Skocz do zawartości
tomb2

Do użytkowników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR !!!

Rekomendowane odpowiedzi

tylko jak sprawdzić czy ta kontrolka działa??

jak bym wiedział gdzie przy silniku jest czujnik to bym zdjął kable albo spiął ze sobą i wtedy bym wiedział czy jest jakaś reakcja...ale niewiem gdzie..hm. co zrobić??

Szukaj koło którejś z głowic, przynajmniej w deutzu dx3.70 tak jest... Konkretnie są 2 czujniki, 1 dla zegara, drugi dla kontrolki przegrzania.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko jak sprawdzić czy ta kontrolka działa??

jak bym wiedział gdzie przy silniku jest czujnik to bym zdjął kable albo spiął ze sobą i wtedy bym wiedział czy jest jakaś reakcja...ale niewiem gdzie..hm. co zrobić??

Witam użytkownika podobnego ciągnika jak mój . Kolego czujnik temperatury prawdopodobnie znajduje się po prawej stronie silnika za miarką poziomu oleju. Jest przykręcony do takiego aluminiowego korpusu z napisem "top"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zajebiście że wreszcie ktoś ma cos podobnego bo już zwątpiłem. też masz lasera?? A gdzie kupujesz czzęści , jak ci się sprawuje?? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to zajebiście że wreszcie ktoś ma cos podobnego bo już zwątpiłem. też masz lasera?? A gdzie kupujesz czzęści , jak ci się sprawuje?? pozdro

Nie ja nie mam lasera tylko antaresa 130vdt. Jest on flagowym okrętem gospodarstwa, jedyny problem wystąpił z EHR-em poztym sprawuje się świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się dowiedzieć w którym roku zaczęto i skonczono produkować ciągniki same explorer 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj się zastanawiałem nad taką jedną sprawą w moim ciągniku(Same Laser 90) a mianowicie z tyłu są cztery wyjścia hydrauliczne a w kabinie jest tylko jedna dźwignia do włączania hydrauliki no i ciekaw jestem czy wszystkie działają jednocześnie(to by była troche lipa) czy gdzies jeszcze jest jakaś regulacja?? nie wiem czy zrozumiecie moją wypowiedź bo chyba niezbyt profesjonalnie opisałem sprawe. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś juz nowego lambo R2? czy ten ciągnik to dokładnie to samo co df agroplus (pytam o model 87km) czy taki r2 87 km potrafil by to samo co proxima 8441?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj się zastanawiałem nad taką jedną sprawą w moim ciągniku(Same Laser 90) a mianowicie z tyłu są cztery wyjścia hydrauliczne a w kabinie jest tylko jedna dźwignia do włączania hydrauliki no i ciekaw jestem czy wszystkie działają jednocześnie(to by była troche lipa) czy gdzies jeszcze jest jakaś regulacja?? nie wiem czy zrozumiecie moją wypowiedź bo chyba niezbyt profesjonalnie opisałem sprawe. pozdrawiam

 

jak nie ma innych dzwigni to ta jedna jest na wszystkie wyjscia przod tyl jedna para wyjsc prawo lewo ddroga para

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwie dżwignie które się poruszają tyklko do przodu i do tyłu. wygląda na to że jedna jest wogóle od włączenia tej hydrauliki bo są na niej dwa poziomy zaznaczone a druga jest od regulacji. ale są dalej jeszcze dwa miejsca tylko tam nie ma dźwigni a wyglądaja podobnie.może poprostu była kiedys regulacja na każde wyjcie tylko ktoś zdemonotował, ale po co??? dziwne. jak by ktos miał podobny ciągnik niech się odezwie(same laser 90) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwie dżwignie które się poruszają tyklko do przodu i do tyłu. wygląda na to że jedna jest wogóle od włączenia tej hydrauliki bo są na niej dwa poziomy zaznaczone a druga jest od regulacji. ale są dalej jeszcze dwa miejsca tylko tam nie ma dźwigni a wyglądaja podobnie.może poprostu była kiedys regulacja na każde wyjcie tylko ktoś zdemonotował, ale po co??? dziwne. jak by ktos miał podobny ciągnik niech się odezwie(same laser 90) pozdrawiam

 

Jak sa osobno to na pewno jedna jest na jedna parę wyjść a droga na druga a te dodatkowe miejsca sa po to abyś na wypadek dodania jeszcze jednej pary wyjść nie musiał wycinać otworów ,i jeszcze jedno każda dźwignia posiada wciąganie siłowe wyciąganie i samoistny powrót który zazwyczaj jest używany do opuszczania przyczep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktos miał problemy z turbiną w Same Laser 90?? bo ja mam a mianowicie zakupiłem taki traktor no i okazało się że z turbiny to tylko obudowa jest:/ nie ma wirnika. orginalna u dealera 7000zł.troszke sporo jak dla mnie... może ktoś wstawiał jakaś inną?? może znacie jakieś parametry tej turbiny?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym się różni lambo r2 target od agroplusa (wiem że coś w kabinei inaczej i dach inny czy coś jeszcze?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma juz w produkcji same rollera

Jest odpowiednik LAMBORGHINI R2 ale w sprzedaży pewnie go jeszcze niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na swojej stronie internetowej jeszcze go maja a to maja jeszcze same dorado i to lamborghini R2 o ktorym mowicie nawet mam ich reklame w RPT to chyba sa juz w sprzedazy>ciekawe jaka cena i czy nie lepszy bylyby zetor proxima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie patrzac na wszystkie marki od najtanszych po najdrozsze to nie ma co wybrac bo jak ktorys model czy firma jest lepsza to i zaraz cena jest wyzsza i przewaznie mniej wiecej wsszystkie w tej samej cenie a tansze to badziewie i w cale takie tanie nie jest chocby farmtrac za 90 czy 100 tys a zadna rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie kabine w lamborghini r2 target i porównałem z farmtrackiem i zefirem i odczucie jest takie że pomimo że na błotnikach w wersji target jest goła czarna blacha to i tak jest przyjemniejsza jak plastiki farmtracka, tak samo deska rozdzielcza ze starego rollera/lambo a i tak dużo nowocześniejw ygląda jak w farmtracku, a dzwignie zmiany biegów w farmtracka tak nisko że trzeba sieschylać a do reduktora klękać, do tego dzwignia rewersu lata bardzie jak u mnie dzwignia gazu ręcznego w 20 letnim mf, pomimo że traget nie ma obić na błotnikach i na słupkach i mniejszą kabine jest o wiele przyjaźniejszy i bardziej ergonomiczny od wybajerzonych farmtracków zefirów czy pronarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robił ktoś remont silnika w Same laser?? skąd braliście części?? u delera to drogo... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robił ktoś remont silnika w Same laser?? skąd braliście części?? u delera to drogo... pozdrawiam
planujesz takowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...