Skocz do zawartości
tomb2

Do użytkowników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR !!!

Rekomendowane odpowiedzi

mnie też interesuje ten ciągnik,bo chce kupić traktorek 90-100 koników i wydał mi się interesujący... ale nigdzie nie mogę dotrzeć do użytkowników... :, byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie spostrzeżenia co do niego.

a jeśli już bym się zdecydował to myślicie, że warto dołożyć te kilka tysięcy i wziąć df agrofarma? niby to samo, ale może jakość lepsza? co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapytaj, zapytaj ostatnio bardzo mnie intereuje ten ciagnik, ciekawe czy te ciagniki sa dobre??

 

Nie ma sprawy jak tylko poznam dokladna cene to napisze. Wiem jedno ciagnik ten zostal kupiony glownie do transportu i nie sa z niego zadowoleni. Niestety nie wiem jak sie sprawuje w polu ale po ok 100 mth juz zaczyna szwankowac wlaczanie hydrauliki . Moje odczucia w skrocie:

plusy:

- silnik ladnie pracuje

-niezle wyciszenie w kabinie

- calkiem zwrotny

Minusy:

- mala kabina

- w transporcie niestabilny powyzej 25 km/h

- biegi trudno wchodza

Niestety poza tym co juz napisalem to wiecej nie wiem .

Pozdro

 

P.S

Jak jestescie zainteresowani kupnem to dealer powinien dac traktor na test mnie tak proponowali w kubocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie też interesuje ten ciągnik,bo chce kupić traktorek 90-100 koników i wydał mi się interesujący... ale nigdzie nie mogę dotrzeć do użytkowników... :, byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie spostrzeżenia co do niego.

a jeśli już bym się zdecydował to myślicie, że warto dołożyć te kilka tysięcy i wziąć df agrofarma? niby to samo, ale może jakość lepsza? co o tym myślicie?

no ja nie wiem czy skladaja DF w polsce ale chyba skladaja, z reszta Lambo tez, nawet niedaleko mnie w Mełgwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się ma sprawa z awaryjnością i kosztami serwisu lambo? może Ty Piotru$ wiesz, skoro koło Ciebie je składają...

Wojtek 82 a jak ze spalaniem tego r3?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy DEUTZ malował swoje ciągniki na inny kolor niż zielony. Pytał mnie o to znajomy bo ponoć w ogłoszeniach znalazł wściekle pomarańczowego DEUTZA i FENDA. Facet tłumaczył że miały być to wersje komunalne ale podobno sprzęt ten nie trafił do firmy tylko do rolnika i koleś już od samego rolnika to odkupił. Sprawa jest lekko podejrzana bo nikt nie maluje ciągników bo mu się kolor przestał podobać a i średnio mi się chce wierzyć że koleś trafił takie sprzęty ot tak sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę w Kielcach stał komunalny=pomarańczowy JD, więc wydaje mi się to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JD i ja widziałem w takim malowaniu. Sęk w tym że koleś mówił że te ciągniki nie pracowały w przedsiębiorstwie komunalnym tylko u rolnika, że niby firma się nie wywiązała z umowy i ciągniki zostały u dealera więc poszły jak sztuki salonowe za mniejszą kasę. Prawdopodobnie chodzi o to że widać na nich ślady użytkowania na roli to raz, a dwa pewnie koleś ściemnia bo boi się że potencjalny klient będzie miał obiekcje przy kupowaniu maszyny która mogła mieć dziesiątki operatorów a każdy dawał jej w dupę (bo w końcu „praca jest praca a sprzęt firmy więc i oszczędzać nie trzeba”)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak się ma sprawa z awaryjnością i kosztami serwisu lambo? może Ty Piotru$ wiesz, skoro koło Ciebie je składają...

Wojtek 82 a jak ze spalaniem tego r3?

pozdro

do 2000 roku serwisu nie bylo, najczesciej sciagano serwis z niemiec i wloch, ale w 2000 roku zaklady mechaniczne w Melgwi dostaly dotacje na serwis, z tego co sie orientuje to poszezyli swoja dzialalnosc o ciagniki Fendt, Moj znajomy mowil mi ze ten serwis to jest aby do wymiany oleju i filtrow, to sa glowne zadania na gwarancji ale takze prowadza pomoc pogwarancyjna, najciezszym problemem z jakim sie spotkali to ponoc peknieta glowica w championie, ale to byla wina uzytkownika, to go kosztowalo 7 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać ile spala w czasie 1mtg Deutz Fahr Agroplus 75 z silnikiem 4T i Agroplus 85 z silnikiem 4 TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o kupnie df agroplus 77 z ładeowaczem czołowym stolla??jak on sie sprawuje i ile kosztuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj sasiad oral na gleboko swoim lambo r 4 110 plog kverland 5 x 35 w ciagu osmiu godzin zaoral rowne 10 hektarow i spalil mu 120 litrow czyli 12 litrow na hektar ziemia 4 klasa jak dla mnie to bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Przekeeeeka.Nie ważyłem go . za krótko go mam żeby coś zdecydować.myślę że tak ,żal tylko raku miejsca dla pasażera i ten rewers po lewej, trzeba się przyzwyczaić.napisz za jakie pieniądze proponuje diler.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diler za r3 evo 100 w podstawowej wersji chce 154 tys. brutto. a ile Ciebie kosztowało Twoje SAME i w jakim wyposażeniu? kurcze z trojaczków sdfg najbardziej podobają mi się wizualnie właśnie same- piękne maszyny

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Przekeeek.EXPLORER 100 też ma wyjściową 145000 ale te 2-3 tys.urwiesz za standart z obciążnikami na przód.Wziołem do teg agregat z uni 3,7m. i jest dobrze w polu ale nie na szosie zbyt lekki przód icały czas cię bója.Wracając do ceny ta moja 85 kosztowała 10 tys. mniej niż 100.POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam k ja chciałbym do tego ciągnika dokupić jeszcze pług ooracalny, niezbyt szeroki jakieś 4x40 na resorze, ale właśnie boję się, żeby mi przodu nie podrywało...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżelli 4x40 obrotowy to do 100 i nie wiem ile taki pług waży.Ten agregat 1060kg. i jest sporo wysunięty do tyłu.Zeby było jasne bója też dlatego Ze drogi krzywe i dziurawe i pedał do spodu. pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym się poradzić kolegów odnośnie ciągnika Same Saturno 80 wersja 4x4 (ciągnik kupiony jako używany).

Mianowicie ciągnik nie posiada synchronizacji skrzyni biegów, oczywiście podczas przerzucania biegów a nie zmianie trybu (szybko - wolno - wsteczny) i teraz nasuwa się moje pytanie: czy ciągniki te nie posiadały synchronizacji na skrzyni biegów (wg. mnie raczej mało prawdopodobne) czy synchronizatory powiedziały papa ? Jakie są ewentualne koszta naprawy synchronizatorów ?

Proszę o wszelkie info, będę niezmiernie wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos ile kosztuje Same ROLLER 70 W??? Albo DEUTZ-FAHR AGROPLUS 67??? Proszę o podanie czy to cena brutto czy netto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktos ile kosztuje Same ROLLER 70 W??? Albo DEUTZ-FAHR AGROPLUS 67??? Proszę o podanie czy to cena brutto czy netto.

same roller kosztuje okolo 115 tys zl brutto oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę o wypowiedzi na temat ciągnika SAME Corsaro 70 70KM. Chodzi mi co te ciągniki są warte? Jake są w ekspluataci? ćz warto kupić ciągnik tej marki?

Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...