Skocz do zawartości
tomb2

Do użytkowników SAME, LAMBORGHINI i DEUTZ-FAHR !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Żartowałem!

Ale jesteś gługo zarejtrowany i dopiero teraz się przyznajesz ze twoj wujek ma SAME. Temat o SAME był dosc dawno.

Może podpytaj się wujka jakie ma uwagi o tym ciągniku... i nam napisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jestem dośc długo zrejstrowany, a praktycznie dopiero zaczałem korzystać z tego konata od końca ubiegłego roku. Postaram się coś wnieść do tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem posiadaczem Same Roller 50. Jak narazie jestem zadowolony ale już wiem ile trzeba wydać na szyby do tego ciągnika troche to kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twoim regionie to nie wiem, ale jest taka firma koło koła w Wielkopolskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krotoszynie dorobią Ci każdą szybę byleś miał wymiary (otwory hartowanie i inne pietdoły).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co sie ci stało z szybami ??

A nic takiego poprostu wybita podczas pracy z kosiarką dyskową, kamien wywalił mi dzwi szklane a jak ich już nie było to 2 tygodnie póżniej poszła na spacer przednia

 

/edit

Chciałbym wiedzieć ile u was servis liczy sobie za :

 

1. Przeglądy, (?????)

2. filtry oleju i paliwa, (50zł -70zł)

3. cena oleju za 1litr

Turbo (16.50zł)

Multi (20zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ostatni przeglad który sam robiłem zapłaciłem za filtr 60 a olej z beki (podobno firmowy) płaciłem 13zł i to wszystko.

Z innych cen jakie znam to 220 za filtr powietrza i lusterko 80zł (mam potłuczone ale nie kupuje)

 

przegląd to duzo powiedziane

kiedy wymieniałem olej i filtr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do oleju to znalazłem ostatnio hurtownie i kupuje teraz po 12.50 za litr w bańce 20 litrowej.

 

Czy macie wrażenie że te ciągniki troche szybko nabiją mth

A właśnie ile macie tych mth i w jakim okresie je nabiliście

 

Ja ciągnik mam prawie 2 lata (będzie w kwietniu) mam 1700mth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do oleju to znalazłem ostatnio hurtownie i kupuje teraz po 12.50 za litr w bańce 20 litrowej.

 

Czy macie wrażenie że te ciągniki troche szybko nabiją mth

A właśnie ile macie tych mth i w jakim okresie je nabiliście

 

Ja ciągnik mam prawie 2 lata (będzie w kwietniu) mam 1700mth.

 

1700mth w 15 ha w 21 miesięcy to dużo, można wiedzieć do jakich prac go używasz? I chyba masz jeszcze C-330

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1700mth w 15 ha w 21 miesięcy to dużo, można wiedzieć do jakich prac go używasz? I chyba masz jeszcze C-330

Roller w zeszłym roku pracował z kosiarką na przeszło 250ha i tam to nabiłem. A na 15ha to może bym miał może 500mth.Mam 2xC-330.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Księżak, to że jesteś spod Łowicza to widać po nicku, ale czy Ty może kończyłeś też Blich?

 

Jeśli możesz to odpisz na goodghost3@o2.pl

 

Chcę pogadać o Lampo.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Księżak, to że jesteś spod Łowicza to widać po nicku, ale czy Ty może kończyłeś też Blich?

 

Jeśli możesz to odpisz na goodghost3@o2.pl

 

Chcę pogadać o Lampo.

 

Pozdrawiam

 

Witaj Michale!

Oczywiście możemy pogadać o Lampo lub raczej o Rollerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile za niego masz zapłacic

 

W mojej wsi ma silvera 130 i on nieźle mu się sprawuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

131 000 zł netto bo zamawiałem go we wrześniu a wtedy była na nie promocia a teraz kosztują 142000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś z was Same Silwer 110 prosze o uwagi na temat tebo ciągnika

Co do tego to nie wiem bo umnie to sąsiedzi pokupowali R4 105 dokładnie 2 sztuki. Jeden jak narazie sprawuje się dobrze to znaczy właściciel jak narazie na niego nie narzekał ale w drugim dowiedziałem się przypadkiem poszło sprzęgło, szczegółów nie znam czyli nie wiem czy wina traktorzysty czy fabryczna. Dalej jest Premium 1060, z nim też był jakiś problem z mocą nie mógł uciągnąć pruga 3 skibowego zagonowego, a jak go kupił to zapioł pług 5 zagonową i szedł jak burza na jego lekkich ziemiach. Kolejny to Premium 1050 no w tym to był tylko jakaś drobna usterka fabryczna ale po naprawie przez serwis jest wszystko OK. Oprusz tych jeszcze 2x Same roller 50, Lampo 60, Lampo 70, ale otych to już nie będe pisał.

A na ile ha tą maszynke kupujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 32 ha ziemia różna od piachów po cięrzką glinę a ty co o tym ciągniku myślisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o tym to nie wiem co myśleć. Jestem posiadaczem Rollera 50 i jestem zadowolony, jedyna wada w moim to siada siłownik od sprzęgła.

Dane techniczne są porównywale z Silverem 105 tylko zapas maksymalnego momentu jest o 14% miejszy, ale za to spalisz miej paliwa. Na 32ha to powinien być w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do paliwa to nie wiesz co wiecei pali ten Same czy zetor forterra porównywalmej mocy i ile to może być na mth w orce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do paliwa to nie wiesz co wiecei pali ten Same czy zetor forterra porównywalmej mocy i ile to może być na mth w orce

No tego to nie wiem. I tu się pojawia drugi problem każdy producent ma inne te mth. Z doświadczenie i opini sąsiadów wiem że w włoskich jest tak że mth=40-45minut, nie wiem jak jest z Zetore, wiem że to ktoś poruszył to w temacie Zetor tylko tu. A sąsiad co ma Premium 1050 to go nie używa do ciężkich prac więc nie dowiem się ile to pali w orce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...