( Czy DF 110 ma ten sam silnik co Lambo r4 110?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem 4t spali mniej niz 6. pisze to woparciu o zetora 11741 pali duzo wiecej niz 11441 a róznica w mocy to tylko 10KM Ciekawe jaka bedzie róznica miedzy nowym 122KM 4 cyl a wczesniejszym 120Km 6 cyl lambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chcialbym zapytac uzytkownikow lamborghini R3 100 Evo (96 KM)o opinie na temat tego modelu. Moje wrazenie nie jest zbyt pochlebne jak za maszyna za taka kase to biegi wchodza strasznie nie ma w ogole prowadzenia, w transporcie strasznie "buja". Wlaczanie hydrauliki juz sie zacinala (po ok 100mth). Z drugiej strony silnik bardzo ladnie chodzi, kabina jest stanowczo za mala np. nie ma gdzie schowac trojkata awaryjnego i podczas pracy na gorzystym terenie ciagle sie pałęta po calej kabinie, nie ma dodatkowych siedzen dla pasazerow, wyciszenie jest calkiem dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek 82 możesz napisać coś więcej na temat Twojego R3 100 evo? jaką masz skrzynię i inne wyposażenie? jak z uciągiem? no i ile za nigo zapłaciłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojtek 82 możesz napisać coś więcej na temat Twojego R3 100 evo? jaką masz skrzynię i inne wyposażenie? jak z uciągiem? no i ile za nigo zapłaciłeś?

 

Po pierwsze to nie jest moj ciagnik (szkoda ) Jezdzilem nim z przyczepa pronaru T663/2 wiec raczej ciezko nie mial. NIe pracowalem nim w polu.

Skrzynia 20/20 to byla podstawowa wersja zadnego dodatkowego wyposażenia.

Jechalem nim przez chwile 30km/h tj najwyzszy bieg i ok1800 - 2000 obr moze pojdzie 40km/h ale juz przy 30 nie dalo sie wytrzymać tzn traktor podskakuje.Dokladnej ceny nie znam ale moge spytac.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj, zapytaj ostatnio bardzo mnie intereuje ten ciagnik, ciekawe czy te ciagniki sa dobre??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...